Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Van aki nem várja...

Csajok! Van aki nem várja október utolsó heteire?

Figyelt kérdés

Mi már kerek 8 hónapja próbálkozunk az első babával.


Az utolsó ciklusom kicsit elcsúszott valamiért, így nem tudom pontosan mikorra várom de van egy jó kis naptáram ami általában napra pontosan megadja a következő menstruáció időpontját és aszerint október 29-re nem várom.


Szeretnék olyan emberekkel beszélni akik szintén most nem várják, izguljunk együtt :)


Szóval?!



2017. okt. 10. 18:52
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/131 Dittte ***** válasza:
12. Dpo...vateras teszt reggel negatív.....elengedem ezt a hónapot.....már szétbőgtem magam......nem vezetk görbét, de reggelente rákukkantok a hőmre, hajnali 5-kor mérek. Ma 6:20-kor mértem es a szokásos 36,6 helyett 36,4 volt......szóval vagy az időpont megváltozása miatt más a hőm vagy esik es vasárnap mensi. Pedig eltettem a reggeli vizeletem mert venni szeretnék egy facellét. Ami ha szintén nega, akkor erre a ciklusra elengedem a dolgot.....
2017. okt. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/131 anonim ***** válasza:
Ditte. En is pont igy vagyok (aki lekeste az ovut) ma reggeli hom 36.7 helyett 36.5 en is mas idopontban mertem (hamarabb),fel kellett kelnem a kisfiamhoz. Ugyh mar en is elkonyveltem ezt a honapot. De azert irj,ha teszteltel! Szoritok neked!
2017. okt. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/131 A kérdező kommentje:

58-as vagy 20-as, aki 5 hetes, neked gratulálok! 😊😊😊

Nem tudlak titeket megkülönböztetni, találjatok ki magatoknak valami becenevet, úgy könnyebb lesz! :)


Én mondjuk nem mérek hőt mert nem ugyanakkor szoktam felkelni és így gondolom nem is lenne jó. Viszont valamiért úgy érzem, hogy ez sem a mi hónapunk :(

Pedig pont peteérés idején együtt voltunk, szedem a vitaminokat, iszom a teáimat. Eddig sokszor azt hittem, hogy biztos most sikerült... most meg minden stimmelt a hónapban de mégis úgy érzem, hogy nem. Még kb 9 nap van hátra. Nagyon kíváncsi leszek. Remélem tévedek és sikeres hónap :)

Továbbra is drukkolok mindenkinek!

2017. okt. 20. 09:22
 64/131 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Egy csodaszep idon beluli clearblue erejeig volt remenyem. 1 nap kesessel megjott.
2017. okt. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/131 Dittte ***** válasza:
12. Dpo x epil is negatív.....nem is reménykedem már. 7 éve ezen a napon az esti clearblue tesztem full pozi volt, tele voltam tünetekkel. A vérvétel igazolta a terhességem, de az uh cáfolta. Akkor a dokim azt mondta, gofy olyan magas a hcg szint a véremben, hogy a szerint már babát kellene látni. Vártunk egy hetet, es ha akkor sem látnak senkit odabent, akkor méhenkívüli es műtenek. Ma holnap 7 éves a gyerkőc. Szóval asszem okkal vagyok letörve. Ő elsőre összejött. Ebben a hónapban az ovum este lehetett, előtte nap, utána reggel is bedobtuk magunkat, de úgy fest hiába. Kitartást nektek is!!
2017. okt. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/131 anonim ***** válasza:

2-es sajnálom, tudom, milyen borzasztó ezt átélni, pozitív teszt után menstruáció.

Ditte, nem minden terhesség egyforma, a következő dolog nagyon fontos: A hcg (amit a terhességi teszt érzékel) a beágyazódáskor kezd el termelődni, a kezdeti értéke 1-5 között van, kb 2 naponta duplázódik. A legérzékenyebb tesztek 10 hcg-től érzékelik a hormon jelenlétét (pl Predictor early), de a legtöbb teszt nem ilyen, hanem 20-as vagy 25-ös, némelyik 50-es.

A beágyazódás a peteéréstől számítva 7-12 nap között van.

Ha elképzelünk két extrém példát:

1. 28 napos ciklus, 14. napon peteérés, beágyazódás 7 nap múlva a ciklus 21. napján, 5-ös kezdeti hcg-vel, az azt jelenti, hogy a ciklus 23. napján már 10 a hcg, 25. napján 20 a hcg, tehát már egy normál, nem túl érzékeny teszt is kimutatja ezt a terhességet 3-4 nappal a menzesz előtt.

2. 28 napos ciklus, 14. napon peteérés, beágyazódás 12 nap múlva a ciklus 26. napján, 1-es kezdeti hcg-vel, az azt jelenti, hogy a ciklus 28. napján még csak 2 a hcg, 30. napján 4 a hcg, tehát még nincs az a teszt, ami kimutatja. 32. napon még mindig csak 8 a hcg, 34. napon 16, tehát már 6 napja késik, de még a tesztek nagy része mindig nem tudja érzékelni (legfeljebb a 10-es).


Természetesen nem ennyire egzaktak a számok a való életben, de ezzel a két szélsőséges példával érzékeltethető, h miért tesztel vki pozitívat már menzesz előtt, más pedig miért csak egy hetes késés után. És ez természetesen ugyanazon nő két terhességére is igaz lehet, h a beágyazódás egyiknél előbb, másiknál később van. Éppen ezért elkeseredni v örülni csak a menzesz napjától érdemes! Drukkolok!

3-as voltam

2017. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/131 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Ebben az evben ez mar vagy a 6. ilyen volt, hogy pozi teszt, es megjon. Sajnos az elso gyerkocnel is ez volt. O is osszejott. Minden jot nektek! A negativ tesztesekkel szerintem kovi honapban ujra irunk. :) Tobbieknek gratula!
2017. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/131 Dittte ***** válasza:
100%
Nekem is megjött ma reggel.....kirjak egy új kérdést novemberre majd? :-) igyekszem nem elkenődni, legyetek pozitvak ti is. :-) kövi termékeny időszakom alatt végig vendégeink lesznek, szupi...... :)))) duplán nehezített pálya....jó 7végét
2017. okt. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/131 anonim ***** válasza:
2-es vagyok! Mehet a kerdes kiiras majd. 😊
2017. okt. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/131 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, akkor már csak a Kérdező és én maradtunk? Esetleg a 8-as?
2017. okt. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!