Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy kezelnétek ha a párotok...

Hogy kezelnétek ha a párotok családja faggatózna , hogy a családotokban milyen genetikai betegség volt?

Figyelt kérdés

Az unokatestvéremnek ismeretlen eredetű betegsége van (nem tudják mi, de nem down). Tegnap szenteste hallottam, hogy a kedves papa páromat faggatja hogy nálunk a családban milyen betegségek voltak...odamentem és én válaszolgattam a kérdéseire..az nem volt elég , hogy kérdezősködött illetlenül, még meg is kérdezte, hogy a másik unokatesód nem beteg???

Mondom mi van??????? Találkoztak, láthatta, hogy nem beteg.

Mondom neki, hogy de mondom én is elég beteg vagyok meg mindenki aki ismerek...

Amúgy ezért sem akartam meghívni hozzánk őket sokáig, mert tudom, hogy ilyenek....

A párom mesélte, hogy az előző barátnőjét is vizsgálgatták, mert ott tényleg sok genetikai beteg volt a családban..

komolyan úgy éreztem magam , mint valami tenyészkoca....

mintha nem számítana semmi, csak hogy az én családom milyen genetikai háttérrel rendelkezik.....

Hát annyira felidegesítettem magam, hogy ha nem megyünk el akkor hatalmas veszekedés lett volna....

főleg hogy nálunk másfél éve nem jön a baba és most megyünk majd a meddőségibe....

lehet, hogy a munkahelyem is rá fog menni, már eleve ideges vagyok és akkor jön még az ilyen kérdéseivel...

aztán sógornő is mondja, hogy de hát kezd el szedni vitaminokat (huszonéves, én 35 leszek) ..:D nyilván már 2 éve szedek, nem csak én hanem párom is...

úgy érzem, hogy teljesen rá fogok menni idegileg erre az egész babaprojektre, főleg, hogy látom hogy méricskélnek, hogy hány beteg van a családban stb stb.....

nem akartam belemenni, de a kedves papa körülnézhetne az ő családjukban is, merthogy ha valami baja lesz a gyereknek akkor persze tuti rögtön én lennék a hibás mert 35 vagyok , (egészségesen éle, nem dohányzom, sportolok) még véletlenül sem az ő kicsi unokája, aki a mai napig napi szinten füvezik és nem hajlandó letenni.....

Nálunk nem volt jellemző a függőség a családban, náluk igen, mégsem megyek bele, mert illetlenség...

Egyszerűen már annyi feszültség van bennem, hogy úgy érzem egyszer robbani fogok.

Még jó, hogy ma már nem kell velük karácsonyozni úgy mint tavaly, mert tuti elgurulna a gyógyszerem most már.

Ti hogy kezelnétek az ilyen helyzeteket?



2020. dec. 25. 09:37
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
0%
Fuvezes*
2020. dec. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

utolsó..nekem is megfordult már a fejemben, hogy talán ez is befolyásolja azt, hogy nem jön össze a baba, hogy nem látom a páromban azt amit egy nő keres akkor amikor már babát terveznek...

amíg nem terveztünk, addig nem zavart ennyire , hogy füvezik, meg hogy egész nap játszik(gépezik), vagy hogy nem akarja megcsinálni a jogosítványt.

Viszont jó a természete, sok olyan dolga van ami számomra fontos ahhoz, hogy nyugodt párkapcsolatban tudjunk élni...jól tudunk pl együtt élni, a füvezésen kívül nincsenek konfliktusok...

a gépezés csak néha zavar, illetve a takarítást magától nem nagyon csinálná, de ha szólok neki akkor megcsinálja amire megkérem.

Viszont nagyon tud szeretni, bújós, kimutatja a szeretetét, és aranyos..

Látom más férfiakon, hogy milyenek és pl látom hogy a többi férfi lehet hogy nem füvezik, de panaszkodnak a barátnőim vagy a kolléganőim, hogy nem foglalkozik velük, nem mutatja ki a szeretetét, rideg, csúnyán beszél velük stb stb...

Nagyon sok férfi van a társaságban és látom, hogy milyenek...

Én nem lennél boldog pl egy olyan férfi mellett, aki állandóan eljárna edzeni, vagy focizni vagy rallizgatni vagy ilyesmi, aki állandóan a haverokkal lógna, aki nem jönne velem sehova , vagy a munkájának élne, aki nem tudja kimutatni a szeretetét, akivel nem tudnék egyszerűen együtt élni, mert nem tudnánk megszokni egymás szokásait...

ezek mind mind fontosak nekem egy kapcsolatban.

