Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddig tartanak a beágyazódás...

Meddig tartanak a beágyazódás tünetei?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 nap múlva kéne megjönnie, amit nem várok, de 3 nappal ezelőtt görcsöltem reggelenként de nem nagyon. A hőm még fent van remélem fent is marad. Nem vagyok benne biztos hogy beágyazódás volt...de ki tudja. Tesztet majd csak akkor csinálok ha késik a mensim.
2013. okt. 12. 13:38
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim válasza:

Sziasztok!

Tudom, hogy régi ez a post és a válaszok is, mégis teszek egy próbát. Hátha olvassa még valaki.

40 éves vagyok és évek óta nem használok semminemű hormonális fogamzásgátló készítményt. A ciklusom óramű pontossággal érkezik, tehát minden hónapban van peteérésem. A párommal a legutolsó menstruációm utolsó napján, védekezés nélkül voltunk együtt, de ennek még csak egy hete, ám napok óta furcsa tüneteket észlelek.

Amit tapasztalok: az együttlét után kb. 3 nappal, furcsa, szinte egész napos bugyborékoló érzés a méhemben, pár csepp barnás pecsét, ill. azóra szinte folyamatosan olyan érzés, mintha meg akarna újra jönni és olyan szintű folyamatos haspuffadás, amire nem volt eddig példa az életemben. Eddig, ha puffadtam, 1-2 nap diéta után visszahúzódott a pocak. Most nem és a hüvelyfolyásom erősödött.

Tudom, hogy korai a kérdés, de lehet, hogy ezek már beágyazódási tünetek?

Nem tervezett baba lenne, de mivel nem vagyok 20 éves, nem tiltakoznék, ha jönni akarna a babó.

Köszönöm a válaszokat.

2018. aug. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim válasza:
Végül baba lett, utolsó kommentelő?
2022. máj. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Sziasztok, nekem 8-9-10 dpo-n voltak fájdalmaim. Sose szokott menzest előtt ilyen lenni. Egész nap folyamatos görcsölés, fejfájás. Középen a méhemben kis nyilaló fájdalom, mellfeszülés, egyik nap hőemelkedés, pisilési inger, egész napos fáradtság, magas pulzus. Most van a 11. nap, hasszúrka középen ma is van, fejem is fáj. Minden nap minimális halványbarna pecsételés. Most már kezdek izgulni, hogy lesz-e belőle baba.
2022. máj. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!