Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 évesen terhes vagyok és...

18 évesen terhes vagyok és barátom szakított. Járt valaki hasonló cipőben? Esetleg vélemény normális hangnemben? Leírásban a többi.

Figyelt kérdés
Barátom szintén fiatal csak 18 ő is. A kapcsolatunk a baba előtt is gyenge lábakon áltt,de elvileg szerettük egymást. Amikor közöltem hogy mi a helyzet kétségbeesett ami természetes. Nem tudja feldolgozni hogy én szeretném a babát ő nem. A napokban mondta hogy már nem szerelmes és erre rá fog menni a kapcsolatunk stb. Nagyon fáj,hogy a döntésem miatt ez történik és a picinek nem lesz teljes családja valószínűleg soha,pedig én szeretem őt.Én egyetemre készültem emiatt ezt elkell halasztanom,ő még tanul. Szülei ellenzik és konfliktus van a családjukban is emiatt amit szintén sajnálok,enyémek támogatnak ahogy tudnak. Nem akartam fájdalmat okozni senkinek és ugy erzem hogy én vagyok a hibás mert szeretném megtartani,pedig ez a kettőnk hülyesége volt.

2018. ápr. 30. 20:59
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/145 anonim ***** válasza:
94%

Az utolsó arra gondolt, hogy ha véletlenül találsz egy új párt gyerekkel akkor ő örökbefogadhatja, ha az apa lemond a gyerekről, és onnantól jogilag ő lesz az apukája.

Mondjuk ennek minimális a való színűsége. Épeszű ember ilyet nem tesz.

2018. máj. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/145 anonim ***** válasza:
35%

Hu itt mennyi okoskodo és mindent tudó ember van.

Képzeljétek nagyon sok férfi létezik aki ugy fogad örökbe gyereket hogy összejön egy nővel aki egyedül nevelte addig a gyerkőcöt. Nagyon sok ilyen ismerősöm van sajnos.. de boldogok és családként élnek. Apának szolitja a pasast a pasas pedig ugy szereti mingha a sajátja lenne. Létezik ilyen.

Amugy meg nem tudom honnan szedtétek azt a sok baromságot amiket ide irkáltatok..

Sokan ha látnátok és értenétek is mit olvastok nem okoskodnátok.

A kérdező leirta hogy a csávoja bevallotta neki hogy mar nem szerelmes belé és irta hogy a csávonak már van másik barátnő...

Akkor ti itt miről beszéltek??? Ez a szövegértés okoskák!!!

Az egy dolog hogy a kérdező megakarta es megis fogja tartani a babát,a csávonaknkellett volna egy kicsit felnöttesen viselkedniem mert 18 évesen nem hinnem hogy mar gyerek. Ha tud sexelni..megcsalni..bulizni..akkor tudjon dönteni is dolgokban. Mai fiatalok közt a 18 éves mar egyáltalán nem gyerek... ahogy eddig tapasztaltam... nagyon is felnöttnek állitják be magukat.


Kedves kérdező neked meg boldog baba várást. Ne figyelj a sok bugyuta okoskodo emberre. Ne engedd magad befolyásolni.

Készülj fel az anya szerepre. Legyél boldog!

És majd hidd el igy is rád talál a szerelem...


Addig is csak nevess jot a sok hülyén. 😊😊😊👍👍👍

2018. máj. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/145 anonim ***** válasza:
37%

66-os nagy szegyen vagy te....inkabb meg se szolaltal vplna.

Teljesen mindegy hogy te szerinted nem el,es nem ember az a magzat.

Attol meg ez igy van.Egy elo embert olsz meg,akinek dobog a pici szive,mindene kivan fejlodve,csak eppen picike es nem tudja megvedeni magat,nem tud szolni hogy hejj itt vagyok ne bantsatok!


A masik: ne vedd mar ezt az idiota felelotlen barom gyereket,aki arra kepes volt hogy d*gjon egy jot,aztan meg jol cserben hagyja a kerdezot.Hagyjuk mar az ilyet.

Kapasbol ugy tokon rugnam a gyereket h elgondolkodhatna higy fiu-e vagy lany-e.


