Létezik, hogy a nemvárt napján full pozitiv az ovuteszt? Ma késik második napja viszont elofordul de nem minden hónapban, hogy nem jön meg időben. A hőmérsékletet nem tudtam mérni mert influenzás vagyok. Ez bekavarhat ebbe?

Figyelt kérdés
Teljes bolondnak érzem magam mert jan 4.e volt az ovum napja, hő és ovuteszt alapján is. A menszeszt kimutatja ez a teszt? Sajnálom,de már annyit olvastam erről és vegyes érzelmeim vannak. 11 hónapja próbálkozunk, második hónap ovu teszttel. Minden rendben velem, nogyogy, endokrin. Stb meg volt.

#ovulációs teszt #nemvártnapja
febr. 20. 15:06
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

Köszi amit írtál:)

A folyas miatt teszteltem és mert nincs menszesz tunetem ami szokott lenni mint pms.

Viszont csináltam tesztet és ma már második nemvart napom van és negatív lett. Hajnalban csinálok majd még egyet aztán annyi.

febr. 20. 18:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!