Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok! Van aki nem várja...

Csajok! Van aki nem várja október utolsó heteire?

Figyelt kérdés

Mi már kerek 8 hónapja próbálkozunk az első babával.


Az utolsó ciklusom kicsit elcsúszott valamiért, így nem tudom pontosan mikorra várom de van egy jó kis naptáram ami általában napra pontosan megadja a következő menstruáció időpontját és aszerint október 29-re nem várom.


Szeretnék olyan emberekkel beszélni akik szintén most nem várják, izguljunk együtt :)


Szóval?!



2017. okt. 10. 18:52
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/131 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Remélem nem gond, hogy csak most csatlakozom.

Második clostis hónapunk a mostani, 4 próbálkozós. (Sajnos IR vagyok és a doki gyakorlatilag azonnal javasolta a clostit mert nincs peteérésem csak nagy ritkán)

Most kicsit hamarabb volt ovum így 29-30 ra nem várom!

Mindenkinek drukkolok!

Gica

2017. okt. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/131 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Csak megcsinaltam a clearblue-t, es ket percen belul ott van a + jel. Nem digitalis. Jo, nem uvrik le rola, de latszik. Ha hazaertem, fotozom. Holnap legkesobb kene megjonnie. En mar nem ertem.
2017. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/131 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 20-as vagyok. Szeptember 15-én kezdődött utolsó mensim, és szeptember 21-én volt peteérésem!!!! Erről én sem tudtam, csak ahogy visszaszámoltam, akkor kellett lennie. Ugyanis 28-án beágyazódási vérzésem volt egy pár csepp. Csak utólag állt össze a kép... a mensim épp elmúlt és együtt voltunk a párommal. Hiába minden számolgatás, ember tervez Isten végez. :) Ja és már 8. hónapja próbálkoztunk volna, ha nem derül ki :) Mindenkinek sok sikert kívánok!
2017. okt. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/131 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Én holnapra (19.) nem várom.Szeptember 23-án volt utoljára mensim, de október 8-án már halvány pozitív teszteltem. (Erős feszítést éreztem a mellemben,ami azóta is tart) Ma már gyönyörű erős két csikom van.Mi 2 éve próbálkozunk, most lenne az első babánk.


[link]

2017. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/131 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Nekem mara enyhult a mellfajdalom,azt hiszem tenleg lekestuk a pet! 😔 mar nem is merek remenykedni,mensi elott mindig enyhul es par napra ra megjon. 17-es valaszolo.
2017. okt. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/131 anonim ***** válasza:

Sziasztok. 8as vagyok. 3as koszi a valaszokat!

7.v.8.dpo-n lehetek. Nem erzek semmit, csak a szokasos.

2017. okt. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/131 anonim ***** válasza:
8as megint. En vezetek hogorbet, bar ehonapban lusta voltam, most nagyjabol 36.9 a hom. Ovu ugy tunik megvolt 14.v.15.cn-en, eddig kesett 2x,amit az aviva tornanak tudok be.
2017. okt. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/131 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 20-as vagyok. Holnap leszek 5 hetes. A nődokim kedden uh-n petezsákot látott 5,8 mm. A háziorvosom viszont egyszerűen gusztustalan...kiírattam magam táppénzre, mert nehéz fizikai munkát végzek és nem akartam kockáztatni. Erre ő azt mondta, hogy én nagyon bele élem magam a terhességbe pedig bármikor elvetélhetek...hát köpni-nyelni nem tudtam...remélem nektek nem ilyen szívtelen dokitok van...
2017. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/131 Dittte ***** válasza:
Vaterás (zöld végű) teszttel minden reggel a 9. Dpo-tól tesztelek. Holnap lesz a 12. Dpo. Eddig semmi. Tűnődöm....vegyek e egy facellét vagy sem?! :-) nem tudomennyire megbízható ez a teszt fajta.... Türelmetlen vagyok en is. :-) vasarnapra nem várom.
2017. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/131 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, nekem hétvégén volt a peteérésem, elvileg 29-én kellene megjönnie, úh még jó sokat kell várnom...

2-es veled végül mi lett? Remélem, sikerült!

A többieknek is nagyon szorítok, remélem, jó sokan leszünk jövő nyári kisbabákkal 😍

2017. okt. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!