Létezik, hogy a nemvárt napján full pozitiv az ovuteszt? Ma késik második napja viszont elofordul de nem minden hónapban, hogy nem jön meg időben. A hőmérsékletet nem tudtam mérni mert influenzás vagyok. Ez bekavarhat ebbe?

Figyelt kérdés
Teljes bolondnak érzem magam mert jan 4.e volt az ovum napja, hő és ovuteszt alapján is. A menszeszt kimutatja ez a teszt? Sajnálom,de már annyit olvastam erről és vegyes érzelmeim vannak. 11 hónapja próbálkozunk, második hónap ovu teszttel. Minden rendben velem, nogyogy, endokrin. Stb meg volt.

#ovulációs teszt #nemvártnapja
febr. 20. 15:06
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad, a hő és a teszt alapján is 4-én volt ovulációd. Akkor a hő alapján hogy?
febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Mert január 21 volt a menszeszem vége onnantól kezdve csináltam a hőt és az ovutesztelest. 14tol vagyok lazas és influenzás.
febr. 20. 15:48
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
De akkor 14.-éig csak megvan a görbéd, nem?
febr. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Igen és addig jó volt :) felfelé ment utána meg stagnált. Utolsó napokat nem tudtam most nézni, bármi változtatott. A lázat nem írom be mert az elég magas volt.
febr. 20. 15:52
 15/31 A kérdező kommentje:
Ma veszek tesztet és hajnalban megcsinálom.
febr. 20. 15:54
 16/31 anonim ***** válasza:
20%
Látom baromi titkos az a görbe...
febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Miert lenne titkos?:D Mi okom lenne titkolni?
febr. 20. 15:55
 18/31 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy a szövegértési képességed nem jó? Vagy napról napra szeretnéd, hogy leírjam?
febr. 20. 15:56
 19/31 A kérdező kommentje:
Egyszer írok ki valamit erre is van kötekedő:D ész megáll.
febr. 20. 15:57
 20/31 anonim ***** válasza:
50%
Nem kötekedés, meg akartam nézni a görbéd, hogy tényéeg 4-én volt-e ovuláció. Ennyi. Gondoltam, hogy valahol neten vezeted, nem papírlapra írkálod és simán be tudod linkelni....
febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!