Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhen kívüli terhesség vagy...

Méhen kívüli terhesség vagy vetélés? Et+14 nap erős vérzés, de pozitív a teszt.

Figyelt kérdés

Et+9 napon lett halvány pozitív a teszt. Ma vagyok Et+14 napon, tegnap és ma is erősebben kezdtem vérezni, menstruációs jellegű, valószínű a progeszteron tartja még mindig vissza teljesen. A tesztek viszont tovább erősödnek, félek hogy méhen kívüli. A ma reggeli teszt erős pozitív lett, de egész nap a jobb petefészkemben nagy szúrásokat érzek, szinte megugrok tőlük.


Volt valaki hasonló helyzetben, mi lett végül? Esetleg vérzés mellett is lehet egészséges terhesség? 2 db 5 napos embriót ültettek be.



ápr. 6. 15:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer erős vérzésnél volt vetélésem. Akkor már napok óta barna pecsételésem volt, sőt, időnként kávézaccszerű is, de addigra már megállapították méhen belül. Viszont nem volt menstruációszerű, nem darabos, nagyon sötét, mint a presszókávé(bocsi). A nyálkahártya nekem se vált le progi miatt.

A másiknál inkább hasonlított menstruációra. Ott is szedtem progit, nyálkahártya maradt, de ott rendes piros vér volt, hasonló a menstruációhoz. Az hematóma miatt volt, vele még terhes vagyok.

ápr. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
És neked meddig tartott ez a vérzés? Hétfő óta barnázom, csütörtökön volt először piros vér, ma pedig már erősebb.
ápr. 6. 15:42
 3/23 anonim ***** válasza:

Melyik? Az elsőnél pénteken még csak egy-két csepp barna. Azt mondták az ügyeleten, az semmi. Vasárnap kezdett kicsit pirosas lenni, de még mindig csak pecsételés hétfő estig. Kedd reggel öntött el az a kávészínű vér. Akkor vetéltem el.

A másiknál aznap volt rendes piros vér, pár óráig, amivel bementem ügyeletre. Ott találták meg a hematómát. Másnap, meg még talán harmadnap is sötétbordó. Utána már csak enyhe barna pecsételés Az utána még hetente-kéthete előjött pár napra, amíg el nem tűnt a hematómám.

ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hetesen volt erős, darabos vèrzèsem, a tesztem erős pozitìv. Nagyon megijedtem, mert volt 2 missed abom előtte. Bementünk a kòrhàzba, nekem haematoma okozta. Kaptam progeszteront, egy hètig mèg barnàztam ès elmùlott. 17 hetesen ùjra erős, élènk piros vèrzèsem volt, akkor pàr napot kòrházban is töltöttem. Alul tapadt meg a mèhlepèny. Most 22 hetes vagyok.


Az erős szùrkàlàsok nekem is megvoltak ès néha mèg most is vannak.


Mikor mèsz orvoshoz?

ápr. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan hematóma miatt volt vérzésem, és épp aznap reggel, mikor indultunk vissza a reprodukciós intézetbe, engem onnan azzal küldtek haza, hogy ismételt vérzés esetén azonnal nőgyógyászati ambulancia, amúgy meg 1 hét múlva menjek hozzájuk.

Te nem voltál vizsgálaton ezzel a vérzéssel? Kellett volna.

ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatomat tudom leírni: 2x volt sikeres a lombikunk; mindkettőnél véreztem a pozitív tesztek ellenére. Mindkettőt 'elengedtem', és elkönyveltem, hogy nem sikerült; meg hogy csak azért pozitív a teszt, mert elindult valami, de azt hittem, hogy nagyon korai vetélés, mert hát vérzek...

Aztán elmúlt a vérzés, a babák meg csak nőttek...

ápr. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
47%
Hogy lenne méhen kívüli terhesség, mikor neked rendes beültetésed volt??? Visszafelé nem úsznak a petevezetékben az embriók 🤣🤣🤣
ápr. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Most csütörtökön voltam dokinál, akkor enyhén barnáztam, arra azt mondta a doktor úr, hogy nem veszett az ügy. Akkor 8,9 mm-es méhnyálkahártyát és sárgatesteket láttak. Majd másnaptól kezdtem el vérezni. Csütörtökre van a következő időpontom.


Holnap és szerdán elmegyek Hcg-t nézetni, hátha az többet mond. Estére már kicsit enyhült a vérzés, de még nem múlt el teljesen. Remélem rendben leszünk.

ápr. 7. 08:31
 9/23 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Pedig sajnos lombiknál is fennáll a lehetőség a méhen kívüli terhességre. Nem egy ilyen esetet ismerek és fel is hívják rá a figyelmet.
ápr. 7. 08:37
 10/23 anonim ***** válasza:

#7


A beültetéskor is csak belökik őket a méhbe, attól még megeshet, hogy a méhfal helyett rossz helyen tapad meg.

ápr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!