Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beállíthatta a ciklusomat?...

Beállíthatta a ciklusomat? Tapasztalat? Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották.

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották. A vérzésem sem volt rendes és a ciklusom sem. A mostani vérzésem normális volt. Volt már hogy valakinek beállította a ciklusait normális 28 napra? Mert a pé-met a 14.nap éreztem. Most mikorra várjam a menzit? Ha 28 nap lenne akkor ma-holnap nem kéne megjönnie.
2008. nov. 9. 16:42
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mindkettőtöknek köszi a bejelölést, ma már visszaigazoltalak benneteket. :)

Sajna a hőgörbés témához nem nagyon tudok hozzásólni, de szerintem is vidd el a dokidhoz, baj nem lehet belőle...

Évi nagyon eltűnt, remélem nincs semmi baj!

Ja! A Skype csak egy ötlet volt, ha van jobb, szívesen benne vagyok.

Egyébként holnap szorítsatok: bejelentem a főnökömnek, hogy babát várok. Azért döntöttem így (már most a 10. héten), mert nagyon nő a hasam és pár munkatársam már rákérdezett. Szerintetek jól teszem, ha most szólok?


Ági

2008. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ági ezt neked kell tudni hogy mikor mondod meg. amikor én terhes voltam akkor kb ekkor mondtam meg. Nem akartam senkivel sem kiszúrni. Mondjuk nekem nagyon normális főnököm van szerencsére, nem is volt gond belőle. De majd szorítok. Egy a lényeg. Ne húzd fel magad semmin sem. Nem ér anniyt! oké???

Nekem jó a skype, de csak este vagyok fent általában. Könnyú annak aki a skype-nak dolgozik:)))

puszi

zsuzsi

2008. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Túl vagyok a temetésen, nagyon rossz volt. Nade nem kesergek! Szerintem is holnap elviszem, meg szerintem ha most volt a napokban a pé-m, akkor azt látni is fogja. Ha nem lát semmit, akkor lehet nem is volt. Valaki azt válaszolta nekem, hogy a lényeg, hogy a ciklus 2.felében pár fokkal magasabb legyen, mint az elsőben és legalább 10 napig legyen fenn.

Ági szerintem is ezt neked kell tudnod, te ismered a főnököd, de ha korrekt és rendes, akkor inkább örülni fog, hogy időben szóltál. Legalábbis én igy gondolom. Tényleg Évi teljesen eltűnt, talán már ma este jelentkezik , valami jó hírekkel. Én nagyon fáradt vagyok, alig várom, hogy túl legyek a fürdetésen, meg az altatáson,mert már ágyban szeretnék lenni. Majd később még írok! Puszi

2008. nov. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok ismét én vagyok, kaptam választ a hőgörbémre, ahol kiértékeltettem, ezt írták: Szia Gina,az a legvalószínübb, hogy tegnap volt az ovud. Reméljük, hogy a ciklus 2. fele is elég hosszú lesz.

szia, leo

Ennyi, egy szóval nem írta, hogy ez olyan görbe lenne, hogy nem volt pé-m, de majd meglátjuk még a doki is mit mond. Remélem, hogy holnapra már megemelkedik. Már ali várom, hogy lássam, meg persz azt, hogy már végre ágyban legyek. Jó éjszakát nektek is, majd reggel jelentkezem a hőmmel. Puszi

2008. nov. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Na azért szépen lassan válaszolt legalább:) Az én hőm 36,9 volt reggel:) szóval talán felment és reméljük ott is marad, vgay inkább majd egy kicsit még emelkedik. Mondjuk úgy 37 felé:)

Gina majd meséld el mit mondott a doki jó! kíváncsi vgayok.

Ági hogy vagy? mikor lesz a nagy bevallás? gondolok ám Rád! Szerintem ne félj, elmondod és utána tök jó lesz mert nem kell titkolózni. Egyébként hoyg vagy? hányinger, fáradékonyság?

