Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddig tartanak a beágyazódás...

Meddig tartanak a beágyazódás tünetei?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 nap múlva kéne megjönnie, amit nem várok, de 3 nappal ezelőtt görcsöltem reggelenként de nem nagyon. A hőm még fent van remélem fent is marad. Nem vagyok benne biztos hogy beágyazódás volt...de ki tudja. Tesztet majd csak akkor csinálok ha késik a mensim.
2013. okt. 12. 13:38
1 2 3 4 5 6
 41/53 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek a valaszokat, sokat segitett lelkileg!!! Nekem a duphastont irta fel 2700.- ft. a 10 napi adag. Majd a 11. heten megyek gendiagnosztikara. Ajanlottak egy nagyon jo orvost aki genetikus. 30.000.- lesz egy komplett szures de megeri!!!
2013. okt. 23. 10:13
 42/53 A kérdező kommentje:
Most nezegettem az uh-kepeket es 4mm-es a magzat de a doki azt mondta hogy 4 hetes terhes vagyok. Az hogy lehet??? Szerintem mar az 5.-be vagyok. 4 hetesen 2-3 mm a magzat, nem???
2013. okt. 23. 19:01
 43/53 anonim ***** válasza:

Szerintem tök mindegy még hány hetes terhes vagy, hidd el még lesz pár kiírt időpontod szülésre. a 12. heti méretek lettek alapul véve nálam, odáig kb 3-szor voltam, mindig más dátum volt.

Lehet nálad is a 12. heti lesz a végső kiírt dátum, akkor már jobban tudják mérni, azért 3-4mm-t elég nehéz.

Géndiagnosztikára én a Hajdú Krisztinát ajánlanám, nála voltam, átváltott 3d re is, így már egész korán is láttuk a babát 3d-ben, de persze a 26. hét körül voltuk csak 3d-n is :)

Írtad, hogy a méretek, nem stimmelnek, én úgy tudom, hogy a babák nem egyelnetesen nőnek, hanem pl 2 hétig jobban aztán lelassul. Mint ahogy nem egyforma méretekkel sem születnek.

2013. okt. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
Ja és az Istenhegyi klinikán voltunk a genetikain.
2013. okt. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

Most nézem, hogy írtad a duphansont, ez nem magzatvédő vitamin!!!! Ez hormonpótlás a vérzésed miatt.

Ha még nem szedsz vitamint akkor mindenképpen kezdj el valamit, én írtam a femibiont, drága tényleg, de abban a legjobb a folsav felszívódás és jód is van benne. De bármit szedhetsz, de folsavat mindenképp. Ha bármi anyagi akadálya van, akkor már ha csak folsavat veszel, az is jobb, mint a semmi, most mennek végben a babában nagyon fontos fejlődési folyamatok, idegcsőzáródás például, ezekben a folsavnak nagy szerepe van.

2013. okt. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. Nekem is Hajdu Krisztinat ajanlottak es hozza szeretnek menni. A doki erre a gyogyszerre mondta hogy magzatvedo, de koszi hogy szoltal.
2013. okt. 24. 21:21
 47/53 A kérdező kommentje:
Megneztem a duphaston betegtajekoztatojat es ez arra adta a doki hogy ne menjen el a baba meg az ejszakai gorcsokre es izzadasra, mert sajnos nekem van. Adott egy tajekoztatot is a pharmaton maturelle-rol amit ma megveszek.
2013. okt. 25. 10:58
 48/53 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kismama?
2013. nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
nekem a 8-9. DPO-n volt kés szúrás szerű fájdalmam. a hüvelyemben is éreztem. 11. DPO-n reggel pozi lett a tesztem.
2017. ápr. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Nekem tegnap a 9.dpo-n volt ugyanilyen hüvelybe nyilaló fájdalmam. Neked volt mellette más tünet is?
2017. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!