Ha mar annyi esze nem volt h vedekezzen normalisan,akkor igya is meg a levet.Igenis fizesse busasan a gyerektartas.Legkozelebb majd elgondolkodik h kinek az eletet " tegye tonkre" ....

mert o csak szexel jobbra balra hopp itt megfogan egy gyerek...nembaj majd rakenyszeritjuk a csajt egy kis abortuszra...aha persze...es ahogy irta a kerdezo h ennek a testi es lelki terheit ki fogja elviselni? kit fog utana marcangolni a lelkiismerete?!


En a kerdezo helyeben apasagit kernek,es kovetelnem a gyerektartast,ha mar ennyire nagy volt az arca es igy cserben hagyta.

a minimun az lenne,hogy melle all barmilyen dontest is hoz a lany.

de ez a ficko....nulla empatia...

hat meg is erdemli a dolgokat

2018. máj. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/145 anonim ***** válasza:
23%
Utolso elötted szolo vagyok. Teljes mértékben egyet értek veled!!!!
2018. máj. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/145 anonim ***** válasza:
62%
"a minimun az lenne,hogy melle all barmilyen dontest is hoz a lany. de ez a ficko....nulla empatia..." Miért, most őszintén, szerinted mit kellene tennie a srácnak?
2018. máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/145 anonim ***** válasza:
59%

Aha. Tehàt csak te írhatsz véleményt màs meg nem ugye? Csak mert nem értesz egyet az abortusz témàban. Ez nagyon szànalmas így részedről. Hol a p..csàban élsz te??? Meg miről beszélsz? Az a magzat kezdetleges, alig van kifejlődve, nincs tudata, se semmi. Èletképtelen. Amúgy meg, egy gyerek életét is rohadtul tönkre lehet tenni, ha nem a megfelelő körülmények közé születik, mégsem alakulnak úgy a dolgok, ahogy eltervezi az ember. Nem lesznek ott a kérdező szülei, hogy őket húzza le. ( vicc amúgy, hogy azt írja egyedül felneveli de azért a szülőkkel példàlózik). De ez persze nem érdekel. Szülessen meg az a szerencsétlen, aztàn ki tudja mi lesz vele, lehet éhezni fog, apa nélkül nő fel, az életminősége egy kalap fos lesz de az ilyen begyöpösödött àlszent gondolkodàsmóddal rendelkezőknek tökmindegy.

Egyik ismerősöm expasija külföldre menekült és feketén dolgozik, hogy az exe aki megtartotta a becsúszott gyereket " majd egyedül felnevelem" címszóval. , ne húzza le.Így gyerektartàst nem tudott emiatt elszedni tőle hàla égnek. A sràc még a szüleinek se meri elmondani pontosan hol van.

Remélem a kérdező exe is inkàbb lelép. Fel kellene fognia a hölgynek, hogy volt lehetősége dönteni, pasijànak sajna nem... Mert ő elvette ezt a lehetőséget tőle. Nem tisztességes ezek utàn az anyagiakat a nyakàba varrni..

2018. máj. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/145 A kérdező kommentje:
Én nem vártam hogy velem élje le az életét de minimális empátia lehetne benne,hogy nem fenyeget es nem kuld a padlora megjobban..koszonom a valaszokat varom tovabbra is:)
2018. máj. 8. 11:41
 78/145 anonim ***** válasza:
65%

Nézd Kérdező, ahogy neked jogod van dönteni a terhességedről, neki joga van minden létező és nem törvénytelen eszközzel megpróbálni befolyásolni. Senki másnak nem (szülőknek se!) de neki igen, mert ő a másik, akinek az életét évtizedekig alapvetően befolyásolhatja a történet kimenetele.

Az persze érthető, hogy ez neked rosszul esik, viszont nyugodj meg, ez abba fog maradni heteken belül, mert már nem lesz miért próbálkoznia.

Egyébként meg nem tudom miből gondolják sokan, hogy egy abortuszt nehezebb feldolgozni egy nőnek, mint egy férfinak azt, hogy lesz egy gyereke, akit a háta közepére se kíván. Valójában mindkettő nehéz helyzet.

