Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhen kívüli terhesség vagy...

Méhen kívüli terhesség vagy vetélés? Et+14 nap erős vérzés, de pozitív a teszt.

Figyelt kérdés

Et+9 napon lett halvány pozitív a teszt. Ma vagyok Et+14 napon, tegnap és ma is erősebben kezdtem vérezni, menstruációs jellegű, valószínű a progeszteron tartja még mindig vissza teljesen. A tesztek viszont tovább erősödnek, félek hogy méhen kívüli. A ma reggeli teszt erős pozitív lett, de egész nap a jobb petefészkemben nagy szúrásokat érzek, szinte megugrok tőlük.


Volt valaki hasonló helyzetben, mi lett végül? Esetleg vérzés mellett is lehet egészséges terhesség? 2 db 5 napos embriót ültettek be.



ápr. 6. 15:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 7-es


De bizony nagyon is előfordul hogy visszasodródnak a petevezetőbe, benne is van a tájékoztató papírban amit kaptam mikor lombikoztunk.

ápr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nekem az első lombiknál időben megjött de volt 2 pozitív tesztem..a menstruáció elején ránézésre megmondtam hogy itt most "elment" aztán olyan fura volt a menzesz nem olyan mint előtte, ekkor lett pozitív a második teszt és nem értettem.


Vissza kellett menni az intézetbe HCG-t nézetni illetve mondta az orvos hogy UH-n is megnéz nem-e méhen kívüli igyhogy menstruálok.

A HCG érték határon volt...UH-n közölte méhen belül van.

Majd 7hetesen volt szív pulzalas is,de 2 hét múlva következő kontrollon már nem...missed ab lett a vége.


A 3. beültetés lett sikeres,

1 éves fiúcska.


Sok sikert és kitartást kívánok!

ápr. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Megjött a tegnapi vérvétel eredménye, 109 lett, ami igencsak kevés. A vérzés elmúlt, kis barnázás van. Sok jóra nem számítok.
ápr. 9. 10:34
 14/23 anonim ***** válasza:

Azért még ne temesd! Et+ hanyadik napon volt maga a vérvétel?

Mész vérvételre majd 2-3 nap múlva? Mert igazából a hcg növekedés üteme számít, addig a 109 csak egy szám

ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
A vérvétel et+16. nap volt, holnap megyek újra nézetni. Nagyon kíváncsi vagyok mi lesz ebből.
ápr. 9. 12:54
 16/23 anonim ***** válasza:
MAjd megírod a másik hcg eredményét is? Szurkolok!
ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Na most jól meglepődtem, 275 lett a hcg! Erre tényleg nem számítottam. Holnap megyünk dokihoz, írok majd mit mondtak.
ápr. 10. 20:19
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem kevés a 109...nekem 93 volt..a lényeg hogy azóta már több lett neked :)

Írj hogy mi volt a dokinál.

12-es voltam

ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Uh-n alig látott valamit a doki, nagy nehezen talált egy pici, 3mm-es felritkulást, de már szerinte többet kéne látnunk. A méhnyálkahártya viszont nőtt, 10mm. Sajnos miután megvizsgált megint volt egy erősebb barnázásom.


Folytatunk mindent jövő hétig, aztán meglátjuk. Borzasztó ez a várakozás meg a kétely, hogy ebből most lehet-e még valami.

ápr. 11. 08:54
 20/23 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy nem biztatott a doki, hátha már jövő héten ott lesz.
ápr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!