Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2020-ban ki szeretne babásodni?

2020-ban ki szeretne babásodni?

Figyelt kérdés
2021 is belefér :D, mivel mindjárt az van de hátha valaki. Párommal tervezünk babát. Nem sürget minket az idő, de kíváncsi vagyok van e itt valaki aki ebben az évben vagy jövőre tervez kisbabát? Annyira vágyok egy kisapróságra meg az anyaságra. Gyertek ide pozitívságokkal és eggyütt babásodjunk! Meg érdekelne, hogy ki milyen nemű babát szeretne, vagy ez nem számít nála? Nálam sosem számított, mert nekem a lényeg, hogy egészséges legyen bár szívem szerint kislánynak örülnék a legjobban de egy cuki kisfiúcska is megaranyozna az tuti. <3

2020. nov. 23. 00:30
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%

Mi most kezdtük ősszel. Van egy 2 éves tündérkénk már, most már beleférne a kistesó az életünkbe. Kisfiút szeretnénk, de mindegy igazából, csak egészséges legyen.

Minket ez a Covid-téma nem riaszt el, szar, hogy nem lehet majd benn férjem a vizsgálatokon, mint az elsőnél, de ez van. A nagyot úgyse tudnánk hová tenni, a váróban ücsörgés meg úgyse igazán neki való téma, szóval legalább nem kell szitter.

2020. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
39..nem én jelentettem biztos itt valakineknem tetszett mivel nem A kérdésre válaszoltál és direkt kértem hogy ilyen jellegú kommenteket MELLŐZÉTEK de látom te se bírod ki hogy ne ird meg...
2020. nov. 24. 17:15
 43/48 A kérdező kommentje:
amúgy volt hasonló kérdés is 2012-ben de arra érdekes senki nem mondra hogy ÚRISTEN BABÁSODNI MILYEN SZÓT HASZNÁL MÁR EZ ISTENEM...szóval a ti IQ szintetek inkább nem ilyen kérdéshez való mivel mondatot se tudtok olbasni és tiszteletben tartani..ennyit erről többieknek viszont köszönömn az ÉRTELMES választ...és ne csodálkozzatok hogy valakik jelentik az ilyen kommenteket---
2020. nov. 24. 17:17
 44/48 A kérdező kommentje:
40.ez az jobb lett volna ha azt irom hogy ki akar TEHERBE ESNI vagy KI AKAR BABÁT CSINÁLNI? ez azért mégis finomabb meg ha nem tetszik neked akkor lapozz de nem kell itt undorodnod a kifejeéstől...annyira gyerekes..
2020. nov. 24. 17:18
 45/48 A kérdező kommentje:
remélem több ilyen embert nemfog ide jönni és zavarni ezt a normális kérdést, mert tényleg annyira bosszantó hogy egyesek itt undorodnak egy ártatlan kifejezéstől...ha nem tetszik kommentár nélkül is lehet tovább lépni, senki nem kért meg hogy itt világgá kürtöld hogy neked nem tetszik a kifejezés ami anyukák meg kismamák körében elterjedt...és még nekem papolnak az iq szintről-na ettől független várok még sztorikat lehet olyan is aki később tervez babát. :)
2020. nov. 24. 17:22
 46/48 A kérdező kommentje:
Gyengébbek kedvéért KI 2020-BAN KI SZERETNE TEHERBE ESNI?...így nem kell megjegyzést tennetek a babásodni kifejezésre :D..
2020. nov. 24. 17:23
 47/48 anonim ***** válasza:
100%

Párommal ugy dontottunk,hogy május végén leállunk a gyógyszerrel. Igy ugy terveztük ha jon is a baba majd csak 2021 elejen, addigra biztosan helyre áll a rend a szervezetemne (4evig szedtem gyogyszert) ehez képest a kisficko, a gyogyszer lerakás után 1 héttel már ossze is jott. Nagyon nagyon szerencsések vagyunk.

Én az elejétől kezdve maganba járok,ahova a páromat is beengedik. Kórházat semmiképp nem javaslom.ismerek olyat aki a párja terhessege soran egyszer sem mehetett be a vizsagalatokra.

Marciusra vagyok kiirva de elore félek,hogy esetleg a párom nem lehet ott velunk.

2020. nov. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Szia! Egyket hozzaszolast elolvastam, de nem mindent. Oktoberben szuletett a kislanyom es en egyaltalan nem bantam hogy az egesz terhesseg covid ideje alatt zajlott. Hiszen engem fogadtak mindenhol. Nem ereztem problemasnak. Szerencsere a parom is ott lehetett a szulesnel. :) Szeretnenk meg egy babat majd a kozeljovoben. Engem nem a jarvany tart vissza ettol, hanem sajna servem lett. Most emiatt rohangalok dokikhoz, de ugy tunik muteni kell. Szoval nekem igy is ugy is varnom kell most a kovetkezo gyermekkel.
2021. ápr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!