Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2020-ban ki szeretne babásodni?

2020-ban ki szeretne babásodni?

Figyelt kérdés
2021 is belefér :D, mivel mindjárt az van de hátha valaki. Párommal tervezünk babát. Nem sürget minket az idő, de kíváncsi vagyok van e itt valaki aki ebben az évben vagy jövőre tervez kisbabát? Annyira vágyok egy kisapróságra meg az anyaságra. Gyertek ide pozitívságokkal és eggyütt babásodjunk! Meg érdekelne, hogy ki milyen nemű babát szeretne, vagy ez nem számít nála? Nálam sosem számított, mert nekem a lényeg, hogy egészséges legyen bár szívem szerint kislánynak örülnék a legjobban de egy cuki kisfiúcska is megaranyozna az tuti. <3

2020. nov. 23. 00:30
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
17%
Hát... Covid idején? Nem hiszem h a legjobb ötlet.
2020. nov. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem az, de vírus ide vagy oda ha már valakinek bent van a pocaklakó annak ezt nehéz elmondani ha érted :D...AMúgy meg hiába van vírusjárvány attól a babák még születnek ugyanúgy, teherbe is lehet esni. Vírus miatt meg nem kell ennyire aggódni ha valaki tiszteletben tartja a szabályokat és mindent megtsz a tisztaságért. Én például egyáltalán nem parázok a vírustól, persze szabályokat betartom mint tisztelettudó polgár de túl van pörgetve ez a vírustéma szerintem. Remélem ez a komment nem sértett meg senkit és nem rettenti el az első válaszoló azokat akik babázni akarnak. <3
2020. nov. 23. 00:43
 3/48 A kérdező kommentje:
Valaki meg privátban érdeklődött hogy akarna e hármasozni mikor a kérdésben egyáltalán nem derült ki neki hogy mi nem akarunk ilyet? Szerintetek normális az ilyen? És még ő tartott bunkónak hogy beolvastam neki, mert végülis milyen ember akarna hármasozni egy szerelmes párral? ffőleg ha nincs is erre igény és a kérdésből sincs erre indíték? Ő ezzel idnokolta, hogy "dehát honnan tudtam volna hogy ti nem akartok hármasozni"...komolyan ilyen emberek vannak itt? Mellesleg ha lehet az ilyen stílusú válaszokat mellőzétek privátban kérlek. mert ilyenektől hányingert kapok...hiheteteln
2020. nov. 23. 01:01
 4/48 anonim ***** válasza:
40%
Nekem februárban született a fiam. Amikor bentvoltunk, akkor kezdődött az őrület. Ugye influenza idején is odafigyelnek, de most még a büfébe sem mehettünk le. Csak a folyosón lehettünk, látogató sem jöhetett. Aznap amikor vajúdtam, és született a fiam, még bent lehetett apuka, másnaptól nem. Nagyon szerencsésnek éreztem magam, hogy nem voltam "egyedül". Fura visszagondoltni, hogy 1-2 héttel a babám születése előtt mindenki maszk nélkül, korlátlanul jöhetett-mehetett. Ebben a vírushelyzetben nem vállalnék babát, már csak azért sem, mert majdnemhogy lehetetlenség eljuti orvoshoz, időpontot mindenki kb 2 évre előre ad.. najó nem, de majdnem. De persze ez én vagyok.:)
2020. nov. 23. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
87%

A covid őrület kezdetén tudtam meg hogy terhes vagyok. Már nincs sok hátra , szinte bármikor jöhet a baba, őszintén nekem több pozitívum származott ebből az egészből mint negatívum. Tudom borzalmas de akkor is így van. Egyrészt végig itthonról dolgoztam így a kezdeti hányinger és fáradtság sokkal könnyebb volt. Angliában élünk itt kicsit máshogy mennek a dolgok sokszor a nők meg a szülés előtt 2 héttel dolgoznak mert anyagilag így éri meg. Az orvoshoz mindig simán bejutottam igaz a párom nem jöhetett, de maganban őt it beengedték . Itt jelenleg apuka bent lehet a vajúdás és a szülés alatt csak utána nem .

Szerintem aki szeretne gyereket ne a vírus miatt ne vállalja.

2020. nov. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:

4.Örülülök neked, hogy sikerült szülnöd, biztos nagyon aranyos lehet :)

5.Teljesen igazad van, aki szeretne gyereket vírus nem lehet akadály ennek. Ki tudja meddig fog ez tartani...Mint ahogy írtam mi sem vagyunk időhöz kötve tehát megtudjuk várni míg enyhül ez a pandémia, de erre nem látok reményt hogy hamar fog, talán még 2021 tavaszán is ugyan itt fogunk tartani sőt szigorúbb tilalmakkal..bár remélem addigra csak vége lesz ennek és megint újra élhetjük normálisan az élteünket :)

2020. nov. 23. 01:27
 7/48 anonim ***** válasza:
82%

4-est kicsit cafolnam. Nálunk a genetikai vizsgálatok és vervetelek sokkal flottabbul mennek, mint a vírus előtt. Most aztán betartják az időpontokat! Behivnak tíz perc alatt, végeznek tíz perc alatt.

A nőgyógyászati vizsgálatok mennyisége alapból túl sok egy egészséges terhessegnel, most én sem voltam két hónapja, de örülök, hogy nem kell elmennek, hogy benyuljon, megkérdezze van e problémám (nincs) és meghallgassa a szivhangot (érzem hogy mocorog).

A szülés meg max egy nap azt ki lehet bírni egyedül is, bár nem mondom, hogy nem rossz, de utána lesz egy kisbabad és máris nem vagy egyedül 😍

2020. nov. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
79%
Mi ebben a hónapban fogtunk bele. Pont hidegen hagy a vírus, és az ezzel járó kórháti káosz (1 hónapja volt benne részem...)
2020. nov. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
82%

Én is cáfolnàm, hogy most nem a legjobb teherbe esni.

Szeptemberben született a fiam. Nagyon jó terhesség volt. Annyira könnyen mentek a vizsgàlatok. Én is azt tapasztaltam, hogy sokkal gördülékenyebben ment minden. Betartották az időpontokat, max 10perceket kellett várakoznom mindenhol és mindenhol gyorsan végeztem, míg az első terhességem alatt fél napokat is várakoztam.

A védőnő nem zaklatott, nála sem ültem ott fél délelőtt. Sőt, csak messengeren tartottuk szinte a kapcsolatot. Nagyon jó volt.

A szülésre bejöhetett a férjem, bent lehetett utána velünk két órát is. Onnantól viszont senki. De nem volt baj, jó volt így. A kórházban is nyugalom volt. A nővérek sem járkálhattak be a szobába olyan sűrűn. Ráadásul a szobatársam is haza ment, így két napot egyedül voltam, teljes nyugalomban a babámmal. Nagyon jó volt!

Szóval sok sikert!😊

2020. nov. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
88%
Mi is szeretnénk babát, igaz már lassan 5éve. Nem fogjuk a covid miatt meggondolni magunkat. Mi lombikra járunk már. Rossz ez az egész vírus, de a sok rossz mellett néha előnye is van. Például egy pár perces megbeszélés miatt nem kell másfélórát (oda-vissza 3-at) utazni, elég a telefonos konzultáció.
2020. nov. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!