Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leendő kismamák! Izgulunk együtt?

Leendő kismamák! Izgulunk együtt?

Figyelt kérdés
En majus vegere nem varom! De orulnek ha vegig egyutt bizakodnank es drukkolnank egymasnak! :)
2017. máj. 11. 18:22
 171/194 anonim ***** válasza:

Köszi 😀

Ez lesz a hetedik próbálkozós hónapunk szóval már ideje lenne :)

Mára el is múlt, vagyis nagyon kicsi barna jött de tényleg minimális.. Szóval elmúltnak tekintem. Elvileg harmadikán lesz ovuláció, most veszek majd valahol tesztet, hogy lássam miújság. Meg veszek barátcserje kapszulát is, ha kapok.


Na igen, nekem még sajnos nincs gyerekem de én csak fiút tudok elképzelni. Természetesen a lánynak is örülnék de valahogy mégiscsak a fiú jelenik meg előttem rögtön és szeretném is, hogy fiam legyen :D


Szerintem az olyan cuki, hogy fiú is meg lány is :) gondolom lesznek azért újdonságok ha mégis lány lesz. Na de még nem tudják biztosra, szóval még bármi lehet :)

Ea

2017. aug. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/194 anonim ***** válasza:
Hahó! Miújság van veletek?
2017. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/194 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi jól vagyunk.

20 hetesen félidőben, végre megmutatta magát biztosra a pocaklakó.

Most már biztos, hogy kislányunk lesz a fiúnk mellé 😊

Ea, többiek, hogy vagytok?

2017. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/194 anonim ***** válasza:

Na gratulálok! Már a felén túl is vagy :)

Rendben van minden veletek?

Úgy latszik ketten maradtunk, pedig olyan jól indult :D


Itt még sajnos mindig semmi... Már a nyolcadik próbálkozós hónapunk pedig. Épp most hétvégén volt ovum. Együtt voltunk péntek-szombat-vasárnap, hátha bejött valamelyik. Aztán meg mához kb 2 hétre nem várom ismét. Most októberben kezdtem el inni normálisan a cickafarkat, most ovu után pedig a palástfüvet fogom.

Jó lenne ha még az éven összejönne :/


EA

2017. okt. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/194 anonim ***** válasza:
Ja, elfelejtettem írni, hogy decemberre kaptam időpontot a dokihoz. Meglátjuk ott is mi lesz.
2017. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/194 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Neztem eddig is a kommenteket,figyelemmel kisertelek titeket,es szovbol orulok nektek akik babásak :) meg nalunk azota sincs baba,honaprol honapra megjon .... allitolag tegnap volt ovum.. de mar semmibeen nem remenykedem... 8-9 napokat menstrualok ....
2017. okt. 28. 09:02
 177/194 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Igen, ez a legrosszabb... Tök jó lenne ha nem csak találgatnunk meg reménykednünk kéne hanem jönnének egyértelmű, összetéveszthetetlen jelek. Más izgalmasnak tartja a próbálkozást meg a várakozást de mi még csak most fogunk belépni a 9. próbálkozós hónapba és már utálom. Mármint azt, hogy hónapról hónapra megjön vagy éppen kimarad... és már félve tesztelek mert tudom, hogy úgyis negatív.

Most 29-re nem vártam és nem jött meg de még tesztet nem csináltam mert előző hónapban is késett 5 napot. Ha hétvégéig nem jön meg akkor csinálok egy tesztet de kétlem, hogy pozitív lesz. Egyszerűen csak a ciklusom szórakozik már megint. Nem is érzek semmit.

2017. okt. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/194 anonim ***** válasza:
Sziasztok :) valahol az elején írtam énis hogy nem várom de hát.... már nem számolom a hónapokat, valahol a 16. Sikerletennél járunk.. voltam azóta dokinál, hormon probléma, és ha februárig nem sikerül akkor jön a többi nyalánkság.. szóval , ma-holnap van ovum, bizakodó vagyok, mert eddignem volt peteérésem, csak az elmúlt 2 hónapban , ami vérvétellel igazolva is lett. Szóval ne adjátok fel , és egy jó dokit nem árt felkutatni, érdemes ! Szívből szurkolok mindenkinek!! :)
2017. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/194 A kérdező kommentje:

Izgulok értetek! Bízom benne hogy jó hírt írjatok! :) jövő hét pénteken (nem) kellene megjönnie ciklus.hu szerint... a furcsa az,hogy mensim utani napra rakja be az ovum,bár a hosszú mensik miatt nem csodálkozok.... szerintem nincs is ovum,nincs nyákos ovus folyás sem .... csak van 1 2 nap a ciklusom kozepe felé amikor aok tejszerű valami jön... ez ovut jelezne? Én már nem tudom ... nem költök ovu tesztre meg egyéb butaságokra. Ha megjön ismét akkor felkeresem az orvosom,aztán lesz ami lesz :( :(

Viki

2017. nov. 5. 14:30
 180/194 anonim ***** válasza:

Csajok!


Én is itt vagyok, nagyon nagyon szurkolok Nektek!

Írjátok, ha össze jön valamelyikőtöknél! Drukkolok, hogy minnél hamarabb!

Fel a fejjel, kopogtatni fog az a gólya 🤗

Bár gondolom könnyű mondani...


Mi most töltjük a 27. hetet a kis csajjal, aki Dóra baba lesz.

Remélem a Télapó jövő héten babát hoz Nektek! 😘

Viki..

2017. nov. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!