Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akiknek 1 év után jött össze...

Akiknek 1 év után jött össze a baba, meséljetek kérlek , hogy mit csináltatok másképp, hogy viseltétek előtte a sikertelenséget?

Figyelt kérdés

Mi már 15 hónapja próbálkozunk sikertelenül.

Talán az első fél év és 2 terhesbejelentés után (akiknek elsőre összejött)

akadtam ki először, hogy biztos valami gond van velünk.

Aztán jött a nyár, nem foglalkoztam vele, egyáltalán nem olvasgattam a témában, nem szedtem vitamint se, nem stresszeltem rá, őszintén állítom, hogy teljesen elengedtem a témát, de most ismét kiakadtam.....

Számomra ezzel most teljesen bizonyossá vált, hogy bizony velünk tényleg van valami gond.

Kivizsgálásra csak jövőre tudunk menni(korona miatt nincs már szabadnapom) és nem engednek el minket ilyen" apró-cseprő dolgokért..."

Annyi, hogy jövő héten kérünk időpontot spermavizsgálatra.

Jól esne, ha olvashatnák olyanokról, akiknek 1 év után jött össze, hogy mit csináltak másképp, hogy élték meg a sikertelenséget..

Sajnos már úgy érzem emiatt néha kivetítem a páromra a haragom, mert dohányzik és kezdem őt hibáztatni, pedig minkét ismerősnél ahol hamar összejött dohányoztak a fiúk és még többet is mint az én párom...

Már néha olyan gondolataim vannak, hogy talán ez egy jelzés ,és hogy talán mi nem illünk össze.

Más is érzett ilyet?



2020. okt. 23. 11:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Van valami előrelépés?

2021. jan. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hát annyi fejlemény van, hogy a páromat már kivizsgálták (már csak egy dns töredezettséget néző vérvétel hiányzik, de minden más érték tökéletes.)

Hétfőre nem várom , ma csináltam egy tesztet, hát természetesen negatív lett , úgyhogy amint megjött hívnom kell a meddőségi központot, hogy kérjek időpontot vérvételre.

(ciklus 3 és 21. napi vérvétel+UH)

Talán most majd kiderül, hogy mi a gond.

Ebben a hónapban 4 napot kivéve 2 naponta együtt voltunk, szóval nem tudom...

Ha minden rendben lenne már rég összejött volna.

Sajna vagy nem sajna most rá kell bízni magunkat a meddőségi központra.

Én elég nehezen viselem már lelkileg a kudarcot..őszintén bevallom, hogy nem is a gyermek iránti mély vágyam a gond, hanem inkább úgy fogom fel mint egy feladatot amit nem sikerült teljesítenem..

mint egy vizsga, amibe hiába ölök annyi energiát mégsem sikerül.

A nőiességembe és a termékenységembe vetett hitem sérült.

Tudom tudom...kicsit hülyén hangzik, de így van...

már felkerestem egy pszihológust is, mert ha mélyen magamba nézek , akkor inkább mint a kudarc zavar nem a valós cél.

(félek a gyermekvállasától, de tudom hogy muszáj, mert megbánnám ha nem lenne gyermekem, viszont fogalmam nincs milyen anyának lenni és ez rémisztő.)

Talán ezen kellene dolgoznom...

talán ezért nem jön össze..

2021. jan. 15. 15:58
 13/14 anonim ***** válasza:

Remélem azóta már rendbe jöttek a dolgok minden értelemben!

Ma gondoltam rád!

2021. máj. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta kérdező?
2021. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!