Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Van aki nem várja...

Csajok! Van aki nem várja október utolsó heteire?

Figyelt kérdés

Mi már kerek 8 hónapja próbálkozunk az első babával.


Az utolsó ciklusom kicsit elcsúszott valamiért, így nem tudom pontosan mikorra várom de van egy jó kis naptáram ami általában napra pontosan megadja a következő menstruáció időpontját és aszerint október 29-re nem várom.


Szeretnék olyan emberekkel beszélni akik szintén most nem várják, izguljunk együtt :)


Szóval?!



2017. okt. 10. 18:52
 91/131 A kérdező kommentje:

Én nem hiszek száz százaléjosan abban, hogy nem sikerülhet a baba. Biztos előfordul sajnos de olyan sokan számoltak be arról, hogy meddőnek mondták és mégis lett baba. Például a testvérem keresztanyjának is azt mondták, hogy nem lehet. Több orvosnál járt és mind azt mondta neki... de nem adta fel és már 22 éves elmúlt a baba. A család egyik ismerőse is már 40 éves elmúlt, abban a tudatban élte az életét, hogy nem lehet gyereke, a házassága is tönkrement emiatt mert mindent kipróbáltak már és több orvosnál jártak ők is... Aztán 2 éve megtörtént a csoda. Terhes lett. Igaz elvileg a kora miatt voltak kisebb gondok, de itt vannak mindketten és a gyerek is teljesen egészséges. Meg aztán számtalan történetet olvastam már a neten olyanokról akiknek azt mondták, hogy nem lehet gyerekük vagy nagy eséllyel kizárt. Úgyhogy szerintem soha nem szabad feladni, pont emiatt!


Nekem nincs semmi jele semminek :(

Az elmúlt 1 hétben fájdogált a derakam időnként de nem nagyon és a hasam is megfájdult néha. Egyik se volt nagy valami, de a derékfájás szokatlan. Úgy érzem, hogy ez is sikertelen hónap. Hát kíváncsian várom, hogy mi lesz. Elvileg még 3 nap.

2017. okt. 26. 16:56
 92/131 A kérdező kommentje:

Ja és drukkolok én is mindenkinek továbbra is! :)

86-os, írd meg, hogy milyen lett a teszt!


Ha nem jön meg a hétvégén... Lehet, hogy tesztelnem kéne nekem is. Csak az a baj, hogy már annyi negatív teszten vagyok túl, hogy olyan rossz lenne még egyet látni :/ na meg felesleges pénzkidobásnak érzem.

2017. okt. 26. 16:58
 93/131 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Tesztelt valaki?
2017. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/131 anonim ***** válasza:

Sziasztok, 8-as vagyok.

Már 4. cn-en. Rövidebb ciklust zártam 12 napos luteálissal.

üdv, Zsoó

2017. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/131 anonim ***** válasza:

Én még reménykedem! Tegnap volt egy kis sárgás-barnás folyásom (bocsi ha undi) délután.

Ma viszont sivatag van odalent és a hőm is feljebb ment 36,9-ről 37-re. Tudom nem sok de nekem vonalzó egyenes szokott lenni egészen mensi előtti napig, akkor már elindul lefele. Ma van a 12. dpo, hétfőre nem várom. Addig nem is tesztelek, mert múlt hónapban volt egy kémiaim és akkor is korán teszteltem, teljesen feleslegesen.

Nagyon várom a jor híreket kinek lesz pozitív a teszt!

Gica

2017. okt. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/131 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, nagyon szurkolok Gica! Én elvileg holnapra nem várom, ma vagyok a 13. dpo-n. A múlt hónapban volt egy kémiai terhességem, úgyhogy most nagyon izgulok, meg is fogadtam, hogy nem tesztelek előbb, de nem bírtam ki.

[link]

Most sokkal erősebb, mint ugyanezen a napon a múlt hónapban, úgyhogy nagyon reménykedem!

Többiek?

2017. okt. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/131 anonim ***** válasza:

En mar kiestem a korbol, a kemiai terhesseges halvanyan tesztelos vagyok. Neked gratu utolso!! Ez gyonyoru!!!

Nalunk annyi a fejlemeny, hogy a ferjem eredmenyei tokeletesek. En is rendben vagyok, tehat turelem. :)

2017. okt. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/131 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Remélem, ezúttal nem lesz baj. Szorítok, h nektek is minél előbb összejöjjön!!!
2017. okt. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/131 anonim ***** válasza:
Koszonom!! :)
2017. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/131 anonim ***** válasza:
Húú 3-as nagyon szorítok hogy megmaradjon! Én minden nap nézem ezt a topicot hogy legalább nektek örüljek! :) puszi, Viki
2017. okt. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!