Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/9202 anonim ***** válasza:
94%
sziasztok lányok!a petém nagyon küszködik hogy kiszabaduljon,újból görcsölgetek,remélem holnap felmegy majd a hőm :) és veletek miújság? üdv Pixi
2012. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/9202 A kérdező kommentje:

Szasztok!

Meg lehet dögleni ebben a hőségben.:-( Ez már nagyon durva. Egyébként köszi a kérdést minden rendben.Most má jobban szúr a hasam alul néha kikerekedik tőle a szemem,de persze ki lehet bírni csak olyan hirtelen beleszúr mindig meglep.Vajon mi lehet erre a tudományos magyarázat...mert írják mások is hogy a clostitól szúrkál.Nekem mondjuk még soha nem volt ilyen de clostyt se szedtem eddig.:-) A multkor elszámoltam magam amugy.:-)Most vagyok a vélt tüszőrepedés utáni 6. napon.

Jaaaaaa!!Ma megvettem egy 10-es tesztet:-)Azt mondta egy barátom hogy jobb ha tesztelek mert előbb megtudom és az jobb lesz nekem.Csak nem tom mikor nézzem meg?!Azt mondta a gyógyszerEsz hogy 1 héttel aktus után kimutatja!!az mekkora hogy a gyógyszerész ilyet mond pedig kb 35-nek néztem a nőt mondta hogy van már gyereke de nem tesztelt akkor mostanában szokott.Na tessék.De szerintem 7 nap múlva még marhára korán van, nem?Mit gondoltok?

Szilvi te mit mondasz?

Pixi!nyomassátok a szerelmeskedést!:-)

2012. jún. 21. 16:19
 83/9202 A kérdező kommentje:
A Többi Lányok miért nem írnak semmit?:-((
2012. jún. 21. 16:32
 84/9202 anonim ***** válasza:
94%

Sztem baromság!!!!

Nehogy megcsináld a tesztet!

Legkorábban a tüszőrepedés utáni 9 napon olvastam,hogy kimutatja,de a nagy többségnek ovu után a 12.nap a 80%-os eredmény....

Ne csináld meg,mert csak elkenődsz,akkor még tuti negatív...

Elmélet:

Megtermékenyül a petécske....5 napig vándorol a méhbe,ott kering még 1-2 napot és megkezdődik a beágyazódás,kb a 10-12.napra ágyazódik be....

A tesztek a beágyazódás után 1-3 nappal mutatják ki...

Szóval kíméld magad:))

Ráérsz:)

A másik,tapasztalat:)

A fimanál aznap mikor meg kellett volna jönnie,nagyon nagyon überhalvány volt a teszt:)

A kislányomnál elmaradt mensi után 3 nappal,negativ teszt,kuka.....

2 óra mulva kivettem a kukából és iszonyatos halvány 2 csikos volt,de időntuli,mégis baba volt:)

Szóval ne tesztelj!!!!!

Szilvi

2012. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/9202 A kérdező kommentje:
dehogyis csinálom meg!!!sztem az a nő nem volt a helyzet magaslatán enyhén szólva...:-@ nem is értem egy gyógyszerész hogy mondhat ilyet de mindegy.Köszi Szilvi a tapasztalatot én is úgy tudom hogy legkorábban 12 nap a vége.Neked is lesugárzott a lábadba a hasszúrkálás?mert nekem leginkàbb jobb oldal felé szúr és hát térdig érzem.Elég sz*r!Allandóan!na jó van amikor 10 percig nem.Köszönöm a tanácsokat!!!
2012. jún. 21. 19:15
 86/9202 anonim ***** válasza:
94%

Én a tüszőrepi utántól mindennap görcsöltem mensiig,hol jobban hol kevésbé...

De mindennap éreztem a hasam,ez a clostitól van,a mensim is jóval erősebb volt mint szokott...

Hál istennek elmult már,de most meg ezek a hóhullámok nyirnak,uigy is meleg van,nem még ez is...

Szóval a tököm tele a clostival:)

Ingerlékenyebb is vagyok,kapkodom a magne b 6-ot befele,hogy lazuljak:D

2012. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/9202 anonim ***** válasza:
94%
kedves kérdező!lehet hőgutát kapott a kedves gyógyszerész :D amúgy én is azt javaslom mint Szilvi,nem érdemes hamarabb megcsinálni,igazából nem is értem hogy a nők többsége miért csinál már 11. dpo-n tesztet,valamikor tettem is fel ilyen kérdést is hogy "Miért?" aztán persze jól lehurrogtak,hogy én nem is akarok gyereket meg stb. de mi értelme van?pénz kidobás és kész!ez a véleményem. Én ma eléggé kifárattam egésznapos takarítás+ főzés,el is felejtettem a babaprojektett pár órára :) Pont most nyílalt bele a jobb petefészkembe :D ez most jó jell?remélem igen és holnap fel megy a hőm is :) bár mondjuk a bal petefészkembe is de nem annyira erősen mint most :)
2012. jún. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/9202 anonim ***** válasza:
94%
pixi voltam
2012. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/9202 A kérdező kommentje:
szerencsére nem görcsölök úgy mensisen csak szúr sokszor szinte egész nap ez így ilyen sűrűn ma kezdődött tegnap csak pàrszor volt.meg a jobb combomba is szúr ilyenkor pedi már egy ideje itt fekszem és nem csinálok semmit azonkívül hogy netezek a telómon.De majd csak elmúlik egyszer!Jah nekem is volt hőhullámom a clostitól meg idegbajom olyan feszkó voltam bőgtem is a munkába pedig nem történt SEMMI!!de engem csak addig b*sztatott amíg szedtem utána mintha elvágták volna semmi.11.napon meg jött a nyák.az is másmilyen volt.Pixi nekem akkor nem nyilallások voltak hanem én nem is tudom az egész alhasam maj le szakadt.mikor léptem egyet majd besz*rtam és ugye a szex is nagyon kellemetlen volt.De gondolom hanyilall neked az jót jelent biztos ez jelzi a peteérést!a folyásom ugyanolyan fehér.ugyhogy semmi extra ezen a nyilaláson kívül de ez most nekem elég extra mert nem hagyja abba.Ja!Sajnos úgy tűnik hiába volt klíma a gyógyszertàrba...de hogy egy egészségügyi dolgozó ilyet mondjon...behaltam rajta.
2012. jún. 21. 20:27
 90/9202 anonim ***** válasza:
87%
jó reggelt lányok! :D jó hírem van!ha minden igaz ma hajnalba kiszabadult a petém :D leesett a hőm 36.1-ről 35.65-re és ha holnap felmegy akkor már tutti hogy volt ovum :D Üdv Pixi
2012. jún. 22. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!