Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2020-ban ki szeretne babásodni?

2020-ban ki szeretne babásodni?

Figyelt kérdés
2021 is belefér :D, mivel mindjárt az van de hátha valaki. Párommal tervezünk babát. Nem sürget minket az idő, de kíváncsi vagyok van e itt valaki aki ebben az évben vagy jövőre tervez kisbabát? Annyira vágyok egy kisapróságra meg az anyaságra. Gyertek ide pozitívságokkal és eggyütt babásodjunk! Meg érdekelne, hogy ki milyen nemű babát szeretne, vagy ez nem számít nála? Nálam sosem számított, mert nekem a lényeg, hogy egészséges legyen bár szívem szerint kislánynak örülnék a legjobban de egy cuki kisfiúcska is megaranyozna az tuti. <3

2020. nov. 23. 00:30
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
85%
Januárban mehetünk végre inszemre. Egy hülye virus miatt nem fogom halogatni, nem is tehetjük. Amúgy ez a covid is teljesen kibírható.
2020. nov. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Hát 2020-ból már nem sok maradt, mi eredetileg idén őszre terveztük, hogy belefogunk, ehhez képest tavaly év végén nekikezdtünk, akkor azt kívántam magamban, hogy 2020 végére terhes legyek, nos lassan letelik az egy év, és még nem sikerült...ez az utolsó ciklus idén, már nem nagyon hiszek benne. Reméljük, 2021 szerencsésebb év lesz.
2020. nov. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
71%

Engem nem erdekel a virus, en is kapom a tanacsokat, hogy most ne probalkozzunk ne szuljunk, de en akkor is:))))!

Tervezzuk, rajtavagyunk es ezen kivul teljesen hidegen hagy minden:).

2020. nov. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
10%
Nem is biztos hogy lehet neked utolsó, ne ülj ekkora lovon. ;)
2020. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
77%
Jo, akkor majd nem ulok ekkora lovon 😂
2020. nov. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
62%

Sziasztok.

Nekünk gyorsan összejött a baba, ami igazi csoda számunkra.

Most vagyok a 15.hétben. Magánrendelésre járok, nem azért mert rossz tapasztalatom van, hanem azért mert első babámat elvesztettem és szeretettem volna, ha több figyelmet kapok. Plusz alapbetegségeim miatt, nem szerettem volna több emberrel találkozni és kórházba járni, ahol sokan megfordulnak..


Mi alapvetően nem szeretnénk tudni a baba nemét, feltétel nélkül szeretem már most is. Megérzésem van, de nem azért mert azt szeretném..

Izgalmasabb így, visszahozzuk egy kicsit nagyanyáink idejét, amikor még nem tudták megmondani...

Plusz 2 névvel is készülhetünk. ☺️


26N

14hkm


Sok sikert kedves kérdező! Nagyon szurkolok.

2020. nov. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
55%
Babásodni... Jezusom.
2020. nov. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

Azta köszönöm a sok választ!

Elnézést, hogy csak most volt időm válaszolni de elég fáradt voltam tegnap és idáig aludtam. 28..igen képzeld babavárók körében igen népszerű kifejezés ez ha nincssemmi más mondani valód kérlek ne irj ide és foglald a helyet. ezt üzenném másoknak is akik itt akarnának unatkozni. :) jó látni hogy azért vanak még páran akik fütyülnek a covidra és szívesen babáznának.

27-es köszönjük szépen, reméljük minden simám fog menni. Jöhetnek még kis kedves sztorik, imádom őket olvasgatni

2020. nov. 23. 11:56
 29/48 A kérdező kommentje:
22..már miért kártékony a 21-es válasza? csak mert őt sem érdekli ez a vírus és igenis szeretne babát vírus ellenére? ahogyan én is? szerintem inkább a te válaszod kártékony mert itt rontod a légkört a babavárók között...nem értem akinek nincs hozzászólni valója az miért rontja a levegőt? senki nemkért meg rá.
2020. nov. 23. 12:01
 30/48 A kérdező kommentje:
nahát törölte a 22 a válaszát--érdekes nem is én voltam :D..
2020. nov. 23. 12:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!