Rettegek az újabb negativ teszttöl, lelkileg kikészültem?

Figyelt kérdés

26 negativ teszt,26 negatív hónap áll mögöttünk,úgy hogy semmi bajunk sincs,minden vizsgálaton túl vagyunk,minden eredményünk tökéletes csak épp nem jön össze a baba.

Most volt az elsö inszemünk, hétvégén kell teszteljek, de már elöre félek az ujabb csalódástól,hogy megint nem sikerült. Nem is akarok tesztelni, de muszáj, hogy tudjuk az eredményt, mert kezdjük majd a 2.inszemet, ha negativ a teszt.

Nem is tudom milyen választ várok, csak jol esett kiirni magambol.



2022. jan. 31. 13:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%

Én elengedném a helyedben egy időre a dolgot. Pihenjetek kicsit, hagyd a hormonokat, ne foglalkozzatok ezzel, csak élvezzétek egymást. Ha nem is jön így össze, legalább kicsit segít a kapcsolatotokon és a lelketeken, plusz a testedet sem terheled egy kis ideig.


Tudom, miről beszélek, nekünk is évek kellettek az első gyerekhez.

2022. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
Ki.
2022. jan. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudok mit írni, de ölellek és nagyon drukkolok nektek így ismeretlenül is!! :)
2022. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Jó tanács nincs, talán ha nem jön össze menjetek el egy nyaralásra. Ketten, minden gondot hátrahagyva, pihenjetek. El sem tudom képzelni mit érzel, de ismeretlenül is együttérzek veled és remélem összejön amire vágysz. Kitartás!
2022. jan. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%
Ha minden oké, akkor nyilván rendszeresen menstruálsz is. Akkor nem is értem, miért kellett minden hónapban teszt. Saját magadat csinálod ki :(
2022. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Igazabol en sem ertem, az elmaradt menstruaciokor kell tesztet csinalni. 26-szor elmaradt a menstruaciod ?
2022. jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Próbáld elengedni. Távolodj el kicsit a témától, bármilyen nehéz is.

Mondom ezt 25 sikertelen ciklus, 1 sikertelen stimuláció és 2 sikertelen inszem után.

Foglald el magad valamivel, keress új hobbit, tanulj valamit. Mindegy, csak ne ezen járjon mindig az eszed. ♥️

2022. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Igen,akkor kell tesztelni,mikor elmarad a vérzés, de mondhatod ezt egy olyan nőnek akinek minden vágya egy baba. Eleinte állandóan teszteltem, már a nemvárt előtt 3 nappal,mert minden féle terhes tünetet produkáltam, aztán persze állandóan negatív lett a teszt,meg is jött. Az utóbbi időben már nem tesztelgetek, de attól még negatív hónapokról beszélünk,mert nem lettem terhes.

Próbálom elfoglalni magam, sokat dolgozom ,most többet vállaltam, hogy ne agyaljak ezen, de így se sikerül.Ahogy közeleg a nemvárt, keresem a tüneteket,hátha most megtörténik a csoda. De most még rosszabb hogy pontosan tudom hogy az inszem által minden adott volt,s ha így se sikerül, nem tudom mitévő leszek.....

2022. jan. 31. 14:27
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk is nehezen jött össze. Én is már kezdtem bele bolondulni, már a nem várt előtt mindenféle terhességi tünetet szimuláltam. Pedig akkor még nincsenek is tünetek. Elengedtem, úgy voltam vele, biztos oka van, hogy nem akar összejönni, talán beteg lenne vagy más célom van az életben. Lettek új hobbijaim, újra jól éreztem magamat, kiegyensúlyozott lettem, sportoltam rendszeresen, egészségesen táplálkoztam. Persze nem adtuk fel, de nem görcsöltem rá. Valószínűleg azért is jött össze pár hónapon belül, mert lelkileg jól voltam. Ha nem sikerül más elfoglaltságot találni, akkor lehet érdemes szakemberhez fordulni, mert a stressz is gátolhatja a teherbe esést.
2022. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy távolodj el a témától, vagy ha nem megy, akkor kérd szakember segítségét, mert ezzel kicsinálod magad és abszolút magatok ellen dolgozol! Attól hogy görcsösen és minél jobban akarod, sajnos nem fog előbb jönni. :(

Kitartást, sok sikert és mielőbbi pozitív tesztet kívánok!

2022. jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!