2018. máj. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/145 anonim ***** válasza:
32%

#76os te is elég szerencsétlen lehetsz ha ilyen idióta véleménnyel vagy ellene annak aki normális választ ad.

Egy abortusz jobban nyomot hagy egy nőben mint az hogy megszüli és szegény szerencsétlen 18éves nem vállalja fel és inkább nyomoronckodik meg ellene van.

Képzeld nekem is volt egy megszakitásom. 10hetesen. Ikrek voltak. Sorra állt le a szìvműködésük. 2015 oktoberében. Megkellett műteni. A mai napig hordozom a szìvemben a lelkemben... elsem tudod képzelni milyen szar érzés ez. Hogy egy nő ilyenkor hogy megtörik. Ilyen lehet pl.az abortusz is amit arra erőszakolnak rá aki nem is akarja elvetetni. És honnan tudod milyen életkörülmények közt él a kérdező? Honnam tudod hogy milyen anya lesz? Honnan veszel olyat hogy fel tudje e nevelni vagy sem? Milyen jogon alkotszbismeretlenülnilyen véleményeket. Honnan veszed hogy szerencsétlen lesz a gyerek??

Jaaaa biztos magadból indultál ki... értelek. Pusziii 😊😊😊😊


A leendő apucikának ez fele annyira sem fog fájni amugy hogy a kérdező megtartja a babát. Meg megfogant onnantol kezdve ő is él és élőlény. Az 5.héttől fogva az ahogy van szívműködése.Úgyhogy ne kárrogj itt hanem mennj agyatlankodj más kérdésnél.

Ha a helyében lennék tuti alá raknék a gyereknek... nem uszná meg annyival hogy lelép.. abortuszt akar... hirtelen mégsem szerelmes...van más csaja.. stb..

2018. máj. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/145 anonim ***** válasza:
56%

ez hihetetlen....annyira gáz(ok) vagy(tok)

Egyszerűen ép ésszel nem lehet felfogni amit ti itt nyomattok...

Igen a férfinak is van joga dönteni. Eldöntöttem,hogy felelőtlenül szexelget lesz ami lesz. Ő ezzel el is lőtte az esélyét,mostmár nem kapálózzon.


Ti,meg akik ilyet kivántok,hogy igenis hagyja cserbe a lányt,hát tudjátok mit?! remélem ti is megtapasztaljátok ezt az érzést! remélem,hogy jól felcsinálnak benneteket aztán nulla segítségeket lesz,és jól belétek is rúgnak a fiúk és ott hagynak a porban.

Na majd akkor térjünk vissza erre.


Nekem 15-16 évesen volt egy abortuszom.Felelőtlen voltam,használtunk gumit,de nem vettük észre,hogy lecsúszott és bennem maradt.Nagyon fiatal voltam.A fiú akivel akkor együtt voltam nem ijedt meg.Mindenben támogatott.

Viszont mivel kiskorú voltam,anyukám döntött helyettem.Hiába sírtam egész nap,hogy én szeretném ezt a babát,mert bármilyen hihetetlen egy fiatal lányban is előtörnek az anyai ösztönök.Nagyon nehéz volt.

Főleg azért mert,egészséges volt,dobogott a kis szive,és mondta az orvos is h kivan fejlődve mindene :(


Aki azt mondja,hogy egy ilyen magzat az nem ember,nem érez stb az NEM NORMÁLIS.Egy agyhalott szánalmas ember.


Én nagyon nehezen tudtam ezt feldolgozni,tovább keresztényként ez elfogadhatatlan.

Isten szemében ez ember ölés,az hogy ti kis egyszerű emberek mit gondoltok,az nem számit.semmit.


Kérdező,nyugodtan tartsd meg azt a babát,lelki furka nélkül.

Büszke lehetsz magadra,hogy így bevállalod!

És egy gyerek nem attól lesz boldog,hogy megvan mindene és gucciban jár.Hanem attól hogy akik körülveszik szeretik,törődnek vele stb.

Majd lesz apja ennek a gyereknek is,mert kérdező biztos,hogy fogsz találni magadnak majd egy normális férjet,apát :)

És Isten pedig külön díjazni fogja ezt a cselekedetedet :)

2018. máj. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!