Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2020-ban ki szeretne babásodni?

2020-ban ki szeretne babásodni?

Figyelt kérdés
2021 is belefér :D, mivel mindjárt az van de hátha valaki. Párommal tervezünk babát. Nem sürget minket az idő, de kíváncsi vagyok van e itt valaki aki ebben az évben vagy jövőre tervez kisbabát? Annyira vágyok egy kisapróságra meg az anyaságra. Gyertek ide pozitívságokkal és eggyütt babásodjunk! Meg érdekelne, hogy ki milyen nemű babát szeretne, vagy ez nem számít nála? Nálam sosem számított, mert nekem a lényeg, hogy egészséges legyen bár szívem szerint kislánynak örülnék a legjobban de egy cuki kisfiúcska is megaranyozna az tuti. <3

2020. nov. 23. 00:30
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek a 10-essel. Mi négy éve próbálkozunk, azóta várjuk, hogy legyen gyermekünk. Nem fogunk megállni emiatt, náluk is lombik lesz, én remélem, hogy januárban. Ha nem próbálkoznánk évek óta, akkor lehet, hogy másképp gondolkodnék én is... De amúgy legjobb barátnőm nemrég szült, igaz, hogy nem látogathatta senki őket a kórházban, és a férje sem lehetett bent a szülésnél, de azon kívül semmilyen hátrány nem érte, ment a terhesgondozás rendesen, nem volt semmi probléma vele. Persze tudom, hogy napról napra romlik a helyzet, de ha őszinték akarunk lenni, eddig is kellet az ismerős, ha valamit sztkban akartunk elintézni, és ez nem változott semmit most sem.
2020. nov. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a terheléses cukrot és a laborokat meg sem csinálták, a védőnő eltűnt. Én a covid előtt estem teherbe, nem számoltam vele. Ha számolnék, várnék. Nagyon stresszes időszak volt.
2020. nov. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
74%
Mi jövő tavasszal fogunk bele, van már egy kislányunk.
2020. nov. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
80%

12 az első terhessegemnel 4 éve nekem ugyan megcsinálták a laborokat, de a leleteket nem küldték ki és a kutya ra se nézett egyikre se. Mondtam is magamnak hogy a feneert szúrtak össze egyáltalán.

Szóval ez nem covid függő.

Egyébként is tulmedikalizalt a magyar terhesgondozás.

2020. nov. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
17%
14-es ha problémás a terhesség, akkor nincs olyan, hogy túl.
2020. nov. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%
A problémás terhessegekkel mindig foglalkoznak kiemelten. De azért ha elmész az összes ajánlott vizsgálatra egészségesen az is baromi sok (havi több alkalom meg védőnő...).
2020. nov. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
49%
16 nem mondom hogy általános, hozzám problémás terhesség mellett így álltak tavasszal.
2020. nov. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
66%
1 honapja szultem, terhesseg egesze home officeban, ferj szinten otthonrol dolgozott. Nem asszisztalta vegig a team a 33hetnyi emelygesemet stb. Vizsgalatok gordulekenyen mentek, hulyeseg lett volna halogatni.
2020. nov. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
86%
Én szeptember elején szültem és nagyon örülök, hogy nem később. A terhesgondozással nem volt gond, mert én mindent vagy ismerős segítségével vagy magánban intéztem, a kórház közelébe csak akkor mentem, ha nagyon muszáj volt, de ez nyilván pénzkérdés. Az apás szülés eléréséhez minden kapcsolatunkat be kellett vetni, mert itt nem akarták engedni, pedig akkor még közel nem volt ilyen a helyzet, mint most. VIP szobában voltunk, így ezzel sem volt gond, rossz volt persze, hogy nem jöhetett be senki, de az kibírható. Amiket viszont most olvasok a helyi facebook csoportban, az nem biztató (PCR teszt a szüléshez stb), szóval nem lennék azok helyében, akik most fognak szülni. Ellenben, ha most kezdtek próbálkozni, akkor lehet, mire a szüléshez értek, már sokkal jobb lesz a helyzet, szóval ezért nem halasztanám, de amit lehet magánban csináltatnék (persze, ha belefér).
2020. nov. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%
Mi is jövőre terveztük a kistesót, de most a járvány miatt inkább várunk kicsit. Tudom, hogy ilyenkor is lehet szülni, de nekem nincs kedvem ilyen körülmények között terhesgondozásra járkálni, meg ki tudja meddig tart és hova fajul még ez az egész, a férjemnek is lesz-e munkahelye fél év múlva meg mittudomén. Majd ha elcsitultak a dolgok, akkor jöhet a picurka. Persze, ha "becsúszna" menet közben akkor marad, nálunk nem opció az abortusz.
2020. nov. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!