Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valaki megnyugtatna? Nagyon...

Valaki megnyugtatna? Nagyon szomorú vagyok.

Figyelt kérdés

A férjem nagyon megalázott.

Szeretnék már nagyon babát, iszonyatosan vágyom rá, párom is mondta hogy szeretne. Megtudtuk a családba egy baba érkezését de nem tudtam örülni. 😔 felre vonultam mért majdnem elsírtam magam elöttük. A párom mérges lett rám hogy leégetem. Elmondtam neki hogy ez most nagyon fáj nekem nem tudok mit csinálni. (Vannak egyéb teherbeeségi nehézségeim ami kezelés alatt ál)

Erre azzal probál vigasztalni hogy miért tök jó lesz hogy majd babázhatunk amig nekunk nem jon. 1. Nem erre szamitottam hogy majd azzal fog vigasztani hogy mas gyereket szeretgessem. 2 kiakadtam, hogy en ugy erzem belepusztulok ebbe most.

Es hogy nekem o a problemam mert nem egyertelmuen viselkedik egyszer aztmondj akar maskor meg ellene beszel.

Erre aztmondta de lesz gyerekunk de hogy nekem voros a fejem az irigysegtol es hogy milyen ciki hogy en eljottem ( utana kimentem miutan sirtam es osszszedtem magam kedves voltam beszelgettem veluk. ) es hogy en ezt az egom miatt csinalom, nem erdekli hogy mi a bajom( csunya szavakkal) keressek akkor egy gazdag palit es szuljek neki gyereket.


Kikeszultem. Kb ugy beszelt rolam ezzel a vodos a fejem az irigyseg dumaval mintha en nem is lennek no, nem is szamitanak az erzeseim.pedig mar egy eve is sirtam ez miatt hogy babat szeretnem nagyon fellamgoltak bennem az erzesek es akkor meg nem is volt itt az ideje nem terveztunk babat. Szoval ez nekem nem irigysegbol fakad egyszeruen csak felek mi lesz ha nekem nem lesz soha.

Mit csinaljak nem tudom abba hagyni a sirast? Nagyon elgondolkoztam hogy egyatalan van e ertelme ezzel az emberrel terveznem ha ennyire nem kepes megerteni evek utan sem? Pedig en egy oszinte ember vagyok mindig elmondom hogy mi bant.


2020. máj. 2. 18:15
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
68%
Mi is a kérdésed akkor? :)
2020. máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
56%
Hát tényleg jól beégetted, már ne is haragudj! Én ebben a szituban a férjedet sajnálom. Neki hogy eshet, hogy a párja így viselkedik? Jogod van az érzéseidhez, de ahhoz nincs, hogy egy másik pár élete legszebb időszakát elbszd, mégha csak egy percre is! Mert ez nem rólad szól! És nagyon szégyelletes, hogy pár hónapnyi próbálkozás után nagyjelenetet rendezel és versengést csinálsz a témából. Ott mutatkozik meg az intelligencia, ha egy számunkra fájó helyzetet is tudunk kezelni az adott pillanatban. És a hisztinek ott helye nem volt. Tomboltál volna a négy fal között otthon.
2020. máj. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
84%
Én volt h.a melohelyen sírtam,mert megjott.Ilyen helyzetbe mint te nem voltam.Én attol voltam mindig szomoru,mikor a facebookon láttam hogy ez terhes meg az is...aztán meg már 2-3 éves a gyereke ,nekunk még mindig semmi.De erősen hittem benne hogy nekunk is lesz.Ne foglalkozz mással,csak magaddal és hidd hogy lesz baba.A férjeddel ne foglalkozz,a férfiak nagyon érzéketlenek és ők nem érzik ezt annyira át mint mi.
2020. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%

Én megértelek, tudom, milyen nagyon rápörgünk ilyenkor mi nők a témára. De sajnos az, hogy megértelek, nem jelenti azt, hogy jó ez így, vagy hogy jól reagáltál. Érthető, de nem jó sajnos. Én is voltam ilyen lelkiállapotban. 8 hónapig próbálkoztunk, végig attól rettegtem, hogy a sógornőm előbb lesz terhes, mint én, és nem fogom tudni elviselni mosolyogva. Ez nem történt meg végül, de lehet, hogy rám fért volna egy ilyen lecke. (Nem versenyezni akartam, hanem konkrétan féltem attól, hogy nem fogok tudni jó képet vágni hozzá, annak ellenére, hogy örülnék, de felülkerekedne valami keserű irigység...)

