Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki megnyugtatna? Nagyon...

Valaki megnyugtatna? Nagyon szomorú vagyok.

Figyelt kérdés

A férjem nagyon megalázott.

Szeretnék már nagyon babát, iszonyatosan vágyom rá, párom is mondta hogy szeretne. Megtudtuk a családba egy baba érkezését de nem tudtam örülni. 😔 felre vonultam mért majdnem elsírtam magam elöttük. A párom mérges lett rám hogy leégetem. Elmondtam neki hogy ez most nagyon fáj nekem nem tudok mit csinálni. (Vannak egyéb teherbeeségi nehézségeim ami kezelés alatt ál)

Erre azzal probál vigasztalni hogy miért tök jó lesz hogy majd babázhatunk amig nekunk nem jon. 1. Nem erre szamitottam hogy majd azzal fog vigasztani hogy mas gyereket szeretgessem. 2 kiakadtam, hogy en ugy erzem belepusztulok ebbe most.

Es hogy nekem o a problemam mert nem egyertelmuen viselkedik egyszer aztmondj akar maskor meg ellene beszel.

Erre aztmondta de lesz gyerekunk de hogy nekem voros a fejem az irigysegtol es hogy milyen ciki hogy en eljottem ( utana kimentem miutan sirtam es osszszedtem magam kedves voltam beszelgettem veluk. ) es hogy en ezt az egom miatt csinalom, nem erdekli hogy mi a bajom( csunya szavakkal) keressek akkor egy gazdag palit es szuljek neki gyereket.


Kikeszultem. Kb ugy beszelt rolam ezzel a vodos a fejem az irigyseg dumaval mintha en nem is lennek no, nem is szamitanak az erzeseim.pedig mar egy eve is sirtam ez miatt hogy babat szeretnem nagyon fellamgoltak bennem az erzesek es akkor meg nem is volt itt az ideje nem terveztunk babat. Szoval ez nekem nem irigysegbol fakad egyszeruen csak felek mi lesz ha nekem nem lesz soha.

Mit csinaljak nem tudom abba hagyni a sirast? Nagyon elgondolkoztam hogy egyatalan van e ertelme ezzel az emberrel terveznem ha ennyire nem kepes megerteni evek utan sem? Pedig en egy oszinte ember vagyok mindig elmondom hogy mi bant.


2020. máj. 2. 18:15
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
Hirtelen feljottek bennem az erzesek tudom. Tudom hogy ugyanugy pozitivan kene gondolkonom de le is sokkolt es megijedtem. Utana meg a ferjem megjobban ossze tort ezzel hogy nem vigyasztalt hanem belem rugott meg egyet.
2020. máj. 2. 18:44
 12/52 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagy te egészségtelenül túlérzékeny?
2020. máj. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:
A ferjem nem un semmit ugyanis en egyaltalan nem beszelek neki babarol. Se arrol hogy peteeresem van se az hogy kesik semmi ilyenrol nem beszelgetunk. Nem piszkalom ezzel hogy nem jott meg ossze, miattam nem sikerult meg es egy eve sincs hogy “ probalkozunk” . Itt az en az erzekenysegemrol es a felelmeimrol van szo .
2020. máj. 2. 18:49
 14/52 anonim ***** válasza:
64%

Dehogynem vagy rágörcsölve! Nagyon is rávagy kattanva, csak szerinted nem.

Te magad írod idézlek

" Szeretnék már nagyon babát, iszonyatosan vágyom rá"


Aki nincs rágörcsölve az ne vágyik iszonyatosan a gyerekre.

2020. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:

12. Nagyon erzekeny vagyok sajnos.

Nagyon sok mindent kellett egyedul lekuzdenem a kiskoromban mindennap vertek oltek egymast a szuleim mindennap gyomoridegem volt es rohantam a wcre egesz altanos iskolas koromban ez volt,az iskolaban mindig feltekenyek voltak ram mert mindenem megvolt es allandoan betaltak . Lehet hogy innen fakad ez ..

2020. máj. 2. 18:51
 16/52 A kérdező kommentje:
Ha ra lennek gorcsolve mindrnnap szexelnek figyelnem minden apro jelet mikor kell egyutt lennunk .Szo sincs ilyenrol. Az hogy vagyom valamire az nem gorcsoles.
2020. máj. 2. 18:53
 17/52 anonim ***** válasza:
67%

Kedves válaszolok, hátrébb az agyarakkal!!!

Teljesen érthető hogy így reagáltal. Ez nem is irigység, csak ilyenkor elönti az embert a sok érzelem, hogy mennyire vágyna ő is erre a pillanatra, és nem tudja meg meddig kell várnia... Plusz a női önértékelési is megrenditi h képes vagy e gyereket szülni, ez rengeteg érzelem... Hát most pont egy ilyen helyzet hozta felszínre szerencsetlensegedre.

A férjed szerintem most hagyd kicsit és később beszéljetek meg az erzeseitek. Lehet hogy tudat alatt attól félsz, hogy a párod nem menne bele semmilyen kezelésbe?

2020. máj. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
69%
Én megértelek és teljes mértékben átérzem az irigységet amit éreztél. Én is éreztem már ezt. De bármennyire is nehéz, ilyenkor kell a legjobban felszívni magad, fogat összeszorítani és mosolyogni. A férfiak ezt nem érthetik. Én a férjemmel minden hónap végén együtt sírok, mikor kiderül hogy nem sikerült már megint. Ő mindenbe be van vonva, nézi az ovu tesztjeim, számolja a napokat velem együtt.... mégis, ezt a fajta irigységet és elkeseredést amit mi nők érzünk, ő sosem érezte.
2020. máj. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

Utolso.

Koszonom en is igy gondolom.

Nem ettol nem felek en csak attol felek hogy nagyon sokat kell varnom. Annyi mindent olvastam hiaba nyugtatott az orvos semmi komoly problemam nincs megis bevagyok sz”va. Hihetetlen de mar most teljes szivembol szeretem a leendo gyerekem.

2020. máj. 2. 18:57
 20/52 A kérdező kommentje:
18. Drukkolok nektek teljes szivembol! Hidd el tudom mar most mekkora orom lesz ha vegre megjeleik majd a ket csik.
2020. máj. 2. 18:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!