Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Progeszteron pótlás mellett...

Progeszteron pótlás mellett barnázás?

Figyelt kérdés

Mensi előtt 1-2 héttel kezdődő barnázásra kaptam progrszteron 200-ast 10 napig. Baba miatt is, mert csak 30-as volt a progim alapbol.

Most hüvelykúpot használok baci miatt, ami nyilván ürül minden másnap. Emellett talán mintha kicsit barnás is lenne (kúp sárgás).

A lényeg hogy a progi pótlás ellenére ha van barnázás az okoz gondot?

Kivizsgáltattam magam, minden rendben van (hormon panel, tsh, uh, cukorterhelés)

Most vagyok az 5.DPO-n



2021. júl. 25. 14:34
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Pedig ami ezeken a kezeléseken történik az egy jó dolog! 😊 esélyt és reményt ad nektek!

Szerintem programozd át erre az agyad és úgy könnyebb lesz 😊 Rengeteg párnak segitettek megvalósítani az álmát azok az emberek és most azon dolgoztok majd mindannyian, hogy ez nálatok is így legyen!😊

2021. okt. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Össze jött azóta nektek a baba? 😊
2023. jún. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Egyszer igen, de sajnos beteg volt a baba. El engedtük szegényt:( azóta egy kémiai lombik. Most vagyok 2 hónappal utána, és folyamat barnázok ovutól… nem tudom már mitévő legyek..
2023. jún. 21. 23:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!