Létezik, hogy a nemvárt napján full pozitiv az ovuteszt? Ma késik második napja viszont elofordul de nem minden hónapban, hogy nem jön meg időben. A hőmérsékletet nem tudtam mérni mert influenzás vagyok. Ez bekavarhat ebbe?

Figyelt kérdés
Teljes bolondnak érzem magam mert jan 4.e volt az ovum napja, hő és ovuteszt alapján is. A menszeszt kimutatja ez a teszt? Sajnálom,de már annyit olvastam erről és vegyes érzelmeim vannak. 11 hónapja próbálkozunk, második hónap ovu teszttel. Minden rendben velem, nogyogy, endokrin. Stb meg volt.

#ovulációs teszt #nemvártnapja
febr. 20. 15:06
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Van két fizetem:) az egyikbe naplószerűen írom amikor valamit érzek. A másik az ovuteszteles és a hővezetés. Leirom neked ha szeretnéd és sajnálom, hogy így reagáltam, de belefáradtam már az ilyenekbe. Telon van ovugörbém. Premomban.:)
febr. 20. 16:10
 22/31 A kérdező kommentje:
*füzetem, illetve én annó nem találtam hőgörbevezetéshez appot,tudsz mondani? A premomba nincs csak ovu meg hcg tesztgörbe.
febr. 20. 16:12
 23/31 A kérdező kommentje:
Vettem tesztet:) hajnalban megcsinálom.
febr. 20. 16:12
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

ciklus.hu, fetilityfriend.

Én a ciklus.hu-t használom, de nem szokta jól behúzni az ovu idejét, de azt úgy is látom a görbén, arra meg jó, hogy lássam:)

febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Szorítok kérdező!

Tudom mennyire elkeseredett tud lenni az ember. Több, mint másfél év után estem teherbe.

Párodat elkezdték kivizsgálni?

febr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)))
febr. 20. 16:47
 27/31 A kérdező kommentje:
Nincs a párom vizsgálva még de meg van beszélve, hogy egy évet várunk, ami letelik 1 hónap múlva. Aztán ő jön + a petevezetékátfúvás, amitől nagyon félek.
febr. 20. 16:49
 28/31 A kérdező kommentje:
Ha megfőztem megcsinálom a görbét csak nem tudom ide hogy kell feltölteni.
febr. 20. 16:52
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Ciklus.hu-n simán van hozzá link, amit be tudsz másolni.
febr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Én a Kindarát használom évek óta (app) és nagyon szeretem. Nem tudom, hogy magától hova húzza be az ovut, mert én szoktam jelölni nyák, hő, meg méhnyak alapján, utólag igazol. Ovu teszttel kétszer "mértem rá", hogy tuti-e az érzetem, bejött, azóta nem használtam.

Egyébként a második babánk fogantatása után a nagyobbik gyerektől benyaltunk a férjemmel valami brutál garatgyulladást lázzal, antibiotikum kúrával, de még láz mellett is nagyjából kivehető volt a hőgörbémből, amit kiakartam venni. :) Legyintettem is rá, hogy áhh, ezt tuti benézem, ilyen körülmények között nem lesz baba. Aztán tádámm!

Az első gyerkőcünk a 13. hónapban fogant. Nagyjából az 4. olyan hónapban, amikor már alkalmaztam a termékenységtudat módszert.

Én sem teljesen értem, hogyha már tesztelsz, akkor miért lh-val. :)

febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!