Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg ennyire gáz, ha 19...

Tényleg ennyire gáz, ha 19 évesen szülök? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Véleményekre vagyok kíváncsi. Az orvosok szerint nem lehet babám. Mégis összejött. 6 hetes vagyok.


Na most az anyagiakról: adott egy hitelmentes ház, ahol egyéb okokból csak a rezsi 50 százalékát kell fizetnünk havonta (privibe leírom miért, ha kíváncsi valaki)

Tehát ha lenne a rezsi 40 ezer akkor csak 20at kell fizetni. Ebből kifolyólag lakhatás nem lenne probléma.


Havi nettó bevételünk 250 körül van. Ebbe nincs benne az én diákmunkák stb. Csak a párom jövedelme.


Gyedet én nem tudnék igényelni bejelentett munka hiányában, de azt a párom igényelné és maszekolna mellette tehát meglenne akkor is a 250-300


Tényleg "hülye" vagyok, hogy bevállalom? Mindenki azt mondja vetessem el, mert nyomorogni fogunk

Mi a véleményetek?


A házat most újítjuk, nyár végén költözünk be.


5 éve vagyok együtt a párommal, 10 éve van bejelentett munkahelye, szóval biztos állása van.



2019. jún. 10. 14:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
15%

1.: Mi a gari arra, hogy a kanidat nem rúgják ki még ma?

2.: Mi a gari arra, hogy a kanid nem lép le már ma?

3.: Milyen sulid, bankbetéted, céged van?

2019. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
74%

Ti dolgotok


Mindjuk, a dokik szerint nem lehet gyereked és valaha szeretnél, én a helyedben nem kockáztatnám az abortuszt

2019. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
79%

Jah, gondolom anyukáékkal is még összeköltöztök.

Mi ez a királyi többes, hogy újítjuk?? Te is, vagy csak a pasid?

Meg lehet próbálni, de szinte borítékolható, hogy 2-3 éves gyerekkel már egyedül leszel. Kérdés, hogy abban az a esetben lesz-e hová menned?

2019. jún. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
71%
A Gyakorin minden tini védekezés mellett/nem lehet gyereke esett teherbe, és saját, hitelmentes lakása van. Érdekes egybeesés..
2019. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
42%
Nagyon gáz gyerekként szűlni,0 munkatapasztalattal.
2019. jún. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
63%

Mint minden tapasztalatlan gyerek, te is csak a legjobb lehetőséget tartod szem előtt, de nincs B-terved baj esetére.


Mi lesz, ha betegen születik a gyerek, megeshet, ha olyan a bajod?

Mi lesz veled a párod fizetése nélkül?

Ki fog alkalmazni 3 év múlva munkatapasztalat nélkül, kisgyerekes egyedülállóként?

Kinek fogsz kelleni kisgyerekkel, munkanélküliként?


De az szipiszupi, hogy csak fél rezsit kell fizetned. Éljen! 😉

2019. jún. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
83%
Ennyi pénzből és alacsony rezsiköltséggel biztos nem fogtok nyomorogni. Az meg nagyon szomorú, hogy az átlagnak egyből az jut az eszébe, hogy mi an ha a pasi lelép? Ennyi erővel miért szül egyáltalán bárki, hiszen mivan ha leég a ház és bennégnek a szülők? Ha a kérdező egy jó embernek ismeri a párját, aki mellette lenne és be tudná a tanulmányait is fejezni, akkor nincs ok arra, hogy ne tartsa meg a babát.
2019. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
41%
#17, azért kell számolni azzal, hogy mi van, ha nincs ott a férfi, mert akkor neki munkába kell állnia azonnal. Így hogy fog tudni? Semmi tapasztalat, végzettség. Ez a nagy probléma, nem az anyagi helyzetük.
2019. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
41%

Így ahogy irják, ha ott hagy mit csinálsz?

Persze ettől sokall fiatalabbak is szülnek és el vannak, meg el lesznek szépen.

2019. jún. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
74%
Azért az sem lényegtelen, hogy kié a ház. Mert a történetben csak annyi van leírva, hogy van. Ha a pasié neked ahhoz semmi közöd, ha megromlik a kapcsolat nincs semmid. Se sulid, se munkatapasztalatod, sem lakhatásod.
2019. jún. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!