Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg ennyire gáz, ha 19...

Tényleg ennyire gáz, ha 19 évesen szülök? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Véleményekre vagyok kíváncsi. Az orvosok szerint nem lehet babám. Mégis összejött. 6 hetes vagyok.


Na most az anyagiakról: adott egy hitelmentes ház, ahol egyéb okokból csak a rezsi 50 százalékát kell fizetnünk havonta (privibe leírom miért, ha kíváncsi valaki)

Tehát ha lenne a rezsi 40 ezer akkor csak 20at kell fizetni. Ebből kifolyólag lakhatás nem lenne probléma.


Havi nettó bevételünk 250 körül van. Ebbe nincs benne az én diákmunkák stb. Csak a párom jövedelme.


Gyedet én nem tudnék igényelni bejelentett munka hiányában, de azt a párom igényelné és maszekolna mellette tehát meglenne akkor is a 250-300


Tényleg "hülye" vagyok, hogy bevállalom? Mindenki azt mondja vetessem el, mert nyomorogni fogunk

Mi a véleményetek?


A házat most újítjuk, nyár végén költözünk be.


5 éve vagyok együtt a párommal, 10 éve van bejelentett munkahelye, szóval biztos állása van.



2019. jún. 10. 14:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
82%
Én megtartanám, ha mind a ketten ezt látjátok jónak. Az embereknek ne akarj megfelelni, lehetetlen és nem is kell. Ha valaki korán szül az a baj, ha későn akkor a, ha van egy akkor már a másodikat kérdezik. Én 19 éves korom óta vagyok együtt a férjemmel, ennek már 15 éve. Mondjuk minket nem hitel és gyerek tartott össze, mert a kicsi még csak 3 hónapos.
2019. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
31%

30.

Egy vagy a sokból...

2019. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
19%

Érettségi? Továbbtanulás? Jövőkép? Munkatapasztalat? Igen. Gáz

19evesen szülni

2019. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
36%
Nyugodtan pontozd le a neked nem tetsző válaszokat, a kérdésekre meg ne is válaszolj, csak puffogjál. De akkor mi a sz.arnak írod ki a kérdést, ha még a normális kérdésekre sem tudsz válaszolni, csak a szádat huzigálod. Nyilván azt akartad hallani, hogy persze szüljél, minden rendben lesz, a pároddal az idők végezetéig együtt lesztek és úsztok majd a diákmunkával keményen megkeresett millióidban. Csak kérdezem, 19 évesen milyen diákmunkáid voltak, ha milliókról beszélsz?
2019. jún. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
28%
Ha én 19 évesen teherbe estem volna, akkor épp elsőéves egyetemista lettem volna, elvetettem volna. De én egészséges és értelmes vagyok.
2019. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 A kérdező kommentje:

Például a diákmunka nagy része nem zsebbe ment. 17 voltam mikor anyu kijelentette, innentől a rezsi rám eső részét, kajámat, ruhámat stb. Magamnak kell megoldanom. Örülök, hogy pár sorból arra jutottatok, hogy anyuci alám golf mindent én meg vakartam a valagam. De semmi gond. Higgyetek amit akartok. Mivel tanácsot nem adtok csak kötekedtek, így én elköszönök, mert érdemi információt nem kapok, csak lekezelő viselkedést.


Gratulálok, büszkék lehettek magatokra, nagy, bölcs, mindenttudó felnőttek. Remélem a gyerekeitekkel is így.beszéltek majd ha tanácsot kér tőletek. Az alma nem esik messze a fájától, ők is ilyenek lesznek mint ti, így.sajnálni se tudom őket.. tapsoljátok meg magatokat a stílusért. Sziasztok

2019. jún. 10. 15:33
 37/85 anonim ***** válasza:
40%
34-es: 3 év alatt összeszedni nem nagy kaland millió feletti összeget. Gyors matek: ha 1,5 millió, 3 évre, akkor évente csak 500 ezer,ami havi bontásban kb 41 ezer. Szóval nem nagy munkája lehetett.
2019. jún. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
37%
15:35 Igen, de utána meg azt írja, hogy "Például a diákmunka nagy része nem zsebbe ment. 17 voltam mikor anyu kijelentette, innentől a rezsi rám eső részét, kajámat, ruhámat stb. Magamnak kell megoldanom." Egyik szavával üti a másikat. Ha a nagy része nem zsebbe ment, hanem anyukának, meg rezsire, ruhára, kajára, akkor utána még simán felújít egy komplett házat?
2019. jún. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 A kérdező kommentje:
Mert nem kereshettem 41ezernél többet egy.hónapban ugye? Ez már tényleg a kötekedés felsőfoka
2019. jún. 10. 15:46
 40/85 anonim ***** válasza:
23%
Te írod, hogy alig tudtál félretenni, mert a nagy része nem zsebbe ment. Lényegtelen mennyit kerestél, ha a nagy része másra ment, akkor mindegy is. Egyik szavaddal ütöd a másikat, munkanélküli 19 évesből hirtelen diákmunkás milliomos lettél. Amivel nem is lenne baj, ha nem lenne oltári nagy kamu.
2019. jún. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!