Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beállíthatta a ciklusomat?...

Beállíthatta a ciklusomat? Tapasztalat? Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották.

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották. A vérzésem sem volt rendes és a ciklusom sem. A mostani vérzésem normális volt. Volt már hogy valakinek beállította a ciklusait normális 28 napra? Mert a pé-met a 14.nap éreztem. Most mikorra várjam a menzit? Ha 28 nap lenne akkor ma-holnap nem kéne megjönnie.
2008. nov. 9. 16:42
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/201 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem is baba lesz, főleg ennyi halvány pozitív teszt és mensikésé, meg tünet után. Nagyon szorítok neked!

Engem viszont szétvág az ideg, mert a reggeli hőm megint 36,5, szóval akkor most légy okos Domonkos, mert akkor most volt pé-m, vagy nem. Tegnap teljes mértékben meg voltam róla győződve , hogy volt, tegnap, vagy a napokban, rendes ovus fájdalmaim voltak, aztán a hőm meg nem emelkedik. Mindegy, szerintem erre most nagyon nem kéne rágörcsölnöm, még a mensiig mérem, aztán tovább nem, mert nem akarom ezzel idegelni magam abban a 3 hétben, amig itthon lesz a férjem. Szerintetek ilyenkor mi van? Zsuzsi neked emelkedett már? Ilyenkor is el lehet küldeni a diagrammot kiértékeltetni, vagy csak egy egész ciklust érdemes?

Szép napot mindenkinek!

2008. nov. 24. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem is lement:( majd talán holnap megy fel. Hány naposak a ciklusaid? Szerintem el leeht küldeni bármikor, meg lehet kérdezni is. Szóval hajrá.

MEg nézd meg a kismama.hu-n hogy neked ott mit hoz ki. NEkem tegnap ma kellene lennie pé-nek.

puszi

zsuzsi

2008. nov. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/201 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 25-ére jelölte a pé-t a ciklus.hu, de a kismamás oldalon még nem néztem meg. Átlagban ugye 30 naposak a ciklusaim, de én most érzem a pé-t, egyfolytában mindjárt megjön érzésem van, meg a folyásom is, szóval nem értem. Nálam nem jön be ez a hőmérős dolog. Mondjuk nem is tudok mindig egyformán aludni, pl. mikor 36,8 -at mértem, akkor alig aludtam valamit. Na mindegy! Majd kiértékeltetem. Puszi
2008. nov. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/201 anonim ***** válasza:

Sziastok!

Gina na most megnéztem mégegyszer. Ha 30 naposak a ciklusid akkor 2 napal vgay mögöttem:) Utána olvasgattam hogy menniy idő kell hogy legyen a luteális szakasz és az van hogy 12-16 nap átlagban. Szóval még nem izgulj. Azért ha kiértékelteted után írd meg mit ír ok, tök érdekel.

Az én görbémet bemásolom neketk. Várom a véleményeket, bár lehet várok vele még egy napot, hátha holnapra felmegy. Egyébként most hogy gondolkozom amikor terhes voltam akkor is a 15-20 nap között fogont a baba tutira, mert akkor voltunk nászúton:) és a doki is azt mondta ultrahang alapján hoyg később foganhatott a áretéből. Szóval talán még nem kell aggódni:)

puszi

zsuzsi

2008. nov. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Visszatértem a hosszú szünet után! Hát van mit mesélnem...

Először is az esküvőnk napja azzal indult, hogy reggel 6-kor kiment a párom megetetni a kutyákat. A vemhes labradorunk jó szokásához híven azonnal nekiesett a kajának. Én az ablakból figyeltem a törétnteket és teljesen megnyugodtam, mert a szakkönyvek azt írták, hogy a kutya ellés előtt 2-3 nappal már nem igazán eszik. Erre a párom beüvöltött a házba, hogy azonnal hozzak törülközőket és rongyokat, mert a labradortól 3 méterre a fűben ott volt egy kiskutya... Azonnal felmelegítettem, még sikerült megmenteni. Utána körbenéztünk a telken és találtunk még 1 nyivákoló kiskutyust a labradorunknak elkészített zárt kuckós helyen és 2 kihűlt, már nem élő kutyust a telek különböző részein. Mikor a baradornak megmutattuk a kölykeit, elkezdett rájuk morogni. Teljesen kétségbe estem, hogy nekünk indulni kell a fodrászhoz és most senkit nem tudok ide ráncigálni! Párommal megbeszéltük, hogy változik a terv: ő kidob a fodrásznál, majd inkább hazajön és ameddig lehet, még itthon marad. Így is lett. Mire hazaért, már újabb kiskutyák estek a hideg áldozatául, de végül az utolsó 2 születésénél ott volt. A végeredmény: 9-ből 4 megmaradt kiskutya (2 fekete és 2 zsemle színű). Őket az anyjuk elfogadta és azóta nagyon lelkesen gondoskodik róluk. :)

Az esküvőnk az izgalmas reggel után nagyon jól alakult, a szertartások is nagyon szépek voltuk, az esti vacsora és mulatság pedig szintén sikert aratott. Szerencsére 3 órakor vége lett mindennek, így hulla fáradtan rohantunk haza, még egy kicsit kutyázgattunk és csak utána aludtunk el.