Évi hova tüntél? Most már én is kezdek izgulni.

puszi

zsuzsi

2008. nov. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/201 anonim ***** válasza:
Jó reggelt!Zsuzsi az már tök jó, hogy a hőd 36,9, hányadik napon vagy? Az én reggeli hőm 36,6, már megint. :( Nem értem, nagyon nem akar emelkedni. Pedig nagyon éreztem ezt a pé-t, de lehet, hogy ezt is csak beképzelem már. Nagyon szorítok neked, hogy emelkedjen és aztán baba is legyen. Hát mindenképpen megírom mit mondott a doki, majd este, 6-ra megyek, de vidékre, úgyhogy az is idő még hazaérek. Lehet Éviéknék valami gond van a sz.géppel, nem? Vagy em tudok mire gondolni, szerintem ő nem fog úgy eltűnni, mint a Réka! Talán ma már jelentkezik. Remélem én is hgy nem gond vanés még mindig nem jött meg neki! Szép napot, mi indulunk az oviba.
2008. nov. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Gina itt a görbém aztán kíváncsi vgayok a véleményetekre. Na vagyok a 20. napon.

[link]

Pé-t még nem rajzolt be majd ha fent marad a hőm akkor szerintem holnap behúzza. Remélem.

puszi

zsuzsi

2008. nov. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/201 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Bocsi h eltűntem, de nővérem itt aludt nálam 2 napot mert segítettem neki tanulni a vizsgájára. Nagyon kifáradtam.

Tegnap este megjött! Így mégsincs baba. Bár akkor nem tudom miért voltak a dolgok, biztos csak a szervezetem tréfálkozott velem. Egy kicsit szomorú vagyok, de új hónap, új remények, és remélhetőleg egy + teszt lesz a karácsonyi ajándék.

2008. nov. 26. 14:26
 149/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Sajnálom Évi de új hónap új remények. Én is ezt kértem karácsonrya:) Bízzunk benne. De legalább tisztán látsz már. Most majd nekem jön ez az időszak hogy akkor most sikerült e vgay nem. MOnjuk ez még majdnem 2 hét.

sziasztok!

zsuzsi

2008. nov. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok, bocsi , de annyira el voltam havazva. Nem tudom Zsuzsi, hogy mikor lehetett pé-d, nem nagyon értek a görbékhez, sajna nem tudom.

Évi nagyon sajnálom, hogy megjött, tudom, hogy ilyenkor mekkorát csalódik az ember, de ahogy ti is írtátok, ez már lehetne a jelszavunk: új hónap, új remény!

Szóval én és a nőgyógyászom: Mentem , mondtam, hogy mi van, babát szeretnénk, stb. a férjem külföldön van, kevés rá a lehetőség, meg a többi. Mondtam, hogy hőmérőzök, azt mondta felejtsem el, nem szabad, ő a feleségének is mondta, hogy ne, mert sokáig nem esett teherbe, aztán mikor abbahagyta akkor lett terhes. Meg van egy kismamája, akinek szintén nehezen jött össze, lett két lombikbabája, aztán mikor gondolták több úgy se lehet, akkor lett spontán terhes, ikrekkel. Úgyhogy hamarosan 4 fős lesz a család. Szóval azt mondta hogy egyfajta feszültséget csinál. Más jelekből fogom észrevenni, hogy pé-m volt. Mondtam neki, hogy én azt is gondolom, hogy most volt a napokban és hogy miket éreztem és azt is hogy szerintem jobb pé volt. Megnézett uh-val azt mondta , hogy igen jobb oldali volt, mert ott van még egy kis folt és biztos hogy volt, innentől kezdve azt mondta profi vagyok abban, hőmérőzés nélkül is , hogy mikor van. A méhnyálkahártyából itélve szintén megerősítette a pé-t, 7 mm-nek kell lennie, az már jó, az enyém 14,8 mm. Azt mondta, hogy ez tökéletes, nálam minden készen áll a jövő hónapra, hogy fogadja a férjem sejtecskéit. Ha ott is minden oké, akkor semmi akadálya. Márpedig miért ne lenne minden oké vele is. Úgyhogy hőmérőzni már csak ebben a hónapban fogok, aztán vége. Kb. enyi, de minden ok, ja és még Femibion folsavat mondta, hogy szedjek, de azt mondta, hogy ez a fogamzásban nem segít, viszont nem árt ilyenkor, mert a leendő magzatnak is jó, meg a kismamának is. Sok szerencsét kívánt és hogy szexeljünk úgy ahogy eddig, élvezzük egymást és ne görcsöljünk, ne gyertyázzak, ne párnázak, a kiskatonák odatalálnak ahova kell minden kriksz-kraksz nélkül.

Vonjátok le a következtetést, szerintem tök laza, jó fej doki és igaza van. Fogjuk fel igy, aztán higgyétek el, hamarosan sikerül. Na jó éjt csajszik, én nagyon hulla vagyok. Majd reggel folytatjuk! Puszi

2008. nov. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!