Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2020-ban ki szeretne babásodni?

2020-ban ki szeretne babásodni?

Figyelt kérdés
2021 is belefér :D, mivel mindjárt az van de hátha valaki. Párommal tervezünk babát. Nem sürget minket az idő, de kíváncsi vagyok van e itt valaki aki ebben az évben vagy jövőre tervez kisbabát? Annyira vágyok egy kisapróságra meg az anyaságra. Gyertek ide pozitívságokkal és eggyütt babásodjunk! Meg érdekelne, hogy ki milyen nemű babát szeretne, vagy ez nem számít nála? Nálam sosem számított, mert nekem a lényeg, hogy egészséges legyen bár szívem szerint kislánynak örülnék a legjobban de egy cuki kisfiúcska is megaranyozna az tuti. <3

2020. nov. 23. 00:30
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
57%
Majd az élet más területén visszakapod ne aggódj, ezt a sok kedvességet amit más emberek felé tanúsítasz :)
2020. nov. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
94%

Te meg menj a humor kategóriába, oda való vagy.

Tudod az sem úgy működik, hogy te közlöd egy idegen nővel, hogy úgysem lesz egészséges gyereke, és akkor majd nem lesz...


Ritka undorító ember képződmény vagy, ami azt illeti, igazán boldog életed lehet ilyen lelkivilággal.

2020. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
37%

33-as neked csak azok vannak.

De hogy egy épkézláb pasi nincs, aki jól megdugjon, hogy ne legyél ilyen érzelminyomorék agresszív kismalc, na az biztos😆

2020. nov. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
31.miért is vagyok ostoba? kérlek magyarázd meg..csak mert a kérdésemre várok válaszokat? Nagyon rossz hogy ilyenek mint Te rontják itt a levegőt...babások erre milyen hozzászolni valotok van? elvagyok keseredve ilyen "emberek" miatt pedig egy telejsen normális kérdést tettem fel.
2020. nov. 23. 13:12
 35/48 A kérdező kommentje:
de egy ilyen ostoba válasz miatt nem fogok szomorkodni hisz itt van a többi jószívű válasz is...nem is értem miért itt unatkozol amikor semmi hozzzásólni valód sincs a témához inkább szerretnél még több lepontozást? mert eléggé arra kanyarodsz-.meg atöbbi semmit mondó kommentelőtől sem fogom rosszul érezni magam, várjuk a jó időt hogy babásodjunk közben meg várom a többi kommentet ebben a témában :)
2020. nov. 23. 13:19
 36/48 A kérdező kommentje:
na annak is törölték a válaszát :)
2020. nov. 23. 13:41
 37/48 anonim ***** válasza:
49%
Babásodni, na ettől a szótól rosszul vagyok 😕😕😕
2020. nov. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

37..én meg tőled vagyok rosszul!

mint írtam ilyen jellegű válaszokat inkább mellőzéttek de látom ennyire se méltattok.

2020. nov. 23. 23:11
 39/48 anonim ***** válasza:
35%
#37: ezt már én is kommenteltem de magas IQ-jú barátosnénk jelentette mert bántja az önérzetét 😅😅
2020. nov. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%

Miért még mindig jobb mint a baba project :)

Legalább nem azt írta h várandós vagy áldott állapot, az is milyen modoros.

Ez a "babasodas" szó kicsit infantilis, de legalább se nem undi, se nem túl fennkölt, ja és nem is valami erőltetett angol szó magyar ragozassal :D

2020. nov. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!