Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy kezelnétek ha a párotok...

Hogy kezelnétek ha a párotok családja faggatózna , hogy a családotokban milyen genetikai betegség volt?

Figyelt kérdés

Az unokatestvéremnek ismeretlen eredetű betegsége van (nem tudják mi, de nem down). Tegnap szenteste hallottam, hogy a kedves papa páromat faggatja hogy nálunk a családban milyen betegségek voltak...odamentem és én válaszolgattam a kérdéseire..az nem volt elég , hogy kérdezősködött illetlenül, még meg is kérdezte, hogy a másik unokatesód nem beteg???

Mondom mi van??????? Találkoztak, láthatta, hogy nem beteg.

Mondom neki, hogy de mondom én is elég beteg vagyok meg mindenki aki ismerek...

Amúgy ezért sem akartam meghívni hozzánk őket sokáig, mert tudom, hogy ilyenek....

A párom mesélte, hogy az előző barátnőjét is vizsgálgatták, mert ott tényleg sok genetikai beteg volt a családban..

komolyan úgy éreztem magam , mint valami tenyészkoca....

mintha nem számítana semmi, csak hogy az én családom milyen genetikai háttérrel rendelkezik.....

Hát annyira felidegesítettem magam, hogy ha nem megyünk el akkor hatalmas veszekedés lett volna....

főleg hogy nálunk másfél éve nem jön a baba és most megyünk majd a meddőségibe....

lehet, hogy a munkahelyem is rá fog menni, már eleve ideges vagyok és akkor jön még az ilyen kérdéseivel...

aztán sógornő is mondja, hogy de hát kezd el szedni vitaminokat (huszonéves, én 35 leszek) ..:D nyilván már 2 éve szedek, nem csak én hanem párom is...

úgy érzem, hogy teljesen rá fogok menni idegileg erre az egész babaprojektre, főleg, hogy látom hogy méricskélnek, hogy hány beteg van a családban stb stb.....

nem akartam belemenni, de a kedves papa körülnézhetne az ő családjukban is, merthogy ha valami baja lesz a gyereknek akkor persze tuti rögtön én lennék a hibás mert 35 vagyok , (egészségesen éle, nem dohányzom, sportolok) még véletlenül sem az ő kicsi unokája, aki a mai napig napi szinten füvezik és nem hajlandó letenni.....

Nálunk nem volt jellemző a függőség a családban, náluk igen, mégsem megyek bele, mert illetlenség...

Egyszerűen már annyi feszültség van bennem, hogy úgy érzem egyszer robbani fogok.

Még jó, hogy ma már nem kell velük karácsonyozni úgy mint tavaly, mert tuti elgurulna a gyógyszerem most már.

Ti hogy kezelnétek az ilyen helyzeteket?



#meddőség #feszültség #vizsgálgatás
2020. dec. 25. 09:37
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
94%
Párod napi szinten füvezik és te még vele vagy?
2020. dec. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
41%
Igazad van, állattenyésztésben nagyon fontos az egészséges vérvonal fenntartása.
2020. dec. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:

igen...egyetemet végzett, irodában dolgozik, senki nem gondolná róla de igen....

az öccse ennél durvább dolgokat is csinál.....

pedig az össze családja komolya diplomás ember......

Nálunk a családban nem volt jellemző a függőség és senki még csak nem is dohányzott...

sajnos ez van így ismertem meg a párom, 5-6 év után elegem lett abból, hogy egyedül vagyok és ő volt az egyetlen aki kiváltott belőlem kémiát....

nem olyan egyszerű tökéletes párt találni...

ez van...

2020. dec. 25. 09:43
 4/42 anonim ***** válasza:
28%
Mivel nem akarunk gyereket, fura lenne, ha ilyenekről kérdeznének. amúgy tök mindegy, nincs a családban ilyesmi.
2020. dec. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
utolsó, nem rosszból, de érdekelne , hogy akkor miért olvasgatod a teherbeesési problémák csoportot? :O
2020. dec. 25. 09:50
 6/42 anonim ***** válasza:
95%
Neked nem teherbeesési problémád van. Neked új pasi kéne. Szülni egy ilyennek???
2020. dec. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
74%

Hát én annyira nem vagyok finomkodós típus, engem valószínűleg nem hívnának meg jövőre karácsonyozni, ha elkezdenének ilyesmit kérdezgetni, azt biztos nem raknák zsebbe, amit ezért mondanék a kedves papának :D Nagyon megértelek, ez szerintem is irtó pofátlanság és talán még az a legjobb, hogy elmész és úgy kezeled. Nekem szerintem nem lenne ennyi önuralmam, én biztosan visszaszólnék valami gorombát.

A bácsi amúgy nem állattenyésztéssel foglalkozik véletlenül? Akár csak hobbiból is? Lehet foglalkozási ártalom, és igazából nem akarnak rosszat.

2020. dec. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
79%
HA a párod füvezik, akkor teljesen mindegy, NEKED milyen genetikai probléid lehetnek, egészséges gyereketek nem lesz!
2020. dec. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
20%

A napi szintű fuvezesben nincs semmi az csak egy kis gyógynövény jobb mint egy gyogyszer

Ha nem magyar embereknek írtad volna ezt a kérdést senki meg sem említette volna amúgy a marihuánára nem lehet raszokni fizikai elvonási tünetei nincsenek csak megszokásból nem akarja lerakni vagy mert nem érzi hogy baj lenne vele

Amúgy batyjam felesége nem tudta hogy terhes és bőven cigizgetett meg pár hetesen mert nem tervezett volt és nem tudta hogy terhes

A gyerek egeszseges és nincs semmi baja (ő is nagyon gyakran fuvezik de mivel ők canadaban élnek ott ezzel nincs probléma főleg mivel legális)

2020. dec. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
4%

Ja és meg annyi hogy a fizetes nem genetikai betegség és bármi más nagyobb függőséget okoz mint a fu

Szerintem csak tudja hogy nincs ezzel semmi probléma és azért nem rakja le

2020. dec. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!