Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddig tartanak a beágyazódás...

Meddig tartanak a beágyazódás tünetei?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 nap múlva kéne megjönnie, amit nem várok, de 3 nappal ezelőtt görcsöltem reggelenként de nem nagyon. A hőm még fent van remélem fent is marad. Nem vagyok benne biztos hogy beágyazódás volt...de ki tudja. Tesztet majd csak akkor csinálok ha késik a mensim.
2013. okt. 12. 13:38
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Én is szerdán fogok tesztelni, mert pont akkor fog eltelni 1 hét a pici pecsételő vérzés óta :-) Igaz csak csütörtökön vagy pénteken kéne megjönnie, de hátha tudok már valami biztosabbat. Várom a fejleményeket kedves kérdező!
2013. okt. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

En is holnap reggel tesztelek, remelem ha terhes vagyok akkor mar kimutatja es nem tul koran csinalom meg. Csak addig ne jojjon meg... :)) bar az egyik ismerosom meselte a mult heten hogy neki ugyanugy megjott es semmit nem erzett csak a 2. honapban sokszor lett rosszul es akkor csinalt tesztet ami pozitiv lett.

Feltetlen varom az eredmenyedet.

2013. okt. 14. 12:48
 13/53 A kérdező kommentje:
Szia. Pozitiv lett!!! :):):):) el sem hiszem!!!! Erre vartam!! Neked mi lett??
2013. okt. 15. 06:49
 14/53 anonim ***** válasza:

Húúú, gratulálok!!!! Na és milyen érzés?

Én még nem tudom mert vagy holnap vagy holnapután csinálok csak tesztet (lehet csak holnapután, mert ma nem terveztem kimenni a városba, mert esik az eső, és a tesztet még meg kell vennem). Tegnap mondjuk volt megint egy kis barnás váladékom...nem tudom mit jelentett ez. Majd kiderül 23 nap múlva, mikor ténylegesen meg is kéne jönnie. Mi mondjuk a babát csak 3 hónap múlva terveztük. De úgy voltunk vele, ha jönni akar, akkor úgyis jönni fog. Szóval ha most mégis negatív lesz, nem fogok szomorkodni...bár már kezdtem beleélni magam. Ha meg pozitív lesz, akkor meg nagy öröm, hogy jön a kistesó a jövő héten 1 éves kisfiam mellé. De amint van eredmény megírom. Mégegyszer gratula. Írj az érzésekről!

2013. okt. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
Hat nagyon
2013. okt. 15. 14:01
 16/53 A kérdező kommentje:

Nagyon sok erzes kavarog bennem!! Legszivesebben kiallnek es az egesz vilagnak kikiabalnam hogy gyermekem szuletik, de nem nagyon szolunk a volegenyemmel senkinek mert meg akarjuk varni a kritikus honapokat. A szuleim meg megkapjak karacsonyi ajandeknak, szerintem ennel szebbet nem lehet adni.(uh kepet)

Istenem annyira orulok neki, soha nem voltam megelegedve a testemmel, mindig vekonynak talaltam magam es ez most megvaltozott. Egy uj elet novekszik bennem es a testem kepes erre. Mostmar nincs semmi bajom magammal!!

2013. okt. 15. 14:08
 17/53 anonim ***** válasza:
A szülőknek a legszebb karácsonyi ajàndék lesz.Én ma is barnázom igy lehet meg is fog jönni.úgyhogy tesztelni nem fogok.ha meg nem jön meg akkor pénteken teszt.majd kiderül bár az esély a babóra egyre kisebb.majd irok.neked jo babavarast es pihenj,ne stresszelj.
2013. okt. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
Szia. Hat azert elmentem ma a dokihoz erre nem latott semmit, azt momdta menjek vissza 10 nap mulva. Szerinted baj hogy nem latszik semmi?
2013. okt. 15. 20:20
 19/53 anonim ***** válasza:
Még tényleg annyira pirinyó, lehet hogy nem látszódott. De jövő héten már látszani fog. Ne izgulj!!!!!!Azzal csak ártasz.Pihenj, egyél sok gyümit, zöldséget. Meg nem árt vitamint szedni vagy csak folsavat.
2013. okt. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
Mar 3 honapja szedek folsavat es b komplex vitamint. Gondolom majd ugyis kell magzatvedo vitamin is. Koszonom a tanacsaidat.:) Nalad semmi valtozas???
2013. okt. 16. 08:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!