Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Van aki nem várja...

Csajok! Van aki nem várja október utolsó heteire?

Figyelt kérdés

Mi már kerek 8 hónapja próbálkozunk az első babával.


Az utolsó ciklusom kicsit elcsúszott valamiért, így nem tudom pontosan mikorra várom de van egy jó kis naptáram ami általában napra pontosan megadja a következő menstruáció időpontját és aszerint október 29-re nem várom.


Szeretnék olyan emberekkel beszélni akik szintén most nem várják, izguljunk együtt :)


Szóval?!



2017. okt. 10. 18:52
 81/131 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos ez már biztos. Már alvadt vér darabok távoznak és ájulás közelbe vagyok egész nap. Puszi csajok! Viki (20-as)
2017. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/131 anonim ***** válasza:

Viki, nagyon sajnálom, tudom, milyen szörnyű ezt átélni, szeptemberben nekem is volt egy kémiai terhességem. Sajnos a korai terhességek 50! százaléka elhal, csak akik nem ilyen előretesztelősek, mint pl én, nem is veszik észre, azt hiszik, csak késett egy hetet. Elég valószínű, hogy a legközelebbi alkalmakkor össze fog jönni!

3-as voltam

2017. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/131 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom Viki! Ez tényleg borzasztó lehet :(

Kívánom, hogy hamarosan összejöjjön és minden rendben legyen veletek!

2017. okt. 24. 19:57
 84/131 anonim ***** válasza:
Igen, olvastam róla, hogy a nők nagy százaléka 3 hónapon belül újra teherbe esik, de nem tudom sikerül e feldolgozni. Nem tudom elengedni a tudatot. 7 éve vagyunk együtt és már az elején tudtam, hogy én nek fogok gyereket szülni. Nagon nehéz.
2017. okt. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/131 anonim ***** válasza:

Sziasztok, mi újság azokkal, akik még várunk? Valakinél vmi hír?

3-as voltam

2017. okt. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/131 anonim ***** válasza:
Szia!én holnap csinálok egy tesztet,12 dpo-n leszek,de szerintem nem sikerült,már 2 napja ugy érzem hogy meg akar jönni,meg szurkálta a petefeszkemnel :( a melleim meg a peteeres óta fajnak égnek,meg bolondulok :D de van egy olyan érzésem hogy jövőhéten folytathatom a szurikat :'( 45-ös voltam!
2017. okt. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/131 anonim ***** válasza:

De ezek mind lehetnek terhestünetek is! Pont az a nehéz, hogy nem lehet megkülönböztetni a pms tünetektől. Mindenesetre szorítok! Én is holnap leszek 12. dpo-n, vasárnapra nem várom!

3-as

2017. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/131 anonim ***** válasza:
Lehetnek,csak nálunk van a férjemmel is probléma,és nem sok esély van a természetes teherbeesesre :( de remelem hogy nem voltak hiaba az injekciók meg a gyógyszerek múlt hónapban!
2017. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/131 anonim ***** válasza:
Énis szorítok neked :)
2017. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/131 anonim ***** válasza:

Valahogy én is azt érzem, hogy nem sikerült.

Hétfőre nem várom, ma vagyok a 10. dpon. Semmi érzésem nincs, nem fáj, nem görcsöl semmim. 7-8 dpon görcsöltem, de abbamaradt.

Azért még van remény. Mindeninek nagyon drukkolok!

Gica

2017. okt. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!