Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhen kívüli terhesség vagy...

Méhen kívüli terhesség vagy vetélés? Et+14 nap erős vérzés, de pozitív a teszt.

Figyelt kérdés

Et+9 napon lett halvány pozitív a teszt. Ma vagyok Et+14 napon, tegnap és ma is erősebben kezdtem vérezni, menstruációs jellegű, valószínű a progeszteron tartja még mindig vissza teljesen. A tesztek viszont tovább erősödnek, félek hogy méhen kívüli. A ma reggeli teszt erős pozitív lett, de egész nap a jobb petefészkemben nagy szúrásokat érzek, szinte megugrok tőlük.


Volt valaki hasonló helyzetben, mi lett végül? Esetleg vérzés mellett is lehet egészséges terhesség? 2 db 5 napos embriót ültettek be.



ápr. 6. 15:25
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Végül szombaton elkezdtem rendesen vérezni, ma voltam dokinál, uh-n nem látott se méhen belül, se méhen kívül semmit. A tesztem viszont pozitív lett, a hcg 128 lett ismét. Jövő héten újra megnéznek, addigra talán kitisztulok.
ápr. 18. 12:39
 22/23 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! :(

Sok erőt és kitartást kívánok! Én is keresztülmentem hasonlón, tudom milyen nehéz ez, a sok várakozás. Amikor meg kezedben tartasz egy pozitív terhességi tesztet meg egy hcg-t, utána jön egy újabb hidegzuhany :( De sikerülni fog legközelebb!

ápr. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Köszönöm a kedves szavakat! :)


Ezt most csak azért írom, hátha másnak is segít ez az infó és mert az eredeti kérdésem is erre irányult. Úgy tűnik méhenkívüli lett az egyik, egyenlőre nem találják (pedig már a 8. hétnél járok), a hcg alacsony 100-130 között hullámzóan mozog fel-le, most folyamatos kontroll alatt vagyok, a jobb petefészem azóta is szüntelenül szúr.


Szóval sajnos működik az a fránya megérzés.

ápr. 29. 16:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!