Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beállíthatta a ciklusomat?...

Beállíthatta a ciklusomat? Tapasztalat? Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották.

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották. A vérzésem sem volt rendes és a ciklusom sem. A mostani vérzésem normális volt. Volt már hogy valakinek beállította a ciklusait normális 28 napra? Mert a pé-met a 14.nap éreztem. Most mikorra várjam a menzit? Ha 28 nap lenne akkor ma-holnap nem kéne megjönnie.
2008. nov. 9. 16:42
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/201 anonim ***** válasza:
Ja még annyit akartam kérdezni Zsuzsi, hogy neked mennyi idő alatt értékelték ki a hődet, mert én már délélőtt elküldtem, de még mindig nem jött semmi válasz. Az az email címemre jön, nem? mOst akkor küldjem el mégegyszer?
2008. nov. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/201 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Az iwiw kissé érdekesen működik: módosítottam a nevemet, de csak a régi szerint talál meg a kereső. Szóval Juhász Ágnes néven keressetek rám, de Tárkányi Ágnes fog névként szerepelni. :) Köszi!
2008. nov. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Na nekem megvagy Ági, be is jelöltelek:)

NEkem jó a skype, helyesebben azt hiszem jó lenne, mert nap közben nem tudok csak este. Akkor meg Ági Te nem vgay gép előtt. De azért benne vagyok.

Gina, nekem majdnem egyből küldte a választ. Szóval lehet le kellene küldeni mégegyszer.

puszi

zsuzsi

2008. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/201 anonim ***** válasza:
Na akkor most én is megkereslek Ági és bejelöllek. Holnap elküldöm újra én is a görbét. Szerintem ma valami nem volt jó a rendszerben. Majd később még írok, csak most fürcs, meg vacsi, meg altatás következik. Pussz
2008. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/201 anonim ***** válasza:
Sziasztok, bejelöltelek én is Ági! Lányaim elaludtak, most én is pihizni megyek, holnap regel kiváncsi vagyok több lesz e a hőm. Egyébként lehet, hogy a fáradság közrejátszik a hőnél is, mert nem tudok mindig egyformákat aludni, van hogy csak pár órát alszok, főleg ha betegek a csajok. Na jó éjszakát mindenkinek! Holnap meg temetés. :( Már előre rosszul vagyok tőle. Nem vagyok az a sírós típus, meg annyira nem is állt közel hozzám apu tesója, de már előre rettegek a sok síró embertől. Én is úgy vagyok vele, mint ahogy te írtad Zsuzsi, hogy nem tudok ezzel a helyzettel mit kezdeni. Na befejezésnek nem valami happy story, de most nálam ez az aktuális helyzet. Puszi!
2008. nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Gina kitartás!

Évi mi a helyzet? teszteltél? tök szorítok, és reménykedek, helyesebben már talán Te is elhiszed hogy baba van a dologban.

Nekem reggel a hőm 36,8:) talán elindul felfelé. Kiváncsi leszek holnapra nem esik e megint le. De lehet hogy benne vn az alvásos dolog is. Én sajnos nem vgayok az a nagy alvó, iszonyatosan könnyen felébredek.

LEgyen szép napotok lányok.

puszi

zsuzsi

2008. nov. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/201 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én is már nagyon várom Évi, hogy mizujs? Tegnap este nem jelentkeztél. Zsuzsi ha most már nem esik le, akkor az nagyon jó, szerintem akkor volt biztos pé-d. Szorítok nekd nagyon ebben a hónapban, remélem karikor már 3-an lesztek. Az én reggeli hőm 36,6, szóval egy tizedet ment fel, de múlt hónapban is valahogy igy volt.Megint elküldtem reggel a görbét, de semmi válasz. Lehet nem jól csinálom? Beírom a nevem, az email címem, a linket beszúrom, felteszem a kérdést és rábökök a mehet lehetőségre, megkérdez egy két dolgot aztán semmi. Te is igy küldted? Nem értem. Ma iszonyatosan görcsöl a hasam, mintha meg akarna jönni, az előbb azt is hittem, hogy megjött. Szerintem még erősebben görcsöl, mint mensikor. Meg a derekam megint leszakad a helyéről. Folyásom az már inkább fehér és krémes. Ez nálatok hogy alakul, mert nálam tök érdekes, hogy én soha nem vagyok száraz. Mint ahogy rják, hogy pé után szárazságnak kell következnie, nekem meg ilyenkor a mensiig mindig fehér és krémes. Szép napot kívánok én is mindenkinek, majd még jelentkezem!
2008. nov. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Gina nekem úgy sosem ment el. Én a saját címemről küldtem el a görbét és pik pak válaszoltak.Próbáld meg így is.

Folyás hogy alakul? nem is tudom. Nekme szokott lenni, most nem tudom milyen van, majd jól megnézem aztán beszámolok. De nekem is kevés olyan van hogy nincs semmi:)

puszi

2008. nov. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/201 anonim ***** válasza:
Már megpróbáltam 3 féleképpen elküldeni, de semmi, nem tudom miért nem kapok választ! De a babáttervezők oldalára küldted? Annyira görcsöl a hasam, hogy nem hiszem el, hogy ez most miért van megint. Eddig a jobb petefészekm szúrkált, most meg a méhem feszít, görcsöl. Holnap a nőgyógyász remélem lát valamit. Láttam Ági visszajelöltél iwiw-en, Évi te még nem vagy meg. Skypos témát nem válaszoltuk meg, hogy akkor ott folytatjuk? Mert ez már megint nagyon hosszú.
2008. nov. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Igen az ottani címre küldtem el a múltkor. És semmi gondom nem volt vele.

Szerintem holnap úgysi okosabb leszel a doki után nem? Vidd el magaddal a görbét, hátha ő sokkal többet lát mint mi.

puszi

2008. nov. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!