Rettegek az újabb negativ teszttöl, lelkileg kikészültem?

Figyelt kérdés

26 negativ teszt,26 negatív hónap áll mögöttünk,úgy hogy semmi bajunk sincs,minden vizsgálaton túl vagyunk,minden eredményünk tökéletes csak épp nem jön össze a baba.

Most volt az elsö inszemünk, hétvégén kell teszteljek, de már elöre félek az ujabb csalódástól,hogy megint nem sikerült. Nem is akarok tesztelni, de muszáj, hogy tudjuk az eredményt, mert kezdjük majd a 2.inszemet, ha negativ a teszt.

Nem is tudom milyen választ várok, csak jol esett kiirni magambol.



2022. jan. 31. 13:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg érdemes ezzel foglalkozó terapeutát felkeresni.
2022. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudok én se mást tanácsolni, csak hogy engedd el kicsit, ha máshogy nem megy, szakember segítségével. Az a baj, illetve nyilván nem baj, de jelen esetben ez is okozza a gondot, hogy írod, minden vágyad egy baba. És erre teszel fel mindent, de mindent. Emiatt persze rágörcsölsz és csak még joban akarod, és annál jobban nem fog menni. Új hobbik, új elfoglaltságok, foglalkozz sokat a párkapcsolatoddal, hiszen nyilván ezek a sikertelen hónapok arra is nagy hatással vannak.
2022. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%
A legfontosabb szerintem, hogy most próbáljatok meg kiszakadni a mókuskerékből. Menjetek sokat kirándulni, nyaralni, mert rátok fér. Mi pont a másik véglet voltunk. 10 terhességem volt. Mind vetéléssel és koraszüléssel ért véget. 2 évig mi pihentetjük a témát. Most már szeretnénk újrakezdeni lassan, mert vágyunk egy babára. Én lelkileg készülök most erre. Többet jógázom, sportolok, pihenek, kirándulunk. A pszichológusomhoz is mostmár dupla annyit megyek. Próbáld meg szerintem te is ezt a részt erősíteni. Sokszor csak a rengeteg stressz, rágörcsölés nem hozza el a sikert. Hidd el, hogy sikerülni fog. Tesóméknál és barátnőimnél is mindenkinek 1-2 év után sikerült. Amúgy az egészséges életmód, sportolás és az ideális testsúly is sokat tud segíteni.
2022. jan. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%

Fejben tedd magad rendbe. Engedd el kicsit a témát és hidd el összejön. Túlságosan rá vagy görcsölve és negatív vagy. Ezt nem szabad.

Nekünk több mint két év után sikerült úgy hogy endom van (2x műtöttek vele) és azt mondta egy orvos hogy csak lombikkal lehet gyerekünk.

2022. febr. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
Én meg azt mondom - tapasztalatból -, hogy egyáltalán nem biztos hogy rendesen ki vagytok vizsgálva...
2022. febr. 1. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%

Sajnálom 🙁 nekem ma reggelre jött meg...megint. Mi még "csak" egy éve próbálkozunk. Tudom milyen fájdalom ez. Könnyű mondani, hogy engedje el az ember...holott körülötte mindenki terhes, a többediket várják, és eddig maximum a 2. hónapban összejött nekik. Persze próbál az ember nem féltékenynek lenni. Nem irigykedni. Keresi a válaszokat a miértre... próbál előre menni, élni az életét de ezt a hiányt nem tudom mi pótolhatná, mi segíthetne. Talán ez a legalapvetőbb ösztön egy nőben, hogy gyermeket szüljön és neveljen, fogalmam sincs egy ilyen dolgot hogyan kell elengedni...

Tudom ezzel most talán nem sokat segítettem csak nekem is muszáj volt ezt leírnom. Sajnálom 😔 Bárcsak tudhatnám a megoldást erre az élethelyzetre, de én is csak a negatív teszteket "gyártom" hónapról-hónapra minden mensi előtt 1 nappal...

2022. febr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%

Szia! Engedd el egy kicsit! 5 éve vagyunk együtt soha sem védekeztünk úgy voltunk vele ha jön akkor jön. De nem jött..

2 éve küzdünk érte .. Férfi oldalon rendben volt minden az első sperma vizsgálaton.. Elmentünk minden féle meddőségi ki vizsgálásra romlottak a katonák.. Egy inszemen vagyunk túl, utána méh tükrözés és utána lett volna lombik .. de inszem után elengedtük kicsit a dolgot mondván hogy "lombikkal úgyis sikerül nem is idegeskedtünk már rajta".. 2-3hónap múlva vártam hogy meg jöjjön (elsőnek vártam akkor nagyon a mensest :D addig sohasem) de késett 6napot és pozitív lett a teszt spontán sikerült :) .. tudom igazságtalan az élet ,nekünk is meg adta de elvesztettük 24hetesen.. más meg szüli a babákat ha kell ha nem tudom teis ezt gondolod mert mi is.. de nem adjuk fel de nem fogunk újból így rá görcsölni és ti se tegyétek mert lelkileg mentek tönkre ! Sok sikert🙏❤️

2022. febr. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Negatív lett a tesztem. Az inszem se segített. Még egyet megpróbálunk aztán befejeztük mi is. Ugy döntöttünk a férjemmel elutazunk kicsit pihenni, elengedjük most ezt a babatémát.

Hátha igazatok lesz s sikerül, ha nem akarjuk görcsösen.

Minden jót mindenkinek! Kivánom hogy gyermekre leljünk 💜

2022. febr. 5. 19:34
 19/19 anonim ***** válasza:

15-össel értek egyet, ha inszeminációnál tartotok, nagy valószínűséggel még nincs minden kivizsgálva. Sok mindent csak 2 sikertelen lombik után néznek.

Ha úgy döntöttetek, most pihenjetek, de bőven van még lehetőség gyerekvállalásra. Pihenés után ásd bele magad a témába, csatlakozz fb-os lombik csoportokhoz! Sokat tanulhatsz. Sok sikert kívánok!

2022. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!