Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beállíthatta a ciklusomat?...

Beállíthatta a ciklusomat? Tapasztalat? Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották.

Figyelt kérdés
Kb másfél hónapja szedem a Multi Maca-t és egyéb Forever-es termékeket mert ajánlották. A vérzésem sem volt rendes és a ciklusom sem. A mostani vérzésem normális volt. Volt már hogy valakinek beállította a ciklusait normális 28 napra? Mert a pé-met a 14.nap éreztem. Most mikorra várjam a menzit? Ha 28 nap lenne akkor ma-holnap nem kéne megjönnie.
2008. nov. 9. 16:42
 161/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ne izgulj feleslegesen Ági, bizti minden rendben , ez mind természetes, amit érzel. Én is különben elég aggódós voltam, nem nagyon van uh-gozás már a középidőtő, csak a 20 hét körül, meg utána a 32. héten. Szóval 12 hétig nem láttam, hogy rendben van e minden. Bár akkor már mozog és abból tudtam, hogy oké van odabent. Ha nem mozgott egy napig, akkor lefeküdtem hanyadt és várta, egy 10 perc múlva mindig megmozdult. Ez a második terhességem alatt volt, mert az első mindig mozgott! :) Te mondjuk lehet, hogy másféle módszerrel leszel figyelemmel kísérve az ikrek miatt, azt nem tudom.

Hát tényleg megnyugtató, hogy van pé-m és hogy a nyálkahártya is elég vastag, már csak a férjem kell hogy rendben legyen. Puszi!

2008. nov. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/201 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Kezdenek ritkulni az üzengetések. Bár már igy is hosszú nagyon, lehet ki kéne valamit találni tényleg , hogy ne kelljen mindig végigpörgetni az egész levelezést. Egyébként a reggeli hőm 36,9, úgyhogy lassan azért felment. Nem nagyon tudunk mit írni, mindenki várakozó pozicióban van, remélem Zsuzsi, Évi nektek eredményes lesz ez a hónap. Mindenkinek jó hétvégét és pihenést! Majd írjatok!
2008. nov. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nem tüntem el csak nem voltam itthon céges vacsin voltam. Tök jó volt.

Gina is szüleinél van ott sincs net.ha minden igaz. Az én hőm ma reggel 37,2 volt de szerintem nem volt jó mert nem aludtam túl sokat max 5 óra meg egy kicsit mozogtam is. Na mindegy. De fent van az tuti,és ez jó. A többi majd egy hét múlva kiderül.

puszi és jó hétvégét.

zsuzsi

2008. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/201 anonim ***** válasza:
Drága Zsuzsi , én voltam az előző üzenő, csak nem írtam oda. most kivételesen nem vagyok a szüleimnél. A hőd az tök jó, nagyon szorítok neked, 37,2 nem szokott lenni, nem? Hú, de izgi, talán lesz még egy kismamink. Remélem! Anyumék elvitték a nagyobbik leányzót, úgyhogy most kicsit könyebben vagyok, majd holnap megyünk mi is ebédre. Na puszi: Gina
2008. nov. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Bocs:) Igen nem volt ennyi de szerintem még korai lenne ehhez. Itt a görbém szerinted mikor volt pé-m? akkor amikor berajzolta?

[link]

Hát én is reménykedek, bár bevallom most nem nagyon foglalkoztam a témával, mert nagyon jó volt egy kis kikapcsolódás.

Te hogy vagy Gina?

puszi

zsuzsi

2008. nov. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/201 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 17. napodra gondoltam először is, mikor megnéztem, meg most is azt mondom, mert ott még újra visszaesett, ahol berajzolta, és az utolsóalacsony hőmérsékletű napod az a 17. napon volt és utána 0,3 tizedet emelkedett is egyből. Szóval szerintem akkor volt. De látom voltatok együtt bőven, úgyhoyg akármikor is volt, szerintem ennek sikerülni kellett! Legalábbis nagyon remélem és szorítok neked! Én nem vagyok jól, de ez olyan kicsit privát, inkább majd oda írom meg. A babatervezés most kicsit várat magára, de lehet, hogy most inkább jobb is! Majd inkább írok emailt, mert ezt nem akarom közszemlére tenni, már ha valaki ismer igy is be tudott azonosítani. Puszi!
2008. nov. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/201 anonim ***** válasza:
Évi, Ági nagyon eltűntetek!!!! Mi a helyzet? Ági jól vagy(tok)? Évi veled mizu? Senki nem ír! Ejnye-bejnye!!!
2008. nov. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/201 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Áginak ha minden igaz otthon nincs nete, és remélen nem dolgozik ilyenkor:9 Évivel mi van azt nem tudom, remélem minden oké.

Hogy van az egyszem kismamánk? remélem jól vgay. Vigyázz magatokra és kérünk életjelet.

pusz

zsuzsi

2008. nov. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/201 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Bocsi de a hétvége eléggé zsúfolt volt.

Zsuzsi! A hőd nagyon bíztató, reméljük hogy nem fog leesni! Nagyon drukkolok hogy baba legyen!

Én feladtam a hőmérőzést, és azt hiszem hogy nem akarok rágörcsölni a babára, mert tuti azért nem jön! Persze eszembe jut, de nem akarok ezen rágódni, mert már teljesen depis lettem, nincs kedvem emberek közé menni, inkább egyedül vagyok...stb így ezen kell változtatnom. Így próbálok kimozdulni, barátokkal lenni, a férjemmel programokat csinálni, hisz úgyis jön a Karácsony, vásárolgatás...lesz mit tenni. Edzeni is el akarok járni a férjemmel, heti rendszerességgel. Aztán remélem hogy jön majd a baba.

Szeretném elkezdeni inni a palástfű teát, mert a closti amit elkezdtem szedni pénteken, elvileg elvékonyítja a nyálkahártyát. De miután nekem eddig rendszertelen volt a ciklusom így nem tudom hányadik naptól igyam. Ha nem pont pé-től iszom azzal nem lesz baj?

Gina! Remélem hogy a december sikeres lesz Nektek! Élvezzétek egymást! :)

Most megyek, aztán még jövök ma!

Puszi nektek

2008. dec. 1. 09:09
 170/201 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én sosem ittam palástfű teát de itt azt olvastam hogy sosem árt. A cickafark tea amit csak pé-ig szabad.

Szerintem jól teszetd hogy abbahagytad a hőmérőzést, és is abba fogom hagyni ha megjön vagy ha pozitív lesz a teszt. MAjd a hétvégén kiderül:) Tök várom már. Nincs semmi megérzésem, meg semmi tünetem sem. Mondjuk a múltkor sem volt.

puszi

zsuzsi

2008. dec. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!