Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beállíthatta a ciklusomat?...

Beállíthatta a ciklusomat? Tapasztalat? Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották.

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották. A vérzésem sem volt rendes és a ciklusom sem. A mostani vérzésem normális volt. Volt már hogy valakinek beállította a ciklusait normális 28 napra? Mert a pé-met a 14.nap éreztem. Most mikorra várjam a menzit? Ha 28 nap lenne akkor ma-holnap nem kéne megjönnie.
2008. nov. 9. 16:42
 151/201 anonim ***** válasza:
Ja és még annyi, hogy a barnázásra azt mondta, mikor mondtam neki, hogy én van olyan hogy a mensi előtt már 6 nappal barnázok, hogy az még belefér, akor van gond, ha össze-vissza jön meg, rendszertelenek a ciklusok, köztes barnázgatás van, vagy nagyon elhúzódó, de az enyém normális. Még ennyit akartam, meg majd még lehet eszembe jut ez-az, de azt már csak holnap. :)
2008. nov. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/201 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Gina! Nagyon jó hogy ezeket mondta a doki. Így tényleg felesleges a hőmérőzés! És tök jól megérezted! :)

Nekem tegnap előtt 36.8-ra ma már 36.6-ra esett a hőm. Holnap kell elkezdenem szedni a Clostit, de azért félek tőle milyen mellékhatásai lesznek... :S De sok reményt fűzök hozzá és tudom hogy azzal sikerül!

A hőmérőzést én is elfelejtem, nem akarok rágörcsölni a dolgokra! Úgy érzem besokalltam...

Most mennem kell, de írjatok és én is jelentkezem!

2008. nov. 27. 06:24
 153/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Gina, tök igaza van a dokinak. Az enyém is ilyesmi, pár talán enniyre nem laza, de nagyon j fej és segítőkész. és szerintem is tök iagza van. Az jó hogy megerősített abban amit érzetél így könnyebb lesz amjd beazaonosítani a következő hónapban:) hajrá hajrá.

Én is csak most mérem a hőmet következő hónapban már nem. Már az elején is így gondoltam, hogy tudjam figyelni magam. Az én hőm 37 volt reggel. Csak így tovább:)

Ági mit mondott a főnököd? hogy sikerült?

puszi

zsuzsi

2008. nov. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Az én hőm reggel 36,8, szóval megy felfele. Reméljük Zsuzsi neked ott is marad. Most jövök különben rá, hogy eddig amikor minen hónapban terhesnek gondoltam magam és megvolt minden tünetem , az mind nálam megvan most ispedig most nem lehetek terhes, de feszít a hasam alja, mindjárt emegjön érésem van, derekam leszakad, fáradékony vagyok, ezek mind nálam p után megvannak. remélem decemberbe összejön a babó és inkább nem fogom ezeket érezni. Ja meg égnek , feszülnek a ciciim. Tegnap számolgattam dec 9 körül kéne megjönnie, 15-én jön a férjem, arra talán el is múlik, és még januárban mielőtt 9-én visszamegy, már lehet majd tesztelni, remélem pozitívat.

Kiváncsi leszek abba tudjuk e hagyni a hőmérőzést, mert én úgy veszem észre, hogy függőséget okoz, már úgy megszoktam, hogy reggel mérem, hogy hiányozna ha nem. Pedig itthon lesz az uram nem méregetek, mert kiakad tőlem.Következő mensiig mérem, azt hiszem már rájöttem anélkül, hogy mikor van a pé-m és mik a jelei. Most is egyértelmű jobb oldali tüszőrepedést éreztem és tök örültem mikor a doki megerősítette. Remélem a következő hónapban is minden igy fog zajlani és nem lesz semmi gond.

Ági miújság, régen írtál? Főnököd mit szólt, megmondtad?

Mindenkinek szép napot lányok, jó munkát! Én is felébresztem a lányaimat és indulás az ovi, ahol a szokásos reggeli pityergés vár rám, hogy anya nem akarok menni! Egy kis ízelítőt írok nektek mindig a "gyerekes" életből. Puszi!

2008. nov. 27. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Szerintem könnyű a hőmérőzést abba hagyni csak el ekll rakni valahova az ágytól nagyon messzire:) De én nem félek tőle hogy ne tudnám abbahagyni.

puszi

zsuzsi

2008. nov. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/201 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de a tegnapi napom nagyon elhavazósra sikerült...

