Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Van aki nem várja...

Csajok! Van aki nem várja október utolsó heteire?

Figyelt kérdés

Mi már kerek 8 hónapja próbálkozunk az első babával.


Az utolsó ciklusom kicsit elcsúszott valamiért, így nem tudom pontosan mikorra várom de van egy jó kis naptáram ami általában napra pontosan megadja a következő menstruáció időpontját és aszerint október 29-re nem várom.


Szeretnék olyan emberekkel beszélni akik szintén most nem várják, izguljunk együtt :)


Szóval?!



2017. okt. 10. 18:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/131 A kérdező kommentje:

Én majd november végén kezdem meg a kivizsgálósdit bár remélem addigra összejön. Én 21 éves vagyok és tudom, hogy nem vagyok lekésve semmiről de még csak azt se tudom mondani, hogy nem vagyok már huszonéves és azért nem sikerül :) szóval valami egészen más oka lehet.

Én most már várom a nemvártat. Megtörtént az ovu, együtt is voltunk. Jön az unalmas várakozás :)

2017. okt. 15. 19:10
 42/131 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, fent a tegnapi, lent a mai tesztem. Erosodesnek jele sincs, inkabb a teszt megbizhatatlansagat igazolja. Mindenkinek szurkolok!


[link]

2017. okt. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/131 Dittte ***** válasza:
Huha 2-es, kicsit meg kell erőltetni a szemet, hogy észrevegye a második csíkot. Ha nekem lenne ilyen a tesztem szerintem észre sem venném és ki azonnal negatívnak könyvelném el. Ez One Step vaterás teszt? Ennyire megbízhatatlan lenne? Mert most vásároltam be belőle én is. Fenébe....! Ellenben én azt gondolom, hogy a nemvárt mensi előtt 2 nappal ez így korrekt pozitív teszt. Vagy várj holnapig és elsőből egy másik teszttel csinálj még egyet vagy vegyél másik fajtát és azzal tesztelt a nemvárt napján. Nekem még vasárnapig van időm. Semmit nem érzek már, a hétvégén volt egy két szurkálásom a jobb oldali petefészkemnél, de ez a túlzott odafigyelésemnek is betudható lehet. Remélem lesznek akik sikerrel zárják ezt a hónapot!! Ha nem is mindenki, de lassan elfogyunk :-)
2017. okt. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/131 anonim ***** válasza:
Utolso, ez x epil. Es sajnos vagy 4 napja ilyen. Igy nem hiszem, hogy lenne baba. De most per pillanat meguntam a tesztelest. Majd par nap mulva max. :( Matol johet meg barmikor elvileg.
2017. okt. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/131 anonim ***** válasza:
Sziasztok!én 29-re nem várom,remélem nem is jön!máma voltam dokinál,mert ebben a hónapban meg kezdtük a stimulálását az inszemre,és meg tréfált a természet bennünket,mert tegnap megtörtént az ovu,igy bízom benne hogy sikerül természetesen :) a jobb oldalon 3 tüszőm volt,a balon 1 :) szurkolok mindenkinek :)
2017. okt. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/131 A kérdező kommentje:

2-es, elég halvány de az alsón jobban látszik. Vagy csak a képen? Azért drukkolok, hogy mégiscsak erősödjön :)


45-ös drukkolok neked is! :)


Én már alig várom a nemvártat hogy még tudjam mi a helyzet. Remélem sikerült ez a hónap de valahogy nem fűzök hozzá nagy reményeket. Nem tudom miért. Pedig ovu idején voltunk együtt. Csak annyi negatív tesztem van már, hogy el sem tudom képzelni, hogy valaha pozitív lesz. Pedig lesz :P

2017. okt. 17. 14:50
 47/131 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én 19-re nemvárom. Tegnap volt egy extra halvány walentin (ami kb nem alig látszik, tehát inkább nega),meg egy halvány x-epil. Amit sztem többé nem veszek, mert ahogy látom,szinte mindegyiken van halvány 2.csík(mint a kettes válaszolónak). Valaki vezet hőgörbét?
2017. okt. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/131 anonim ***** válasza:

* ja, alig látszik akart lenni! :D


Többi babámnál ilyenkor már kivehető halvány pozi volt, szóval nem reménykedem túlzottan...

2017. okt. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/131 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Eloben is halvanyan, de latszott. Ma mar nem teszteltem. Erre hazaerek, odarohan hozzam a gyerkoc, es elkezdi simogatni a hasam, hogy ott van benne a kistesom. Kopni nyelni nem tudtam, mondtam nincs. De hogy akkor mitol olyan nagy a hasam, tuti a kis tesoja es hozza bujt. Szoval hazafele vettem egy clearblue easy-t. Es a gyerkoc nem tudja, hogy probalkozunk, mivel csak 3 eves. Vicces, ha nem is sikerul most, szerintem sinen vagyunk. Nem hiszek ebben, de annyira cuki volt. :)

Gorbet en nem vezetek.

A tesztet nem tudom, mikor csinalom meg. Varok csutortokig. De olyan csabito... :D

2017. okt. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/131 Dittte ***** válasza:
Nekem tegnap a 9. Dpo-n voltak enyhe feszítő érzéseim, mini mensigörcsök. Ma reggel a teszt nega. Tudom...tudo...de direkt ezert vettem egy tucat vaterás tesztet. Bár annyi igaz, hogy kedvem szegte picit. Miközben azt is tudom, hogy a 10. Dpo tesztelni csak a hülyék szoktak. :))))
2017. okt. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!