Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Palástfü és cickafark barátcse...

Palástfü és cickafark barátcserje. Tea inkább vagy kapszula?

Figyelt kérdés
Most ismerkedek a témával. Baba projektben vagyunk,sajnos nem akar össze jönni már elég rég óta. Vitaminokat szedek és szeretném fel erősiteni a peteérésem illetve a méhnyálkahártyám. Nem tudom mit vegyek inkább kapszula vagy tea formájába kezdjem el? Vagy csak a barátcserje van kapszula formába? (Nem értek még hozzá most olvasgatok utána) És esetleg akinek sikerült ezek mellett a baba mesélne kicsit?

2023. márc. 7. 18:20
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Egyebkent hozza kell tennem,hogy nekem is izlik az ize. Finom. Pedig annyi rosszat olvastam,hogy eleve rosszul alltam hozza hogy milyen lesz. De tok finom.
2023. márc. 9. 23:29
 12/36 anonim ***** válasza:
5 hónapig :)... Először folsavat szedtem, babatervező vitaminnal... Utána jött a barátcserje. Cickafark. Végül elkeseredésemben mindent letettem. És csak a palástfűvel foglalkoztam. Az hozta meg a sikert. Remélem neked is segíteni fog. Ti mióta próbálkoztok? Voltál orvosnál, mindent rendben talált a bébi érkezéséhez? 🤗
2023. márc. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Hát nekem nagyon hosszu a történetem,szinte le írni se tudom annyira. Mi 10éve várunk a babára. Persze közbe voltam terhes. 3szor is csak sajnos mindnek vetéles lett a vége. Az egyiknek a 17.héten azutan 5évig hallani se akartam babáról olyan depreszioba kerültem. Miutan ezt leküzdöttem belekezdtünk ujra a baba projektbe. Szinte azonnal pár honap alatt sikerült is,de azt is elvesztettem a 8.héten meg állt a fejlödésben. Rengeten vizsgálaton vagyok túl és igen "elvileg"minden rendben. 2021 oktoberében volt az utolsó vetélésem és azota viszont nem adtam fel probálkozunk,csak épp most már ossze se jon. Most viszont ujra tele vagyok reményekkel. Igen igen tudom hogy meddöségi központba kéne mennem. De lelkileg arra nem vagyok felkészülve. Még adok neki idöt hátha beköszön a csoda baba nállam. Sok mindenen tul vagyok lelkileg. Talán ugy erzem,hogy most vagyok túl a sok rossz dolgon annyira hogy kiegyensulyozottan vágok bele.
2023. márc. 10. 07:44
 14/36 anonim ***** válasza:
Méhpempő is sokmindenkinek bevált már :)
2023. márc. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Igen sok jot olvastam. De egyszere nem akarok mindent. Most teazok plusz vitamin. Ha ez nem sikerul akkor probalom a baratcserjet plusz mehpempot. Ha az se vallik be akkor nyaron meddosegi. Igy terveztem el most.
2023. márc. 10. 19:18
 16/36 anonim ***** válasza:
Mikor tesztelsz kedves kérdező? ☺️
2023. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Hat az meg eleg messze van.. legalabbis en annak erzem dpo 4.napjan tartok. 24én fogok tesztelni.
2023. márc. 14. 20:43
 18/36 A kérdező kommentje:
24.ére nem várom. Ha aznap nem jon meg akkor tesztelek.
2023. márc. 14. 20:44
 19/36 anonim ***** válasza:
Jelezz mindenképp pls. Szorítok 🤞
2023. márc. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Koszonom.. mindenkepp irok majd.
2023. márc. 15. 18:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!