Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddig tartanak a beágyazódás...

Meddig tartanak a beágyazódás tünetei?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 nap múlva kéne megjönnie, amit nem várok, de 3 nappal ezelőtt görcsöltem reggelenként de nem nagyon. A hőm még fent van remélem fent is marad. Nem vagyok benne biztos hogy beágyazódás volt...de ki tudja. Tesztet majd csak akkor csinálok ha késik a mensim.
2013. okt. 12. 13:38
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
Ma annyira nem barnáztam, de halvány rózsaszín volt a wc papír. Elméletileg most telt le a 7 nap az elméletileg beágyazódási jeltől, de nem jött meg. Amúgy pénteken kéne megjönnie, de mindig 1 nappal korábban szokott így holnap kéne. Most annyira kiszámíthatatlannak érzem a testem. Szóval péntekig várok. Az a kritikus nap. De már úgy beleéltem magam a kistesóba, de ha mégsem lesz, akkor legközelebb...de megírom hogy mi a szituáció.
2013. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 A kérdező kommentje:
Nagyon szurkolok neked a pozitív teszthez. Képzeld ma volt egy kis rózsaszínes barnás valami de most estére el is múlt. Remélem nem lesz baj!!!?? Várom az eredményedet!!!
2013. okt. 16. 18:42
 23/53 anonim ***** válasza:

Én már irogattam ide neked :) puffadás és a megfog jönni érzést ami nekem volt.

Gratula! :)

Nem baj, hogy nem látszott még semmi, pont így voltam én is. Korán mentem, a doki annyit mondott lehetséges a terhesség, de semmi nem látszott. 2 hét múlva kellett visszamennem, neked úgy látszik 10 napot mondtak, akkor nekem még nem volt szívhang, így mégegyszer mentem, akkor már volt :)

Szóval mikor mész ne ijedj meg ha még nincs szívhang, még nagyon korai a terhességed.

2013. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
Ja 10 nap múlva már látni fogsz egy ici pici csíkot az uh-on nagyon pici lesz egy petezsákban. :)
2013. okt. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:

1es vagyok.az elsö terhességemnél nekem is volt ily rózsaszín barnás a tesztelés utàni napokban.2-3 napig tartott.ez normàlis a hormonok miatt.

Én is bizakodó vagyok hogy ne jöjjön meg, de a jelek szerint lehet megfog.még 2 nap de az örökkévalósàg lesz.még jó hogy itt van Olivér a kisfiam és ő leköti a gondolataimat na meg az energiámat.

2013. okt. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 A kérdező kommentje:
Sziasztok. Koszonom a valaszokat!! Mar nagyon varom hogy visszamehessek a dokihoz! Nagyon kivancsi vagyok hogy fogunk e latni valamit!!
2013. okt. 17. 08:24
 27/53 A kérdező kommentje:
Az elsonek: Szia! Csinaltal tesztet?? Vagy megjott??
2013. okt. 18. 09:16
 28/53 anonim ***** válasza:

Szia.1-es vagyok!


Nem csináltam tesztet, mert úgy néz ki meg fog jönni. 4 napja barnázgatok, már meg kellene jönnie, de még mindig csak barna. Bár fájdogál a hasam, de szerintem nincs baba. Viszont ha ma nem jön meg rendesen, akkor holnap veszek egy tesztet.

Már a méhen kívüli terhességtől parázok. Mert annak viszont vannak ilyen jelei. Bár remélem csak bebeszélem magamnak és nem így van.

Te hogy vagy? Izgatott vagy? Rosszullétek?

2013. okt. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
Nem kellettt tesztelnem mert most este megjött. De nem szomorkodom mert nem mostanra terveztük a babát hanem jövö télre szeretnénk ha születne.De úgy vagyunk vele hogyha jönni akar akkor jöjjön. Neked jó babavàràst. Majd írd meg mindig a fejleményeket.Első baba?
2013. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 A kérdező kommentje:

Szia!

Igen első baba!! :) Hát vannak tüneteim,émelygek,sokszor vagyok éhes és még néha szurkál a hasam de csak ritkán. Érzem a jelenlétét mindig :) Azért biztonságból csináltam ma is egy tesztet és pozitív lett. Anyunak sajnos hamarabb el kell mondanom a vállalkozás miatt, de apunak marad karácsonyra mert akkor lesz a szülinapja is.

2013. okt. 19. 12:31
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!