Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddig tartanak a beágyazódás...

Meddig tartanak a beágyazódás tünetei?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 nap múlva kéne megjönnie, amit nem várok, de 3 nappal ezelőtt görcsöltem reggelenként de nem nagyon. A hőm még fent van remélem fent is marad. Nem vagyok benne biztos hogy beágyazódás volt...de ki tudja. Tesztet majd csak akkor csinálok ha késik a mensim.
2013. okt. 12. 13:38
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Ma hajnalba görcsölt a hasam alja, arra ébredtem fel és reggel amikor kimentem a mosdóba rózsaszínes vér jött. Ugye nincs baj?? Várom a válaszokat!! köszönöm
2013. okt. 21. 08:21
 32/53 anonim ***** válasza:
Nincs baj de fekudj.nekem ugyanez volt.nyugalom. 1es vagyok.
2013. okt. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:
Most este is volt gorcsom, levert a viz, izzadtam mint egy lo es emelyegtem. Olyan erzes volt mintha megakarna jonni es a gorcs is hasonlo volt. Ez sem jelent rosszat?? Holnap megyek delutan a dokihoz. Koszonom a valaszodat, az a baj hogy 2 munkahelyem van. Van egy sajat masszazsszalonom ahol csak en dolgozom, anyunak meg van egy kocsmaja ahol heti 3 napot (15 orat) dolgozom. Igy nehez pihenni de muszaly dolgoznom mert havi 40 orara vagyok bejelentve es a gyeddel kitorolhetem.... :( sajnos most muszaly mert kell a penz!! Nalad mi a helyzet? Neked regen erre mit mondott az orvos??
2013. okt. 21. 21:48
 34/53 anonim ***** válasza:

Nem lehet egyszerü hogy 2 helyen dolgozol.

Nekem a doki táppénzt mondott amikor 5+5 naposan egy alvadt vérdarab tàvozott. De nálad nem erről van szó. Most a hormonjaid harcolnak az új helyzettel . Ez normális. Èn 4+2 naposan barnáztam meg rettenetesen álmos voltam.

Majd ird meg mit mond a doki.

2013. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
Na mi a helyzet? Látott valamit a doki?
2013. okt. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:

Szerintem feküdj, fel a lábakat, pihenj. Kell a pénz biztos, de a baba is nem? Most csak a baba a fontos.

Nekem szerencsére semmi ilyenem nem volt, mármint nem véreztem, csak a megfog jönni érzés volt napokig, meg a puffadás, de ezeket már írtam (írta már ide a fórumodban)

Annyit te is tudsz, hogy az első 12 hétben nagyrészt elől meg marad-e a terhesség. Reméljük semmi problémát nem jelent ez amit írtál, de orvoshoz menj minél előbb, lehet ír fel valamit.

Én pihennék a helyedben feltett lábakkal.

Magzatvédő vitamint szedjél és magnéziumot magne b6 a legjobb, ezzel nem árthatsz, ezek amúgy is kellenek.

2013. okt. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:
Pont most ulok itt es varok a dokira. MagneB6-ot mar szedem 1 hete,de elotte mg pezsgotablettat ittam. Most fogom mondani hogy kene magzatvedo vitamin is. Koszonom a valaszokat, megirom hogy mi volt ha vegeztem. :)
2013. okt. 22. 15:22
 38/53 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Minden rendben 4mm-es a bebi mar latszik is a petezsakban egy feher folt, a baba!!! Felirt magzatvedo vitamint es azonnali betegallomanyba kuldott!!! Nagyon boldog vagyok hogy mar latni!!!!!
2013. okt. 22. 17:48
 39/53 anonim ***** válasza:

Szupi, hogy minden rendben. Látod én mondtam, hogy lábakat fel és pihenni :)

Melyik magzatvédőt szeded?

Én több félét szedtem,de a femibion a legjobb az első 12 hétben, mert a benne lévő folsav jobban felszívódik, mint a többiben, én ezt szedtem, de nekem is doki mondta, mikor kiderült a terhesség. Sajnos drágább, mint a többi. Utána viszont a ladyvitet szedtem, abban is volt omega 3, mint a femibionban ami 12 hét után van viszont kb fele annyiba kerül.

2013. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
Gratula a kis bébihez.pihenj sokat.
2013. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!