Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Palástfü és cickafark barátcse...

Palástfü és cickafark barátcserje. Tea inkább vagy kapszula?

Figyelt kérdés
Most ismerkedek a témával. Baba projektben vagyunk,sajnos nem akar össze jönni már elég rég óta. Vitaminokat szedek és szeretném fel erősiteni a peteérésem illetve a méhnyálkahártyám. Nem tudom mit vegyek inkább kapszula vagy tea formájába kezdjem el? Vagy csak a barátcserje van kapszula formába? (Nem értek még hozzá most olvasgatok utána) És esetleg akinek sikerült ezek mellett a baba mesélne kicsit?

2023. márc. 7. 18:20
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Várom nagyon 🤞🤞🤞🧚
2023. márc. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Sziaa.. ugye van meg 5 napom a nemvartig. Viszont olyan extra erzelmi hullamaim vannak mint eddig sose. Jokedv,rossz kedv es extra idegesseg valtakozik. Ugy hogy egyikre sincs okom. A cicim az extran faj nem ugy ahogy szokott. Nagyon kivancsi vagyok mi okozza ezeket. Eddig is volt ilyen menszesz elott,de nem elotte egy hettel maximum egy ket nappal.a mell fajdalom pedig nem szokott ilyen eroteljes lenni. Mar nagyon varom,hogy pentek legyen es tesztelhessek egyet. Este azt is furcsaltam,hogy a bal petefeszkemnel olyan eros szurkalas ereztem alig birtam fekudni. De kb 10perc alatt elmult magatol.nagyon bizok benne,hogy baba okozza ezeket a valtozasokat es nem a plussz hormon.bar logikusan arra gondolok,hogy valtozas van a szervezetembe es az okozza,de legbelul nagyon bizok benne,hogy meg se.. drukkoljatok nekem nagyon..!!!
2023. márc. 19. 09:29
 23/36 anonim ***** válasza:
Megy a drukk! 🤞🤞🤞
2023. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Hozom a fejlemenyeket hatha segit valakinek,hogy le irom a tapasztalataimat. Most mar egyre jobban kezd olyan erzesem lenni,hogy hamarosan megjon. A cicim mar nem faj annyira durvan. Faj meg mindig de mar hozza birok erni. A hasam nagyon gyengen fajdogal. Reggel ismet egy nagy szurasra ebredtem a jobb petefeszkemnel szo szerint felkiabaltam 2perc alatt elmult. Szerintem ez a honap sikertelen,bar meg nem adom fel a remenyt,majd csak ha megjon,de nagyon ugy erzem,hogy meg fog. :( igaz van meg 4 nap,barmi lehet ebbol meg.. majd irok,hogy megjott e vagy sem.
2023. márc. 20. 08:29
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne írd le a hónapot már most :) Én is megvoltam győződve, hogy megfog jönni. Még néha görcsölgettem is. Aztán már 4 hónapja nem menstruáltam. Kitartást. Bird ki valahogy ezt a pár napot. Aztán ha mégsem volt sikeres. Itt az új ciklus, új esély ❤️ szurkolok 🥰
2023. márc. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Addig van remény, míg nem jön meg! 🤞

Nekem is volt hasonló múlt hóban, akkor megjött, de 2 nappal tovább tartott. A jostesztek 3 napig jol alakultak, aztán hómező. Nekem gyanúsan elindult valami, de nem maradt velünk.

De neked meg lehet jó a vége ☺️

2023. márc. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Koszonom ezeket a szavakat,nagyon jol esnek,tenyleg. Szinte mar elkonyveltem,hogy meg fog jonni,de ahogy elolvastam amit irtatok megint nagyon varom,hogy meg se jojjon meg. :)
2023. márc. 20. 11:37
 28/36 A kérdező kommentje:
Hat sajnos ugy nez ki holnapra megjon teljesen,mar kicsit rozsaszines volt nem reg a wc papir.. ez a honap sikertelen.. talan majd a kovetkezo.. mar nagyon rossz ez a csalodas minden honapba.. :(
2023. márc. 23. 19:35
 29/36 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el. :) a jó dolgokhoz idő kell. Állj hozzá pozitivan, hogy új hónap új esély. Nem szabad belekeseredni, mert csak ártasz vele. Bízz a testedben, használj peteérés tesztet, és 2 naponta legyetek együtt. Jönni fog😊🥰
2023. márc. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Koszonom,aranyos vagy. Igyekszek pozitivan allni hozza,de mar eleg nehez sajnos. Feladni sose adom fel. Csak epp most ez a honap nagyon szarul erintett,de nyilvan megyek tovabb.. :)
2023. márc. 24. 13:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!