Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Van aki nem várja...

Csajok! Van aki nem várja október utolsó heteire?

Figyelt kérdés

Mi már kerek 8 hónapja próbálkozunk az első babával.


Az utolsó ciklusom kicsit elcsúszott valamiért, így nem tudom pontosan mikorra várom de van egy jó kis naptáram ami általában napra pontosan megadja a következő menstruáció időpontját és aszerint október 29-re nem várom.


Szeretnék olyan emberekkel beszélni akik szintén most nem várják, izguljunk együtt :)


Szóval?!



2017. okt. 10. 18:52
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/131 anonim ***** válasza:

Én is itt vagyok még, 51-es.

Még csak az 5. dpon vagyok, szóval még sokat kell várjak. Múlt hónapban volt egy kémiai terhességem, szóval most reménykedem nagyon!


Nem írtok esetleg beceneveket? Azt könnyebb megjegyezni és ha esetleg nem sikerül akkor jövő hónapban is megismerjük egymást. :)

Gica

2017. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/131 anonim ***** válasza:
Még énis reménykedem,bár nagyon kicsi az esély,mivel a párommal is vannak problémák :( de csak pozitívan,jövő hétvégén kiderül :) 45-ös voltam
2017. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/131 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, akkor még vagyunk egy páran! Én 6. dpo-n vagyok és nekem is sajnos volt egy kémiai terhességem szeptemberben, kicsit izgulok is. Már van egy egyéves kisfiam, testvért szeretnénk, harmadik próbálkozós hóban vagyunk, jövő vasárnap (29-e) a mumusnap...

Drukkolok mindenkinek!

Szusza

2017. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/131 anonim ***** válasza:
Én holnapra nem várom,12 napos a lutealis fázisom,ma vagyok 11-dik napon.A hőm 37,1 még mindig,de nem bírtam ki csináltam egy xepil tesztet és negatív,szóval szerintem nekem sem kiserűl ez a hónap.
2017. okt. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/131 anonim ***** válasza:
Sziasztok!hogy vagytok?kérdező te mikor tesztetelsz?45-ös voltam :)
2017. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/131 anonim ***** válasza:
Sziasztok, 8-as vagyok! Én már 2 napja enyhén maszatolok (barnás és rózsaszínes), de még nem jött meg. Holnap fog valószínűleg. De majd kiderül. Mehet az új kiírás!!
2017. okt. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/131 A kérdező kommentje:
Nekem még mindig 5 nap van hátra. Most még nem érzek semmit de talán korai is lenne. Remélem nem fog feleslegesen késni :(
2017. okt. 24. 13:25
 78/131 anonim ***** válasza:
Sziasztok. 20-as vagyok. Kedden voltam dokinál, 5,8mm petetsákot látott. Öröm-boldogság. De tegnap délután megfájdult a hasam,mint amikor mensizek. Éreztem hogy valami baj lesz. Este már volt egy kis rózsaszínes folyásom. Bementünk sürgősségire, megvizsgáltak. Nem látott a doki semmit. Petezsákot sem. Most pedig fekszem az ágyamon itthon, én azon gondolkodom, mit tehettem volna másképp... Fizikailag is fáj, de lelkileg leírhatatlan. Inkább lássak csak 1 csílot, mint ezt átélni. Puzi csajok
2017. okt. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/131 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom 20-as! Nincs már semmi remény? Továbbra is vérzel? Lehet csak nem voltak alaposak az ügyeleten.

Nagyon szorítok neked és sajnálom!

Gica

2017. okt. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/131 anonim ***** válasza:
Basszus 20-as, nagyon sajnalom. Erre nem lehet mit irni. Nem tudom, hanyas voltam. :(
2017. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!