A menyasszonyi ruhámmal mázlim volt, mert hátul fűzős megoldással működött, így nem volt gond, hogy az utolsó próba óta is nőtt egy kicsit a hasam. ;) Egyébként olyan fazonú volt, amiben senki sem mondta volna meg, hogy terhes vagyok. Bezzeg sima hétköznapi cuccban - már nagyon látni..

A múlt hét főként kutyázással telt, de egy nap elmentünk kirándulni (Tatabányára a Turul madárhoz - most még fel tudok menni), egy nap pedig bejelentkeztem védőnőhöz. Féltem tőle, hogy kifogok valamilyen hárpiát, akivel "élmény" lesz az elkövetkezendő időszak, de szerencsémre egy nagyon kedves középkorú nő lett a védőnőm. Tőle is megkérdeztem, hogy mekkora az esélye, hogy az egyik babát még elveszíthetem, mire közölte, hogy ő még sosem találkozott olyan esettel, ahol a 9. hétben meglett volna mindkét baba és utána felszívódik az egyik. Szerinte ez akkor reális veszély, ha a korábbi hetekben (5-7. hét között) láthatóak csak. Szóval kezdek megnyugodni, hogy tényleg ikrek lesznek...

Röviden ennyit rólunk.

Évi! A tüneteid nagyon babásak, nekem is ilyesmi volt az elején! Szerintem tesztelj újra és kérd meg a dokidat, hogy vérből is vizsgálja meg a terhesség lehetőségét, mert az 100%-os eredméynt hoz! Nagyon szorítok Neked, mert ennyi megróbáltatás után már nagyon megérdemelnéd!

Zsuzsi! Ha jól olvastam ki a soraidból, Te most vagy pé időszakában! Adjatok bele apait-anyait, hogy a következő ciklus már ne olyan ciklus legyen! ;)

Gina! A pé-d miatt ne idegeskedj annyira! Könnyen előfordulhat, hogy a mostanában ért sok hatás és fáradtság miatt a hőd "csal" és emiatt nem látható a görbédből a pé. Arról nem is beszélve, hogy előfordulhat, hogy most későbbre esik, nem a megszokott 11-14. nap között. Ne izgulj, minden rendben van Veled! Neked igazából most csak az a feladatod, hogy egészségileg rendben legyél, hogy decemberben minden adott legyen! Szóval no para, minden oké!


Szerintem lassan kapok egy külön emailt a szerkesztőktől, hogy az irományaimmal ne terheljem ennyire az oldalt! :D Majd még írok!


Üdv,

Ági

2008. nov. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Először is gartulálok mégegyszer Ági!!!! Örülök hogy jól sikerült minden. Egy csomószor eszembe jutottál, és ebből adódan még nosztalgiáztam is (még könnyen ment áprilisban volt). Örülök hoyg jól vagy és minden oké. Mikor kell menned újra dokihoz?

Igazad van Ginával kapcsolatban. Álítólag a lelkiállapot, és a fáradtság tök befolyásolja a dolgokat. Szóval Gina csak alőre tessék nézni.

Igen szerintem most van pé-m. ÉS ha ez az előző hónapban is így volt (akkor még szájban mértem és nem mindig tartottam ba a szabályokat) akkor anniyra nem is meglepő ha nem lettem babás:) De azért egy kicsit izgulok hoyg fel fog e menni.

Nászút nem lesz Évi? Bár nektek már nem "kell" hogy eredményes legyen:)

na puszi

2008. nov. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok, üdvözöllek Ági ismét a csapatban! Elsősorban nagyon sok boldogságot kívánok nektek és hosszú boldog házasságot!