Én is rettegtem, hogy nekem soha nem lehet gyerekem. Tinikorom óta ettől féltem. Szükségtelenül, 18 hetes terhes vagyok. Veled is meg fog történni. De a reakciód attól sajnos még nem egészséges. Habár a férjed sem volt valami kedves, megértő. Beszélgessetek erről higgadtan.

2020. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
91%
Kedves Kerdező! Megértem a problémát, sajnos én is ilyen helyzetben voltam ősszel. A mi családunkban a sógoromék es mi a férjemmel kb hasonló ideje vagyunk együtt. Ők 1 évvel korabban hazasodtak össze, mint mi. Tavaly novemberben jött a bejelentés tőlük, hogy jön a baba. Nagyon meg kellett emberelni magam, hogy ne látszódjon semmi negatív érzelem rajtam. Sajnos mi az én tanulmányaim miatt csak iden kezdtünk neki a babaprojektnek. Igaz még csak a 3. hónapon vagyunk túl, így nagyon az elejen vagyunk. A sogornőméket nagyon szeretjük és nagyon örülünk a babájuknak, de én is irigykedtem, nem is kicsit. Én ma-holnap 32 leszek, ő pedig csak 25 éves. Én már erösen érzem a ketyegő biológiai órát. Lehet, hogy még nem vagyok idős, de én már 35 felett nem szeretnék szülni.
2020. máj. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
20%
Tényleg égeted magad az ilyen viselkedéssel, szerintem ilyen nőnek hiba gyereket csinálni, mint te de remélem erre ő is rájön mielőtt bekapod a legyet.
2020. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta hogy helyes a reakciom. De ha ez kijott belolem akkor ez van, utana megembereltem magam par perc leforgasa alatt es egy bunko kedvetlen savanyu arc vagy szo nem hagyta el a szamat. Egy bunko kedvetlen savanyu arcom vagy szavam nem volt.

Akik nem ertik min mentem keresztul abba a par percbe nem tudom hogy minek irogatnak es itelkeznek? 😊

Az is intelingenciat inkabb hagyjuk mert sok reszltetet nem tudtok de ez most nem roluk szol.. Ha a kismama lett volna az en helyzetebe ugyanugy fajt volna neki, lehet nem sirja el ott magat de otthon biztos.

A ferjem volt tapintatlan mivel ugy gondolom hogy meg mindig fontosabb a parom mit erez mint az hogy mit gondolnak masok. De ez csak az en velemenyem.

Ha paraszt bunko lettem volna teljesen megerdemeltem volna ezeket a jelzoket. De nem volt bennem semmi rosszindulat biztos szeretni fogom a babajukat attol fuggetlen hogy veluk nem vagyok szoros viszonyba amugy sem. Tudom hogy lesz gyerekem es tudom hogy ez a baba az o tesokaja lesz akivel majd sokat jatszani fog.

Ezek erzelmek sajnos nem lehet oket iranyitani hiaba itelkeztek felettem csak az tudja aterezni aki volt ilyen helyzetbe.

2020. máj. 2. 22:48
 38/52 A kérdező kommentje:

Utolso pedig gusztustalan vagy. Azert nem erdemlek gyereket mert jobban szeretnem mint mondjuk a szomszed Vivi?

Vagy mert el mertem sirni magam egy szamomra fajobb dolognal? Mintha gyomron vagtam volna a kismamat komolyan. Vicc

El nem tudom kepzelni milyen lehet az ha valakinek evek utan sem jon a baba pedig mindennel jobban megerdemelne. Szerinted ezek a nok vigyorogva orulnek minden kisbaba bejelentesel?

Leirtam hogy igen tul erezekeny vagyok miert kell akkor tovabb szemetkedni a masikkal? Nem tudod mashol kielni magad?

2020. máj. 2. 22:52
 39/52 anonim ***** válasza:
68%
De nem arról van szó, hogy nem jön a gyerek. Még akkor meg lehetne érteni. De nem igazán próbálkoztok. Szóval ez nem csak hiszti, de igazi műbalhé
2020. máj. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
59%
Látod, még mindig magadat sajnálod és nem érted, hogy miért is baj a sógorodék előtt jelentet rendezned. "Neked így fáj úgy fáj". Fogjad már föl, hogy nem azzal van a baj, hogy megérintett, hanem, hogy jelenetet rendezel, mert egy percig nem rólad szól a történet..
2020. máj. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!