Szóval beszéltem a főnökömmel, utána meg a többi menedzserrel is, hogy ne mástól tudják meg. Mindenki jól fogadta, örültek a hírnek. Igazából nem is tőlük tartottam, hanem attól, hogy még nem töltöttem be a 12. hetet, de végülis rá kellett jönnöm, hogy nem tudok ezzel tovább várni, mert a hasam már minden felsőben nagyon feltűnő és ha ők kérdeznek rá, az sokkal cikisebb szituáció. Szóval ezen is túl vagyok.

Évi! Örülök, hogy előkerültél, másrészt azonban sajnálom, hogy a biztató jelek mégsem mutattak valós eredményt. Fel a fejjel, lesz ez még így se!

A hőmérőzésről nekem is hasonló a véleményem: csakis arra jó, hogy kb. 3 hónapon keresztül az ember megfigyelje a teste jelzéseit, utána azonban le kell tenni, mert a napi hőmérőzés felesleges idegeskedéshez, katonás magatartáshoz vezet, ami pedig végképp hátráltatja a teherbeesést. Ezt persze nekem is a saját bőrömön kellett megtapasztalnom, így amikor már teljesen kivoltam + a dokim is a befejezést javasolta, azonnal elraktam a hőmérőt. Leírhatalan érzés volt másnaptól az életem, teljesen megkönnyebbültem és felszabadult lettem.

Vagyis azt tanácsolom Nektek, hogy ha az eddigi görbétek jó volt, azonnal hagyjátok abba és bízzatok magatokban! Rágörcsölve a témára nem lehet gyermeket gyártani! ;)


Szép napot,

Ági

2008. nov. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/201 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ági örülök, hogy jól fogadták a hírt, nem is értem azokat az embereket, akik ehhez nem tudnak pozitívan hozzáállni. Igazad van, mert tényleg nem szabad idegeskedni, én a másik kettőnél se tettem, és össze is jöttek elsőre. Talán majd most is szerencsénk lesz. :) Karácsonyi ajándékként mást nem is kívánok, minthogy foganjon meg a baba, pont akkor leszek termékeny! Akkor lányok a következő mensitől a hőmérők mehetnek vissza a szekrénybe.Nagyon szorítok Zsuzsinak, Évinek, remélem nálatok is jön a bébi, aztán januárban meg nálam is. Puszi!
2008. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

NA mi újság? Én most hogy megettem a reggelimet, és eszembe jutott hogy péntek van nagyon jól vgayok:) a hőm még fent van szerencsére, a ciklus.hu be is rajzolta hogy szerinte mikor volt pé, szerintem nem akkor de ez most azt hiszem mindegy. A lényeg hogy úgy néz ki volt:) hogy mikor az mindegy? elég sokat voltunk együtt:) aztán majd meglátjuk.

Gina, most figyeltem a folyűsom, nekem bejött az a 2-4 nap múlva szárazság. Gyakorlatilag alig van.

Ági hoyg vagy? hányinger? fáradékonyság?

sziasztok

zsuzsi

2008. nov. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/201 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is figyelem Zsuzsi, nálam is szárazság van kedd óta. Nekem a reggeli hőm 36,8, úgyhogy már fenn maradt. Csak én most biztosan tudom, hogy nem marad fenn, mert mensi lesz majd dec 9 körül. Szerintem is jó, hogy már péntek van, ma reggel mikor mentünk az oviba olyan hideg volt, nekem is az jutott eszembe, hogy de jó, hogy holnap nem kell korán kimenni a hidegbe. Közel van az ovi, mindig gyalog megyünk, mert mire levakargatom az autóról a jeget, arra már ott is vagyunk az ovinál. Na puszi lányok, szép napot, jó munkát én is takarítok ma egész nap!
2008. nov. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Na látjátok, mindkettőtöknél volt pé, pedig eleinte annyira izgultatok, hogy nem lesz. :) Nincs Veletek semmi gond, úgyhogy fejben tegyétek helyre a dolgokat (ne variáljatok, ne idegeskedjetek felesleges dolgokon) és minden rendben lesz!

Én az utóbbi két-három napban kissé rosszabbul vagyok. Elég gyakori a hányingerem, ráadásul hol az egyik oldalon, hol a másik oldalon érzek nyomást vagy enyhébb nyilalást aztán meg minden elmúlik. Szóval nem igazodom ki semmin (még magamon sem). Bízom benne, hogy a babákkal nincs semmi gond - majd kedden délután kiderül. Mindenesetre kicsit izgulok, mert már 2 hete, hogy utoljára láttam őket és teljes bizonytalanságban élek, hogy még tényleg ketten vannak-e és minden rendben van-e velük...

Én is örülök, hogy péntek van, mert már ránk fér egy kis pihenés. :)


Kitartás a mai naphoz!

Ági

2008. nov. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!