Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leendő kismamák! Izgulunk együtt?

Leendő kismamák! Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
En majus vegere nem varom! De orulnek ha vegig egyutt bizakodnank es drukkolnank egymasnak! :)
2017. máj. 11. 18:22
 141/194 anonim ***** válasza:
Képzeljétek, lassan egy hete érzékenyek a melleim, tegnapra nem vártam és nem jött meg és még mindig nincs jele azt hiszem. Viszont ma reggelre ilyen krémszerű cucc jött egy kevés, meg aztán napközben is egy kicsi. Közben olyan érzés van a hasamban időnként pár percre mint egy hasmenés előtt de nem kell menni meg semmi. Már csak holnap reggel fogok tesztelni de már nagyon izgatott vagyok mert ezek egyáltalán nem jellemzőek rám menstruációkor sem. Szerintetek?
2017. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/194 anonim ***** válasza:
Lemaradt, EA
2017. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/194 anonim ***** válasza:

Teszteltem ma reggel de negatív lett. Viszont menstruációnak még mindig semmi jele... Szerintetek mi van ilyenkor? O.o

Ea

2017. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/194 anonim ***** válasza:
100%

Ivett, Ea drukkolok!

Én most töltöm kedden majd az 5.hetet, és krémes fehér folyásom van, de mondjuk nem vészes mennyiség.

Ea, érdekes, hogy negatív a teszt. Biztos, hogy teljesen az? Nincs rajta semmi? Milyen márkájút használtál? Csak mert vannak, amik kevésbé érzékenyek, és ki tudja talán később volt ovu...

2017. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/194 anonim ***** válasza:
Viki voltam 😁
2017. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/194 anonim ***** válasza:

A párom vett valamilyet, egyébként Gabrielt szoktam használni. De sajna tegnap este elkezdtem erősen barnázni egy pici vérrel és mára normál mennyiségű vér jön meg így délután elkezdtem görcsölni eléggé. De akkor nem tudom mik voltak ezek a fura tünetek meg ez a késés...

EA

2017. jún. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/194 anonim ***** válasza:
Na miújság? :)
2017. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/194 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szerdán megyek orvoshoz... Akkor leszek 6 +1, kíváncsian várom mit látunk majd...

Drukkoljatok, hogy legyen szívhang !

Többiek hogy vagytok?

Viki

2017. júl. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/194 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos vetélés lett belőle 6+3 hetesen :(

Remélem, ti nem jártok így.

MM

2017. júl. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/194 anonim ***** válasza:

Mm...

Rettenetesen sajnálom, ami történt Veletek 🙁

Elég ostoba kérdés, de hogy vagy?

Mi történt? Vérzés, aztán magától kitisztult...?

Viki

2017. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!