Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtassatok meg, hogy ez...

Nyugtassatok meg, hogy ez negatív (? )

Figyelt kérdés

Nem tervezzük a gyereket, állandóan védekezünk, de késik 2 napja, így lerohantam tesztért, szerintem negatív, de félek, hogy odahallucinálok valami mást is.


[link]


Szerintetek is negatív?


2016. júl. 13. 23:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/135 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
77%
Szia. Ez egy szép pozitív teszt. Az első gyerekem nekem is gyógyszer mellett lett, sőt volt ugyanúgy gyógyszermegvonásos vérzésem is. A következő hónap közepen jártam a szedéssel amikor kiderült jogy terhes vagyok. A barátnőm rá 2 hónapra pedig ikrekkel maradt terhes gyógyszer mellett. A 98% ugyanis azt jelenti, hogy 100 nőből 2 terhes marad. Az egyik te voltál....
2016. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/135 anonim ***** válasza:
64%

#11 miert szolsz hozza,ha egyaltalan nem ertessz hozza?


Ez pozitiv!!!!


Ilyen lett az en tesztem:


[link]


Most vagyok 15hetes es o a masodik babank! Az elsovel is hasonloan halvany teszttel inditottam es lam,azota 18honapos egeszseges kislany!

2016. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/135 anonim ***** válasza:
84%

Szia!


Én is Angliában éltem évekig a Home Bargains-ben vettem egyszer egy olyan tesztet amiben 5 db volt, mind az 5 pozi lett és mégsem voltam terhes. AZ is hasonló fajta volt. Vegyél egy másik tesztet.

2016. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/135 A kérdező kommentje:

Fejlemények:

Nem bírtuk ki, tesztben nem bíztunk, így elmentünk sürgősségire vérvételre, és megerősítették, hogy terhes vagyok, és megkérdezték, hogy mit szeretnék a babával?

Azt mondtam, hogy nem tudom, szükségem van legalább erre a hétre átgondolni, mondták, hogy gp (háziorvos) érdeklődjek, mondjam el neki, hogy mit szeretnék, de ne essek ki az időből.


Nagyon gondolkozom, áll a fejem összevissza, a férjem az én döntésem mellett áll, hisz tudja, hogy sokszor maradna rám a kicsi, de nem tudom :( segítsetek.

2016. júl. 14. 18:01
 35/135 anonim ***** válasza:
33%

Egyertelmu, hogy megtartanam!!

:)

Habar nem ismerem a korulmenyeteket, vsak magambol tudok kiindulni!

2016. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/135 anonim ***** válasza:
29%

Házasságban, stabil házastársi viszonyban semmiképpen sem vetetném el!


Hány évesek vagytok amúgy és mióta házasok?

2016. júl. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/135 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
17%

Tapsztalatból mondom ha elveteted megbánod. Nekem gond volt a magzattal, el kellett vetetni és hiába nem volt választás a mai napig kísért, pedig boldog anyuka vagyok és a kistesó is úton. Életed legnagyobb boldogsága van úton, soha senkit nem szerettél úgy mint ahogy a gyerekedet fogod!


De a te döntésed kell, hogy legyen. Kívánom neked bárhogy döntesz, ne bándd meg.


Drukkolok :)

2016. júl. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/135 anonim ***** válasza:
10%

Bizony pozitiv!!!

Bezzeg en aki szeretne.... kva igazsagtalan ez !!

Nem lehet mastol pozi!

Ha csak nincs csokicisztad vagy olyan rákod..

2016. júl. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/135 anonim ***** válasza:
16%
Mi az ami a baba ellen szól..?
2016. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/135 anonim ***** válasza:
58%

Milyen furcsa (igazságtalan?) a sors... Ahová nem várják a babát; sőt, kifejezetten tesznek ellene, hogy ne legyen, oda 'csak úgy' jön, minden erőfeszítés ellenére. Ezeknél az embereknél ez tragédia.

A mi tragédiánk pont ennek az ellenkezője: 6 éve várok/ vágyom egy ugyanilyen tesztre; de ezt eddig még lombikkal sem sikerült elérnünk...

Vérzik a szívem ilyenkor; de ettől függetlenül kívánom, hogy úgy tudjál dönteni, hogy az elfogadható legyen számodra a jövőben...

2016. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!