Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leendő kismamák! Izgulunk együtt?

Leendő kismamák! Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
En majus vegere nem varom! De orulnek ha vegig egyutt bizakodnank es drukkolnank egymasnak! :)
2017. máj. 11. 18:22
 161/194 anonim ***** válasza:

Minden jót kívánok nektek és boldog babavárást! :) <3

A többiek merre vannak? :o

Szerintetek mi van akkor ha tegnapelőtt volt ovum, de semmilyen jele nem volt? Pedig figyeltem. Az utolsó menstruációm is a késés második napján, délután-estefelé jött meg. Gondoltam rá, hogy tesztelek de kicsit feleslegesnek érzem :/

12 nap a nemvártig

EA

2017. júl. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/194 anonim ***** válasza:

Ea!

Miből gondolod, hogy akkor volt ovud? Úgy értem tesztelsz, vagy hőmérőzöl, vagy csak naptár alapján?

Leírom én mit tapasztaltam ; első próbálkozós hónapban gondoltam rá bízom a naptárra, középidőben együtt vagyunk többször, tuti időben leszünk... Csak hogy nem is gondoltam, hogy csúszhat ennyit az ovu. Nem lettem terhes, aggódtam mi lehet a gond, mire második hónapban ovu tesztet használtunk, már rég a kozepidos napjaim tapostam, mikor full negatív volt az összes ovu teszt. Megrémültem vajon egyáltalán nem ovulálok??!! De csak pozitív lett négy nappal később. 😉 És most itt a nyolc hetes gyümölcse, úgyhogy szerintem, a legjobb dolog az ovu teszt olyan pároknak, akik azért nem mindig tudnak rendszeresen együtt lenni.

Azóta egyébként van fejlemény?


Drukkolok Nektek!


Viki

2017. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/194 anonim ***** válasza:

Na mi újság van veletek, hogy vagytok? :)

Képzeljétek, tegnapelőttre nem vártam és még mindig nem jelentkezett. Mivel a múltkor is késett 2 napot, így várok még kicsit a teszttel. Annyira kíváncsi vagyok! :)


EA

2017. júl. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/194 anonim ***** válasza:

Huuu Ea!

Miért nem tesztelsz? Én tuti nem bírnám ki, már simán mutatná 🙂🙂🙂 nagyon drukkolok, írj majd jó?!

Viki

2017. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/194 anonim ***** válasza:

Épp most nézem, hogy már lassacskán elmúlnia kéne (vasárnap) és még meg se jött. Már csak holnap fogok tudni tesztelni. Fogalmam sincs mikor érek ma haza és tesztet se tudok szerezni a közelben :/ Kíváncsi vagyok milyen lesz.

EA

2017. júl. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/194 anonim ***** válasza:

Mindenképp írj Ea! Drukkolok!

Többiek hol vagytok?

Én ma megyek a következő ultrahangra, 10 hetesre. Remélem továbbra is minden rendben... 🙂

Viki

2017. júl. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/194 anonim ***** válasza:
Na végülis a délutáni met a reggeli is negatív lett. És elszámoltam magam, ma kellene elmúlnia. Ez kicsit gáz mert ha nincs baba akkor nem tudom miért nem jön meg... Így azt se fogom tudni, hogy milyen a ciklusom és mikor kell következőnek próbálkozni.
2017. júl. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/194 anonim ***** válasza:

Ea! Mi a helyzet azóta? Többiek, hogy vagytok?

Én 13 hetes vagyok, minden rendben Velünk!

Viki

2017. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/194 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy minden rendben van! :) Lassacskán már a neme is kiderül. Te mire tippelsz? :)


Nekem végülis a július totál kimaradt valamiért, már azt hittem az augusztus is ki fog de tegnap elkezdtem barnázni, mára pedig megjött. Most kicsit nyugodtabb vagyok mert így fogunk tudni tovább próbálkozni. Remélem lassan jó hírekkel jövök én is!

EA

2017. aug. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/194 anonim ***** válasza:

Szurkolok Ea!

Ismerek valakit, aki szintén így esett teherbe, hogy kimaradt előtte egy. Állítólag ilyenkor esélyesebb lehet a peteeres, tüszőrepedés . Drukkolok Nektek!


Ami minket illet, múlt héten doki bácsi ultrahangon azt mondta szerinte kislány van a pocakban. Egy kisfiúnk van... Először lesokkolt a dolog, mert valahogy mindig fiús anyának képzeltem magam, ráadásul mióta egy van, még inkább ezzel tudok azonosulni.

Persze nagy az öröm, de azért titkon bízom a 15 hetes ultrahangon kukacos lesz mégis. 😀

A lényeg persze, az egészség!


Írj majd, hogy alakul a ciklus, és ajánlom az ovulációs tesztet!


Viki

2017. aug. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!