Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leendő kismamák! Izgulunk együtt?

Leendő kismamák! Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
En majus vegere nem varom! De orulnek ha vegig egyutt bizakodnank es drukkolnank egymasnak! :)
2017. máj. 11. 18:22
 151/194 anonim ***** válasza:

Köszi, Viki. Igazából még mindig vérzek (csütörtök óta, most már kezd gyengülni, de elég erős vérzés volt), de most már fizikailag jobban vagyok. (eleve erős vérzésnek indult, fájdalommal, ezért sejtettem, hogy nem fog megmaradni a baba) Annyi jó van benne, hogy orvosi beavatkozás (műszeres befejezés) nem kellett.

Te holnap mész orvoshoz? Drukkolok, majd írd meg, mi volt!

MM

2017. júl. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/194 anonim ***** válasza:

MM nagyon sajnálom! Jobbulást és kitartás! :((

Nálam jelenleg nincs semmi új, elvileg majd 10-én lesz ovum, de csak péntek, szombat, vasárnap tudunk majd együtt lenni 10. meg pont hétfő. Elkezdtem szedni az E vitamint is a folsav mellé. Hátha... Nagyon örülnék már ha sikerülne.

EA

2017. júl. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/194 anonim ***** válasza:

Sajnálom Mm!

Viszont az tényleg jó a rosszban, hogy nem kellett műszeres befejezés.

Ma megyek orvoshoz, este jelentkezem!


Viki

2017. júl. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/194 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Sajnos nem kaptam teljesen jó hírt az orvosnál.. 14 mm-es szabályos petezsák volt látható, szikhólyag sejthető, de embriót egyáltalán nem láttunk még, ami az orvosom szerint már illendő lett volna ha tényleg ennyi idős a terhesség (6+1)...

Mikor kapcsolta ki az ultrahang gépet, előtte való pillanatban kicsit látszott egy pontocska a petezsák szélén, rá vágta talán ez mégis embrió lesz... El vagyok kicsit kenődve, mert jövő héten pénteken megyek újra, és azt mondta, ha akkor sem lesz "több", akkor műtét.

Nagyon izgulok, de még bízom a babámban!

Viki

2017. júl. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/194 anonim ***** válasza:

Hátha rendben lesz minden, Viki! Lehet, hogy csak később fogant, és azért nem látszott még. Drukkolok nektek!

MM

2017. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/194 anonim ***** válasza:
Sajnos később nem foganhatott, mert ovulációs teszt egyértelműen pozitív lett azon a napon, amikor együtt voltunk (utána nem voltunk). Esetleg az lehetséges, hogy sokáig tartott a Beagyazodas és ezért nől lassabban, mert mondjuk nem 7.napon, hanem csak 12-14... Nagyon bízom benne!
2017. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/194 anonim ***** válasza:

Drukkolok nektek Viki! :)

EA

2017. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/194 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen nektek!

Próbálok pozitívan gondolkodni, pedig már egyszer rá kerestem, hogy zajlik egy ilyen műtét, de gyorsan ki is zártam a gondolataimból, ennek a babának élnie kell...

Egyébként nincs vérzés nem is volt, görcs sem, en teljesen azt gondolnám minden rendben fejlődik, hiszen egyre erősebbek a terhességi rosszulléteim is, pont mint fiamnál.

Nagyon remélem, hogy velünk marad!

Viki..

2017. júl. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/194 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Tegnap voltam orvosnál, 7 hetesnek megfelelő a babánk mérete, és gyönyörűen dobogott a kicsi szíve! 😊

Viki

2017. júl. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/194 anonim ***** válasza:

Jaj de jó, Viki! Örülök, hogy minden rendben!

MM

2017. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!