Szóval igen...már én is gondoltam rá, hogy hiába passzolunk olyan téren, hogy jó vele lenni, talán legbelül nem érzem mellette azt a biztonságérzetet amit egy magabiztos férfi nyújt, aki leveszi rólam a terhet néha.

Most még az is zavar , hogy a jogosítványt is én kezdtem el csinálni, mert

úgy élem meg, hogy még ezt is nekem kell...

még ez is rám hárul.

2020. dec. 25. 10:18
 13/42 A kérdező kommentje:

7-es nem...:D teljesen mással foglalkozik...

8-as az az igazság, hogy erről konkrétan megkérdeztük a nőgyógyászomat és azt mondta, hogy igazából az a lényeg, hogy én hogy élek, mert egy férfinál max rosszabb lesz a sperma minősége, és nehezebben esek teherbe.

Amúgy volt spermavizsgálaton, az asszisztens azt mondta, hogy nem rossz az eredmény , sőt még kicsit átlagon felüli is, bár ebben kételkedem mert a morfológiai eredmény 4% helyett csak 2-3 volt nála és az elvileg már ugye nem olyan jó.

9-az az igazság, hogy nagyon sokat kutakodtam erről a témáról az interneten, és bizony elég sok olyan párt ismerek ahol apuka rendszeresen füvezett és mégis hamar összejött a baba és egészséges gyerkőcök születtek, de ennek ellenére mégis érzem magamon, hogy valahol őt hibáztatom a sikertelenségért.

2020. dec. 25. 10:24
 14/42 anonim ***** válasza:
21%

Miért te szerinted azért mert nő vagy nem kell jogosítványt leraknod??😃 35 evesen úgy hogy gyereket akartok alapnak kene lenni hogy legyen autó 😃 jogsi meg pláne

Lehet hogy a palid lusta de fu nélkül is az lenne én akárkiket ismerek akik napi fogyasztok mind sikeres emberek diplomával házzal stb de ha teged ez ennyire zavar nem értem miert nem szakitasz vele

2020. dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
amúgy igen...ezt a magyarok máshogy kezelik, ezt már én is észrevettem , ennek ellenére nekem ez nem fér bele egy apaminta szerepbe...
2020. dec. 25. 10:26
 16/42 A kérdező kommentje:

14-es nekem már van jogsim csak nem vezettem évekig, ezért most tulajdonképpen csak felújító vezetésre járok.

Kocsit és jogsit a családja fizetné neki, de ő nem szeretne, ezért most én csinálom. És igen..valóban lusta.

Azért nem szakítok vele, amit elmagyaráztam már az imént....

Mert sok férfit ismerek aki nem füvezik, de vagy dohányzik vagy nem kedves a barátnőjével, vagy rideg nem mutatja ki a szeretét, vagy munkamániás, vagy állandóan haverozik, vagy csajozik stb stb...na ha választani kell , akkor még inkább a füvezést választom, ha már tökéletes férfival még nem találkoztam.

2020. dec. 25. 10:29
 17/42 anonim ***** válasza:
84%

A terhességed és a próbálkozásod alatt ugyanezeket fogják kérdezni az orvosok, elég sokszor. Velük is ordibálni fogsz?

Már most bele vagy bolondulva a gyerektémába. Ráadásul 35 évesen már lehetne annyi eszed, hogy nem egy drogostól akarsz gyereket. Ha majd ott lesz a gyerek és mindketten idegesek és fáradtak lesztek, akkor meg majd a fű helyett jön a kemény drog?

2020. dec. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
94%
Akaratgyenge, lusta, és rossz példát mutató emberrel nem érdemes gyereket vállani, tök egyedül leszel minden felelősséggel - vagyis lesz két gyereked, akiből az egyik a fiúd, akire folyton mérges vagy, a másik meg majd rá hasonlít. Hogy a spermaszámra és minőségre hogyan hat, arról nagyon sokféle ellentétes eredményre jutó kutatás van, de ha még nem tettétek, érdemes őt is kivizsgáltatni, mert van, ahol azt írják, kifejezetten ront a lehetőségeken.
2020. dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
0%
Azért akik ebben a témában jobban akarnak tájékozódni nem ajánlom a magyar irodalmakat csak idegen nyelven, angolul keressetek rá ezekre a dolgokba
2020. dec. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
92%
Te se vagy normális, kérdező.
2020. dec. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!