Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Palástfü és cickafark barátcse...

Palástfü és cickafark barátcserje. Tea inkább vagy kapszula?

Figyelt kérdés
Most ismerkedek a témával. Baba projektben vagyunk,sajnos nem akar össze jönni már elég rég óta. Vitaminokat szedek és szeretném fel erősiteni a peteérésem illetve a méhnyálkahártyám. Nem tudom mit vegyek inkább kapszula vagy tea formájába kezdjem el? Vagy csak a barátcserje van kapszula formába? (Nem értek még hozzá most olvasgatok utána) És esetleg akinek sikerült ezek mellett a baba mesélne kicsit?

2023. márc. 7. 18:20
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Mi van veled azóta kérdező?
2023. júl. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
A teakat 1honapig ittam.. masodik honapba abba hagytam.. nem valtozott tolle nekem semmi.. nyilvan tudom,hogy 3honap egy kura,de epp akkor nem volt mar hozza lelki erom.. most "alltam" ra nagyon ujra a temara.. es most arra jutottam,hogy elmegyek egy petevezet atjarhatosagi vizsgalatra...
2023. júl. 27. 12:17
 33/36 anonim ***** válasza:
Kérdező! Mi lett veletek? :)
márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Jelenleg meddöségi kivizsgálás folyik. :) hamarosan a végére érünk.
márc. 21. 07:29
 35/36 anonim ***** válasza:
Miket vizsgálták? Atjarhatosagi hogyan sikerült?
márc. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Átjárhatósági április végén lesz. Egyenlöre,hormonok,D-vitamin pajzsmirigy stb. Ugy nez ki a D-vitamin szintem nagyon alacsony. Párom szerdán megy sperma mintát adni.
márc. 23. 07:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!