Nekem is régi emlékeket tört felszínre az élménybeszámolód, egyrészt a kutyus, mert nekünk meg egy rotimamink volt ( sajnos tavaly óta már nem él) és én is világra segítettem neki 5 kiskölyköt, annyira jó volt. Nekünk két kiskuszi maradt meg, de már sajnos ők sem élnek. Szóval az én sztorimnek ez a része nem happy end. Viszont nekem is eszembe jutott az esküvőnk, bár a miénk már annyira nem friss, de azért mindig is emlékezetes élmény marad. :)

Szerintem most már biztosan megmarad mindkét baba. De jó lesz nektek!

Most hétvégén intersparban dolgoztam , kóstoltatás és minden kismamán megakadt a szemem, még egy kismamis pocakot meg is simiztem, kis kedvcsinálónak. Remélem érzi a szervezetem , hogy mennyire vágyom rá és minden rendben lesz.

Hát igen, megpróbálok nem idegeskedni semmin, ezért valószínű, hogy nem is fogok hőmérőzni, élvezem a férjem társaságát, a karácsonyt, úgyis imádjuk, én már elkezdtem most készülődni, díszítgetem a házat , úgyhogy nem a babatéma lesz a fő-fő téma, az biztos. Korban meg nagyon ráérek, főleg, hogy a 3. babiról van szó!

Na most ennyit tudtam írni, mert rengeteg a dolgom, puszi nektek, majd még este jelentkezem. Ja és még annyi, hogy tuti most van pé-m, a hőm akárhogy is alakul, érzem, szinte biztos vagyok benne, hogy most van. Nem csal a szervezetem. Egyébként ha most van, akkor a doki 26-án uh-val fog még belőle valamit látni szerintetek?

2008. nov. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/201 anonim ***** válasza:

Helló! Elóőször is köszi szépen mindkettőtöktől a gratulációt. Bízom benne, hogy ez a házasság tényleg nagyon jól sikerül majd, főeg hogy útban vannak a porontyok, akikért felelősek vagyunk.

Nászutat eredetileg terveztünk (azonnal az esküvő után, de amikor kiderült, hogy a kutyánk akkor tájt fog elleni, azonnal lemondtunk róla és az otthon maradást választottuk helyette. Talán január elején majd elmegyünk valahova, de ez attól is függ, hogy mennyire fogom jól viselni a terhességet. Ez még a jövő kérdése...

Gina! Ha 26-án mész dokihoz, ő hüvelyi uh-val pontosan be tudja mérni, hogy milyen vastag a méh nyálkahártyád, illetve meg tudja sasolni, hogy volt-e valamelyik petefészkednél tüszőrepedés. Szóval minden kiderül, csak kérd meg, hogy ezeket nézze meg. Sőt ha alapos akarsz lenni, akkor esetleg vidd el az eddigi hőgörbéidet, mert a dokik sok mindent meg tudnak állapítani belőle - nem úgy, mint mi.

Egyébként eszembe jutott valami a levelezéssel kapcsolatban: mi lenne, ha Skype-on keresztül chatelnénk? Ha valaki nincs fenn épp akkor, ugyanúgy megnézheti az addigi levelezést, ráadásul akkor kezdünk új chatet (témát), amikor csak akarunk. Szerintetek?

Ha jó ötletnek tartjátok, adjátok meg a Skype neveteket és én felveszlek benneteket.

Lenne egy kérésem: engem is felvennétek iwiw-en az ismerőseitek közé? Tárkányi Ágnes néven, Érd székhellyel biztsan megtaláltok. Köszi!


További szép napot,

Ági

2008. nov. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/201 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ági én mindjárt megnézlek és fel is veszlek iwiw-en. Oké, nekem jó ha skypon folytatjuk, várjuk meg a többi csajszit is, hogy mit írnak. Egyébként Zsuzsi a tanácsodra megnéztem kismama.hu-n a termékeny napokat erre a hónapra, 20-25 ig írja, pé-t 25-re teszi az is. És nekem pont 20-tól vannak ovus fájdalmaim, folyásom azóta több, tojásfehérje, szerintem minden oké, a hő meg nem érdekel, majd csak megindul felfele megint. Múlt hónapban is 36,5 volt félidőben és lépcsőzetesen emelkedett, de 3 nap alatt már 36,9 lett, talán most is így lesz. Szerdán a nődokinál mindent kikérdezek. Remélem látni is fog mindent. Lehet bejelentkezek hozzá december közepére, végére is, aztán ott majd tud segíteni, hogy mi legyen, meg hogyan. Remélem a méh nyálkahártya is elég vastag és be is tud majd ágyazódni a kistesó. Puszi!
2008. nov. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/201 anonim ***** válasza:
Nem talállak iwiw-en. Biztos, hogy így vagy fenn? Tárkányi Ágnes , Érd ilyet nem találtam.
2008. nov. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!