Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Progeszteron pótlás mellett...

Progeszteron pótlás mellett barnázás?

Figyelt kérdés

Mensi előtt 1-2 héttel kezdődő barnázásra kaptam progrszteron 200-ast 10 napig. Baba miatt is, mert csak 30-as volt a progim alapbol.

Most hüvelykúpot használok baci miatt, ami nyilván ürül minden másnap. Emellett talán mintha kicsit barnás is lenne (kúp sárgás).

A lényeg hogy a progi pótlás ellenére ha van barnázás az okoz gondot?

Kivizsgáltattam magam, minden rendben van (hormon panel, tsh, uh, cukorterhelés)

Most vagyok az 5.DPO-n



2021. júl. 25. 14:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos még mindig nem sikerült. Voltam arjarhatosagin és minden rendben van ott is 😊 most viszont decemberig szuneteltetjuk a dolgot de elmegyek a következő hónapban egy progeszteron vérvételre mert nagyon barnázok még mindig és jó lenne, ha az okát végre megtlalanak, ahelyett hogy progi kapszulát írnak fel.

Most másik orvoshoz megyek majd, hat kivancsi leszek.

Veled valami újság azóta ezugyben ?😊

2021. okt. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Változatlan a dolog. Barnázás nincs hála, progeszteront szedek minden hónapban. Most a cickafark-palastfű kombó 2.hónapjában vagyok:) de közben mi már elindulunk meddőségibe. Nem szeretnék tovább várni. Mindegyik orvos azzal nyugtatott eddig, hogy egyszer összejött, összefog megint, nincs akadály. Hát nem úgy érzem. De alapból minden rendben van:)

Sok sikert Nektek, és kitartást!! Szurkolok

2021. okt. 7. 21:08
 13/23 anonim ***** válasza:

Azt megkerdezhetem, hogy a meddőségi kezelés az valóban ingyenes otthon? Mi Németországban élünk és nem vagyok tisztában vele.

Semmit nem vesztetek, ha ezt elkezditek, sőt! 😊

De jó neked, hogy nincs barnázás. Nekem fogyóban van a progi de úgy is megyek csütörtökön a dokihoz és akkor iratok 😊 azzal azért sokkal jobb a helyzet. Ártani nem árt.


Sok sikert kívánok nektek a továbbiakban! 😊🤞

2021. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jókívánságokat:)

Igen ingyenes, hála!Soha nem értettem miért is kell bárkinek fizet ni egy olyan dologért ami sajnos nem tud segítség nélkül jönni.. durva milyen árakat el tudnak kérni azért. :(

Bízzunk a legjobbakban. Picit félek azért :/

2021. okt. 9. 20:43
 15/23 anonim ***** válasza:
De jo! Teljesen igazad van. Ez egy komoly dolog ami a mentális jólétet, egészséget befolyásolja. Nagyon össze lehet törni a folyamatos csalodasban hónapról hónapra. Ezt szerintem mindenki tudja, akinek nem akar osszejonni. Minden pár megerdemli legalább az esélyét, hogy sikerüljön. Szerintem nem kell félned 😊 ez nagy reményt ad és sokaknál nem kell többszöri beavatkozás a sikerhez 😊
2021. okt. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Igazad lehet :) segítenek amiben csak kell :) mindenki élje át az anyaságot akinek nem jön össze, ezt kívánom 😊
2021. okt. 10. 09:47
 17/23 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!

Gondoltam elmeselem a sikerélményemet neked, hátha segít. Megalapitottak nálam, hogy D- vitamin hianyom van egy vervetel során májusban. Annyira nem foglalkoztam vele, gondoltam szedem a vitamin komplexeket, jön a nyár, ugyhjgy az biztos elég lesz.

Aztan kerek egy hónapja elkezdtem szedni külön 1000 nemzetközi egységes D-vitamint minden nap és másfél éve először produkáltak egy tökéletes 28 napos ciklust. Ez nálam azt jelenti, hogy nem volt barna folyasom egy héttel mensi elott, sőt egyetlen nappal előtte sem 😊 ilyen másfél éve nem történt és szerintem a D-VITAMIN segített. Használtam a progeszteron huvelykupot is de az után is mindig volt pecsételő vérzésem, míg meg nem jött a mensim.

Szóval tudom ajánlani 😊🤞


#13, #15

2021. okt. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Szia 17-es :)

Nagyon örülök, hogy sikerült neked pozitív élményt tapasztalni:) ez szupi!

Nálam nem néztek d vitamint, viszont nagy valószínűséggel ezzel nem lesz gond, PM alulműködésem miatt napi 4000 vagy van hogy 8000 egységet szedek, talán már több mint 1 éve.

Nekem azóta sem sikerült a baba, viszont már Kaáliba járunk, és reméljük sikerrel:)

Ja és a barnázásom elmúlt hála :)

2021. okt. 23. 18:42
 19/23 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy sínen vannak a dolgok és sok sikert kívánok a jövőben! 😊

Majd írj, ha van valami fejlemény, szívesen olvasnám

2021. okt. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Rendben:) írni fogok.

Igazából nehezen élem meg èn nagyon! Állandoan agyalok.. ami nem segít valószínűleg. Mindig keresek problémákat. :(

2021. okt. 24. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!