Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg ennyire gáz, ha 19...

Tényleg ennyire gáz, ha 19 évesen szülök? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Véleményekre vagyok kíváncsi. Az orvosok szerint nem lehet babám. Mégis összejött. 6 hetes vagyok.


Na most az anyagiakról: adott egy hitelmentes ház, ahol egyéb okokból csak a rezsi 50 százalékát kell fizetnünk havonta (privibe leírom miért, ha kíváncsi valaki)

Tehát ha lenne a rezsi 40 ezer akkor csak 20at kell fizetni. Ebből kifolyólag lakhatás nem lenne probléma.


Havi nettó bevételünk 250 körül van. Ebbe nincs benne az én diákmunkák stb. Csak a párom jövedelme.


Gyedet én nem tudnék igényelni bejelentett munka hiányában, de azt a párom igényelné és maszekolna mellette tehát meglenne akkor is a 250-300


Tényleg "hülye" vagyok, hogy bevállalom? Mindenki azt mondja vetessem el, mert nyomorogni fogunk

Mi a véleményetek?


A házat most újítjuk, nyár végén költözünk be.


5 éve vagyok együtt a párommal, 10 éve van bejelentett munkahelye, szóval biztos állása van.



2019. jún. 10. 14:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:
Kérdező részvétem,sajnálom :(
2021. júl. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 anonim ***** válasza:
pároddal együtt vagytok még? fel tudtátok dolgozni ezt az egészet? (már amennyire egy ilyet lehet)
2021. dec. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 A kérdező kommentje:

Szia nem.

Átment agresszív allatba, erőszakolt és bántalmazott, alkoholista lett. Tavaly nyár végén egy éjszaka elszoktem tőle 3 ember segítségével. Tudta a baba, hogy nem szabad jönnie.


Azóta boldog párkapcsolatban elek, hatalmas szeretetben :)

2021. dec. 11. 13:00
 84/85 anonim ***** válasza:

Te jó ég, sajnálom


de a lényeg, hogy most már boldog vagy :)

2021. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 A kérdező kommentje:
Koszonom az érdeklődést :)
2021. dec. 11. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!