Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogy kezelnétek ha a párotok...

Hogy kezelnétek ha a párotok családja faggatózna , hogy a családotokban milyen genetikai betegség volt?

Figyelt kérdés

Az unokatestvéremnek ismeretlen eredetű betegsége van (nem tudják mi, de nem down). Tegnap szenteste hallottam, hogy a kedves papa páromat faggatja hogy nálunk a családban milyen betegségek voltak...odamentem és én válaszolgattam a kérdéseire..az nem volt elég , hogy kérdezősködött illetlenül, még meg is kérdezte, hogy a másik unokatesód nem beteg???

Mondom mi van??????? Találkoztak, láthatta, hogy nem beteg.

Mondom neki, hogy de mondom én is elég beteg vagyok meg mindenki aki ismerek...

Amúgy ezért sem akartam meghívni hozzánk őket sokáig, mert tudom, hogy ilyenek....

A párom mesélte, hogy az előző barátnőjét is vizsgálgatták, mert ott tényleg sok genetikai beteg volt a családban..

komolyan úgy éreztem magam , mint valami tenyészkoca....

mintha nem számítana semmi, csak hogy az én családom milyen genetikai háttérrel rendelkezik.....

Hát annyira felidegesítettem magam, hogy ha nem megyünk el akkor hatalmas veszekedés lett volna....

főleg hogy nálunk másfél éve nem jön a baba és most megyünk majd a meddőségibe....

lehet, hogy a munkahelyem is rá fog menni, már eleve ideges vagyok és akkor jön még az ilyen kérdéseivel...

aztán sógornő is mondja, hogy de hát kezd el szedni vitaminokat (huszonéves, én 35 leszek) ..:D nyilván már 2 éve szedek, nem csak én hanem párom is...

úgy érzem, hogy teljesen rá fogok menni idegileg erre az egész babaprojektre, főleg, hogy látom hogy méricskélnek, hogy hány beteg van a családban stb stb.....

nem akartam belemenni, de a kedves papa körülnézhetne az ő családjukban is, merthogy ha valami baja lesz a gyereknek akkor persze tuti rögtön én lennék a hibás mert 35 vagyok , (egészségesen éle, nem dohányzom, sportolok) még véletlenül sem az ő kicsi unokája, aki a mai napig napi szinten füvezik és nem hajlandó letenni.....

Nálunk nem volt jellemző a függőség a családban, náluk igen, mégsem megyek bele, mert illetlenség...

Egyszerűen már annyi feszültség van bennem, hogy úgy érzem egyszer robbani fogok.

Még jó, hogy ma már nem kell velük karácsonyozni úgy mint tavaly, mert tuti elgurulna a gyógyszerem most már.

Ti hogy kezelnétek az ilyen helyzeteket?



2020. dec. 25. 09:37
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem(nálunk van érintett) nem kap elég figyelmet a genetikai hàttér, az én rokonságom is az a fajta, hogy nem illik, ha van is tagadjuk, ki se vizsgàltassuk, ki ne derüljön, az nem is létezik, nincs ennek a gyereknek semmi baja típus..


Hát bàr ne ilyen lett volna, akkor időben képben lettem volna, mennyi autista és adhds van a csalàdban, vagy ocds..

2020. dec. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

és akkor ott hagytad volna a párod gondolom és úgy randiztál volna, hogy csak jó genetikai háttérrel rendelkező férjet kerestél volna?

természetesen minden vizsgálatot elvégzünk ami szükséges, de mégis számomra az is természetes, hogy egészséges lesz.

2020. dec. 25. 12:33
 23/42 anonim ***** válasza:
94%
Komplett idióta vagy kérdező. Minden amit leírtál röhejes. Gyereket akarsz egy füves tinitől. Lusta, nem hajlandó semmire. Vizsgálatokra, szülni ki visz majd be? Ha el kell menned otthonról, majd a beszívott apjára bízod? Nem vagy épelméjű. Vagy bármikor, amikor szükséged lenne segítségre mit csinálsz? Az apjára hagyod, aki be van állva mint a gerely?
2020. dec. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
94%
Te csak azert vagy vele m 35 evesen felsz kilepni a kapcsolatbol, m felsz hogy nem lesz mar idod uj part talalni es gyereket szulni. Nehez eleted lesz.
2020. dec. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
92%

Én is faggatóznék, mivel ép értelmű nő nem áll le egy ilyen fickóval.

Szegény gyerek, ha összejön...

2020. dec. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
40%

Egy rosszat egy másik rossz sohasem nulláz le. Erre a van-e genetikai defekt kérdésre azzal visszavágni (még ha máshol nem is, csak itt), hogy de ti meg füveztek, ez csak ebben az országban stílus szerintem. :D

Lehet, hogy meglep, én nem találom a genetikás érdeklődést olyan felháborítónak. Így az élet második felében úgy gondolom, sok embert kellene a józan ész alapján sterilizálni, mielőtt véletlenül utódot csinál.

2020. dec. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, a kedves papának is elmondtam hogy 200 ezer forintért csinálunk genetikai vizsgálatot...ennél többet nem tehetünk....

engem támadsz, pedig én soha nem használok semmilyen tudatmódosító szert.

Igen bocsánat meguntam 30 évesen hogy 5-6 évig vártam az igazira, aki soha nem jött el.

De még mindig inkább egy füvessel, mint egyedül.

2020. dec. 25. 14:13
 28/42 A kérdező kommentje:

a legszebb húszas éveim rááldoztam arra, hogy várok a megfelelő férfira...

hát nem találtam meg a tökéletes férfit....

ez van....

de ahogy körbenézek az ismeretségi körömben , senki sem talált rá a tökéletes férfira.....

de remélem, hogy a te párod mindenben tökéletes.

Én nem kívánok neked rosszat, sőt senkinek sem kívánok rosszat...

de hát a te életed sem lehet túl vidám, ha ennyi empátia sem szorult beléd.

Ez sem úgy működik, hogy 30 évesen 6 év egyedüllét után azt mondod, hogy itt ez a srác, nagyon tetszik, végre megvan a kémia is , de elengedem van még időm, és folytatom a szánalmas randizásokat, attól függetlenül, hogy undorodom kémiailag a férfiaktól, akikkel randizom...

viszont jó emberek, de bizony -bizony a jó emberekről is kiderült volna egy-két dolog, ha jobban megismerem.

Nem olyan egyszerű....

nagyon kedves barátainknak 1. próbálkozásra jött össze a teljesen egészséges babájuk.

A lány gyermekekkel foglalkozik, tanít a párja szakács....

érdekes...kedves emberek, de hát igen a párja drogos...ahogy te hívod...

viszont ők boldogok így és a barátnőjét nem zavarja, hogy füvezik az apuka...

engem zavarna, de nem akartam egyedül megöregedni...

2020. dec. 25. 14:18
 29/42 anonim ***** válasza:
87%
Azért a "tökéletes" férfi meg egy drogos közt igen széles sáv van, ahol találhattál volna normális férfit is.
2020. dec. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
7%
Annyira gaz hogy a magyarok ennyire rosszul tájékozódtak a fűvel kapcsolatban
2020. dec. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!